SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr
Jaki kraj, taka 'tiki taka'..
1
@norbi77
Widziałem :-)
Natomiast ciężarówek z Bergamo raczej nic nie przebije. Kłamstwa i propaganda lała się strumieniami, a większość baranków to łykało i pasło się zgodnie z ogólną narracją :-)
A najgorsze jest to, że ... do dziś sporo z nich pasie się dalej. Są nawet i tacy co się szczepią..
1
@RomanHoffer
5tys to minimum, a i w tej cenie nie będzie łatwo znaleźć sensowny sprzęt. Dużo też zależy od Twoich osobistych wymagań.
Jeden musi grać w 4K i z wszystkimi ustawieniami na full, a drugiemu starczy FHD z wysoką jakością detali itd.
2
@Zoker
Bo krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.
A skoro to wyborcy KO, to nie oczekuj "myślenia".
2
@stickie
Dokładnie tak :-) niskie za te 400zl znajdziesz, a wysokie 700-900zl
PS: miło wiedzieć, że są też tutaj fani tych legendarnych buciorów :-)
1
@pioz123
Co przestało pracować...?
1
@PatrykBarcelona
+- tyle kosztują dobre Martensy, więc nie, nie dużo.
3
@TheNekro94
Funkcja członka zarządu Realu, łączy te dwie rzeczy :-)
3
@TheNekro94
To jest akurat całkiem logiczne.
Oni mają taki wynik, nie dlatego że są świetną partią która dba o ludzi i kraj. Oni mają takie wyniki (i wygrywali wybory), dlatego że konkurencja (szczególnie PO/KO) reprezentuje poziom dna albo jeszcze niżej..
Dlatego nawet ten PiS, który sam w sobie jest jednym wielkim szambem - na tle konkurencji jawi się jako najlepsza z dostępnych opcji.
Podejrzewam że sporo osób na nich zagłosuje tylko dlatego, że KO prezentuje tak niski poziom, że właściwie największym wstydem jest oddać na nich głos.
Reszty nawet nie wliczam, gdyż nie stanowią żadnej konkurencji.
3
@Tatazolwinia
Klasyczna cecha internetowych wojowników. Tzw. umysłowa podstawówka. Na szczęście to margines, choć niebezpiecznie kroczący ku wielu procentom.
2
@michal26
Miałem okazję jechać trochę mniej niż te 314 (dokładnie to było lekko ponad 300) i powiem szczerze - siedziałem "obsrany" jak dziecko (jechałem jako pasażer).
Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że nie ma i nie będzie najmniejszych szans na jakąkolwiek reakcję, jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego. Sam obraz za szybą się wręcz rozmywa, a cokolwiek znajdzie się nagle przed maską - widoczne jest przez MOŻE sekundę (o ile w ogóle).
0
@QQL5
W ostatnich wyborach, wygrali chyba w każdej grupie wiekowej?
Więc są na pewno. Do czasu ;-)
1
@Vernon_Roche
Czy 10 lat temu, czy teraz - nie ma znaczenia. To co robił/robi to po prostu zwykła patologia dla umysłowych impotentów. Takich pewnie też ma "widzów" debili.
I za takie coś, powinien być usunięty.
1
@MesQueUnClub_87
Przebierz się za Tuska. Będzie strasznie i jednocześnie swobodnie.
7
@Bykunn
Tusk jest właściwie taką umysłową/polityczną podłogą. Nada się idealnie :-)
0
@Dari0G
Ja właśnie w 100% skoncentrowałem się na nim. Dlatego chciałbym żeby osobiście mógł doświadczyć takiej sytuacji. Czyli sytuacji (według jego myślenia), w której nic złego się nie stanie i nie będzie o co robić "halo" :-)
Jestem prawie pewien na 100%, że po takim czymś, już więcej nie przeczytam takich debilizmów z jego strony. A to już sukces, szczególnie w obecnych, na wielu płaszczyznach ohydnych czasach.
0
@Sulimo
Do tej pory, Izrealowi nie przeszkadzało mordować i atakować bez większych powodów. Czyli dokładnie tak jak USA - chyba najgorsze państwo jeśli chodzi o wywoływanie konfliktów i wojen dla własnych interesów.
Myślę, że Palestyna dobrze wie co może się stać i znają swoja "pozycję" w szeregu. Nie zmienia to faktu, że spróbowali zaatakować na większą skalę i zapewne zrobią to jeszcze nie raz. Bez względu na konsekwencje.
