0

@tristan87

Podeślij na priv, jeśli można :-)

0

@MarcepanowyKsiaze

Oczywiście, przecież nic nikomu nie zabraniam?
Każdy jest wolny i ma prawo oglądać i spędzać czas wedle własnego uznania (o ile nie krzywdzi przy tym innych osób).

Szkoda mi tylko Adamka i jego potencjalnych występów na gali dla półgłówków..

0

@AdiKingu96

Kiedyś świetny bokser, a teraz będzie się bić na gali, którą oglądają półgłówki...

Straszny upadek.

1

@draxidox

Na zdjęciu tego nie widać, ale tam wyżej, za jednym z wieżowców - stało około 850.000 osób (gęsiego lub w dwuszeregu).

Więc razem z tymi wyliczeniami, było około miliona. Koniec kropka i nie ma o czym dyskutować. No i jeszcze Tusk potwierdził, a jego słowa są święte!!

5

@hayek

Czy 100tys, czy 300tys, czy milion - bez różnicy.

Jakakolwiek nie będzie to liczba, bardziej zatrważający jest sam fakt istnienia tylu baranów.

1

@draxidox

Kraj mem..

Powinien dostać minimum 25 lat. Tak samo jak ten zaćpany morderca z autobusu (choć lepsze 16 niż mniej..)

1

@Mathew16

Dodałbym jeszcze dożywotnią aktualizację urządzenia mózgopodobnego (bo chyba to maja wyborcy KO?)

10

@Popitek12

Wiec wyborczy PiSu z Comentateiro

0

@Barcasub

Halo? :-D

0

@Gappeq

Próbowałem, niestety nie wykrywa nic.

Dlatego musi się znaleźć dobra duszyczka, która po prostu będzie znać wykonawcę lub tytuł.

0

@Barcasub

Podaj tytuł i wykonawcę :-) i ewentualnie przelew na telefon!

0

Trochę nietypowe pytanie, ale liczę na Was !

Ktoś zna tytuł i wykonawcę piosenki/motywu muzycznego, który leci podczas programu o remontach Szelągowskiej? :-)

link:



Mniej więcej od 6:00 do 6:30min

Płace jak za zboże (polskie, nie ukraińskie)

0

@messi33

Skoro istnieją przypadki ludzi, którzy dalej się upierają przy tym że Mental jest lepszy niż Leo....to na pewno istnieją również takie egzemplarze, które uważają tak jak napisałeś.

Łączy ich jedno - odklejenie od rzeczywistości :-) (może jakiś ukryty Hala Wymiar?)

0

@Barcasub

I przed termosami ze szkłem.

Biedna Agniesia :-( tylko jakoś nikomu nie żal..

1

@Kgorecki2500

Żadna cena nie powstrzyma przed zjedzeniem króla burgerów - BigMac'a

0

@escarabajo

Tak, zagrał kilkanaście spotkań, w przerwie między kręceniem przedostatniej i ostatniej części Avengers.

0

@panczo

Nie mam pojęcia jaki był powód. Może po prostu wstał, naćpał się prochów i zamierzał spędzić dzień jak każdy inny. Tego się już nie dowiemy.

Jedyne co wiemy, to że w sytuacji w której się znalazł - postanowił nacisnąć gaz i zamordować kogoś. Dlaczego? Tego też się już nie dowiemy.

Ja stawiam że jest po prostu idiotą, a im takich mniej na ulicach, tym lepiej.

0

@draxidox

Grzeo Krychessi zawsze na propsie!

0

@panczo

Jest mordercą, więc dostał adekwatny wyrok. Moim zdaniem i tak za niski, trudno..

A "naparzająca się na ulicy patola" to osobna sprawa. Pewnie i oni usłyszą jakiś zarzut udziału w bójce.

1

@tristan87

Źródło?

Byle nie film na YT z żółtymi napisami..

1

@Ojciec5tkidzieci

Prymitywnych ludzi interesuje prymitywna rozrywka.

Nic nowego, od zawsze tak było i będzie. A to, że dzisiejsza młodzież jest taka jak jest i imponują im wszelkiej maści "influencerzy" - to i freakowe gale mają się dobrze.
A właścicielom się w ogóle nie dziwię. Skoro ktoś ma ochotę zjeść gówno, to trzeba mu to gówno ładnie zapakować i niech zajada.

Kwintesencja biznesu dzisiejszym czasów :-)

0

@PatrykBarca

I do tego jeszcze zbity termos ze szkłem!

0

@clyde

RDR2

I piszę to jako zdeklarowany fan(atyk) Rockstara :-)

1

2

@Rifek

Nie wiem czy muszą podtrzymywać nastroje nacjonalistyczne, czy nie. Jedno jest wiadome - nie ma to nic wspólnego z wojną. Zanim Rosja zaczęła robić swoje (i nie mam tu na myśli 2022 roku) - kult Bandery i UPA miał się tam bardzo dobrze. I będzie miał dalej, bez względu na jakiekolwiek okoliczności.

To po prostu taki naród i takie mają "myślenie". Nigdy nie byli naszymi braćmi i nigdy nimi nie zostaną.
Większym problemem jest to, że w Polsce baranki biegną w podanym na tacy kierunku. I jeszcze się z tego cieszą i są dumni..

O zgrozo!


2

@Crashynski

Mi osobiście, takie przeszkadzanie bardzo pasuje.

Byle by przeszkadzał zawsze tak samo, czyli strzelał bardzo ważne bramki. Szczególnie wtedy, kiedy drużynie nie idzie najlepiej (a jeszcze takie spotkania nasz czekają).

6

@Medium

Czego się spodziewać po "ludziach", którzy rok 2022 oficjalnie ogłosili rokiem UPA/Bandery, a w szkołach dzieciaki (nawet te starsze) na bieżąco uczą się piosenek banderowskich itd.

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by u naszego innego sąsiada, np. rok 2024 został ogłoszony rokiem Hitlera.

No ale Polska dalej ślepa (z wyjątkami). Większość baranków pasie się zgodnie z narracją.


2

@macio_944

Psy szczekają, karawana idzie dalej.

0

@Amigo_Blanco

U mnie na pierwszym miejscu KO - 86%

10

@Popitek12

Przyjdź w masce CR7 i od razu będzie Twoja, bez przypakowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?