0

@4drian0

Pewnie chciał rowerem odciąć dopływ tlenu. Bez tego, nie ma ognia.

1

@Popitek12

Grodzka

2

@kubix05

Po "od ojca", przestałem czytać.

0

@Tasde

Kiedyś, to co napisałeś (druga część postu) - potraktowałbym jako fajny żart, w klimacie sci-fi :-)

Aktualnie, jeśli tylko byłyby z tego dobre pieniądze...wszystko jest możliwe.

0

@DaPidejpi

A to wtedy też Messerschmitty latały po niebie.

0

@mekston

Czyli fajnie, jakby jednak ułożyło się inaczej. Na tą chwilę, Estonia to ekipa nie przejścia dla Polski.

0

@FCB24

Orange.

Korzystam od czasów Idea, zarówno prywatnie jak i firmowo.

0

@DLFCB

Dzięki, zamówione dwie pary. Jedna do pracy, druga na niedzielne spacery z psem.

2

@misterio

Są różne gusta kulinarne, więc tutaj nie można mieć do nikogo pretensji.

Dla mnie 'Drwal' jest bardzo przeciętny i w McDonaldzie są zdecydowanie lepsze kanapki. Natomiast rozumiem, że są ludzie dla których jest to kanapka numer 1. Problem w tym - że to co się obecnie dzieje (kolejki) to nie kwestia kanapki, a po prostu kwestia kultury/używania mózgu itd. A polaczki pod 'Makiem' dziczeją..

1

@lang

Przy takiej grze jaką dzisiaj zaprezentował, właściwie już niewiele musi robić. Upragniona ZP wpadnie na 100%

0

W LM nie ma już słabych drużyn...

2

@szymonekk

To jeszcze nic. Nie tak dawno trafiłem przypadkiem na inną ciekawą teorię. Nie pamiętam już szczegółów, ale generalnie chodziło o to, że na Antarktydzie jest jakaś ściana lodu (albo w około całej ziemi?), której pilnuje....wojsko.
A czemu? Bo dzieją się tam dosłownie kosmiczne eksperymenty, coś tam ukrywają i generalnie za ścianą świat wygląda inaczej niż wiemy do tej pory :-D

1

@Ojciec5tkidzieci

Być może płacze, bo wie, że zmiana władzy na Tuska ze swoją ekipą - dla kraju oznacza cofnięcie się w rozwoju i generalnie jeden wielki wstyd.

Też bym płakał. Tym bardziej, mając świadomość, że po drugiej stronie barykady czeka to samo.

1

@sergio5

To byłby idealny scenariusz. Niestety obecny "świat" na to nie pozwoli :-)

0

@Firestone

Ty byś strzelał jakieś nieistotne bramki, kiedy na świecie dzieję się tyle zła w stosunku do czarnych?!

0

@DLFCB

Nie zmieni to ogromu tragedii, ale warto dodać informację o tym, że rok wcześniej, właśnie ten Pan stał po drugiej stronie, a jego aktualny oprawca sam ledwo przeżył.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

0

@Essos

Coś pięknego :-D Mały aż podskoczył

0

@thorin

Aha, ok :-)

1

@thorin

O Odessie słyszałeś? I nie tylko. Kolega wyżej widzę, że nie należy do łykających medialną papkę i już trochę Ci nakreślił tematu.
A właśnie to był początek "wojny" :-)

3

@bartas97

Z tego co jest dostępne w McDonaldzie, to delikatnie mówiąc jest to przeciętna kanapka. A jeśli patrzeć na cenę - to wręcz słaba.

0

@Comentateiro

Polska to kraj świecki, nie katolicki. A dzisiejsza młodzież i tak jest już mocno zdemoralizowana.

3

@Rastafarnianin

Skoro są ludzie, którzy wierzą w jakiegoś typa który chodził po wodzie i wino w krew zamienił - to spokojnie można założyć jakiś strój na halloween. To ten sam poziom święta/wydarzenia :-)

0

@Uukasz_93

Podeślesz?

0

@Seledynowy

To jest Barcelona, więc żadne 7pkt tylko komplet punktów i trzy pewne wygrane.

0

@Tarins

Jako klient firmowy/abonamentowy InPostu, mogę Cię tylko "pocieszyć", że dokładnie takie same (a i gorsze) akcje dzieją się z InPostem. I pewnie z innymi przewoźnikami również.

1

@PatrychoO

To lepiej obejrzyj coś normalnego dzisiaj, a jutro już (a właściwie w nocy), będzie do ściągnięcia cała gala.

1

@PatrychoO

Oj nie, wolę obejrzeć Voice, a później jakiś dobry film :-)

Zobacz na strumyku? Tam zawsze wszelkie gale były transmitowane.

0

@PatrychoO

Dlaczego miałaby się nie odbyć?

0

@szymonekk

Dopóki mecz będzie trwać - tak, bez problemu.
Po meczu już nie ma takiej możliwości.

0

@against_modern_football

Nie ma sensu, na takie coś byłby kurs 1,0001, więc nawet by nic nie zarobili..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?