0
@Dari0G
Zgodnie z tym co sam napisał (już usunięty komentarz) - tego typu rozmowy i wysyłanie takich zdjęć, to nic złego i nie wiadomo po co ludzie robią z tego "wielkie halo".
Więc nie chcę mu dokopać ani pojechać. Niby jak można to zrobić, skoro nie jest to nic złego? :-) Mam mu dokopać czymś co dla niego jest okej?
Raczej wybrałbym coś, co go zaboli i wku**i
0
@Dari0G
Ja chce dokopać komuś? O czym Ty piszesz? Wszystko jest okej z Twoją głową?
Ewidentnie dalej nie zrozumiałeś i kompromitujesz się ponownie. Nie wystarczy Ci?
0
@Dari0G
Tak, mam. A Ty, widać że kompletnie nie zrozumiałeś i nie ogarniasz tematu.
Żadna to zemsta, ot po prostu zniżyłem się do poziomu kolegi i właśnie taką odpowiedź musiał dostać.
Więc powtórzę jeszcze raz - jeśli dla kogoś to co się wydarzyło to "żadne wielkie halo" - to w 100% życzę mu żeby i jemu przydarzyła się dokładnie taka sama sytuacja.
2
@IrekPOL
Trzymam kciuki, żeby Twoja córka w przyszłości wysłała jak najwięcej swoich cycków.
I nawet nie próbuj wtedy robić z tego wielkiego HALO
1
@tomek8756
nocki 22-6, od niedzieli do czwartku
I tak od daaaawna
0
@Faro
Zgłaszam się, nie głosuje :-)
I to nie od tych wyborów, a już znacznie wcześniej (ostatni raz głosowałem w 2005)
0
@plutonio
Tak, zrujnowali na wielu płaszczyznach, podejmując wiele szkodliwych dla ludzi/kraju decyzji. Dzisiaj obserwujemy to samo, tylko z drugiego obozu.
Co do afer - możesz tak uważać, każdy ma wyrazić własne zdanie i swoje odczucia. Dla Ciebie żadna z tych afer nie jest blisko wizowej, a dla kogoś innego afera wizowa, nie będzie blisko jakiejkolwiek z czasów rządu PO. A jeszcze dla innego - żadna z tych afer nie będzie miała większego znaczenia, bo on akurat przywiązuje wagę do czegoś innego..
To chyba tak zwana 'demokracja' i wolność ;-)
A aferach i złych decyzjach można dyskutować do rana. Problem leży gdzie indziej - niebawem wybory i ktokolwiek w nich nie zwycięży, ponownie otrzymamy porcję afer do przedyskutowania za kilka lat.
0
@plutonio
Przecież ja nigdzie nie pisałem, że nic nie pamiętam :-) Pamiętam doskonale, natomiast ilość jest na tyle duża, że nie będę w stanie wymienić dosłownie wszystkiego. Zarówno ze strony PO, jak i teraz PiSu.
Z większych afer które przychodzą mi szybko na myśli to na pewno elewar, afera hazardowa, AmberGold. Było też coś z gazoportem, chyba z MSW i wiele innych. Do tego oczywiście niezliczona ilość szkodliwych dla kraju i ludzi ustaw, zmian, sprzedawania majątku narodowego itd.
Czyli taki nasz polski"standardzik" :-) Rządzili nami kretyni, którzy zrujnowali ten kraj - więc po nich przyszli następni i tą ruinę doprowadzili do jeszcze gorszego stanu.
A za 10 dni...znowu wygrają jedni albo drudzy.
Masakra.
0
@plutonio
Mają tego tyle na koncie, że nie sposób wszystko zapamiętać i wymieniać. W tym kilka, najgrubszego kalibru.
Ty akurat wymieniłeś to co chciałeś, więc można i to wrzucić na "listę"
Oczywiście, żeby nie było - temat afer i ich liczb, dotyczy tak samo PiSu jak i PO.
0
@plutonio
Jeżeli ilość afer za czasów rządów PO, nie doprowadziła do dymisji - to tym bardziej nie doprowadzi teraz, kiedy rządzi PiS.
0
@Corr
Barca, Inter, Bayern i Viktoria
0
@ObiwanKenobi
Celowy zabieg, nie może być za mocno naostrzona. Choć "powód" dla którego tak się robi, w tym przypadku nie będzie miał zastosowania.
0
@Waniliowy
Nie od dziś wiadomo, że polska policja nie grzeszy inteligencją. Jest więc spora szansa na to, że jednak zniknął i żyje "spokojnie" na drugim końcu świata. Nie on pierwszy, nie ostatni.
Tym bardziej, że miał na to chwilę czasu.