SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0
Pewnie chciał rowerem odciąć dopływ tlenu. Bez tego, nie ma ognia.
1
@Popitek12
Grodzka
2
@kubix05
Po "od ojca", przestałem czytać.
0
@Tasde
Kiedyś, to co napisałeś (druga część postu) - potraktowałbym jako fajny żart, w klimacie sci-fi :-)
Aktualnie, jeśli tylko byłyby z tego dobre pieniądze...wszystko jest możliwe.
0
@DaPidejpi
A to wtedy też Messerschmitty latały po niebie.
0
@mekston
Czyli fajnie, jakby jednak ułożyło się inaczej. Na tą chwilę, Estonia to ekipa nie przejścia dla Polski.
0
@FCB24
Orange.
Korzystam od czasów Idea, zarówno prywatnie jak i firmowo.
0
@DLFCB
Dzięki, zamówione dwie pary. Jedna do pracy, druga na niedzielne spacery z psem.
2
@misterio
Są różne gusta kulinarne, więc tutaj nie można mieć do nikogo pretensji.
Dla mnie 'Drwal' jest bardzo przeciętny i w McDonaldzie są zdecydowanie lepsze kanapki. Natomiast rozumiem, że są ludzie dla których jest to kanapka numer 1. Problem w tym - że to co się obecnie dzieje (kolejki) to nie kwestia kanapki, a po prostu kwestia kultury/używania mózgu itd. A polaczki pod 'Makiem' dziczeją..
1
@lang
Przy takiej grze jaką dzisiaj zaprezentował, właściwie już niewiele musi robić. Upragniona ZP wpadnie na 100%
0
W LM nie ma już słabych drużyn...
2
@szymonekk
To jeszcze nic. Nie tak dawno trafiłem przypadkiem na inną ciekawą teorię. Nie pamiętam już szczegółów, ale generalnie chodziło o to, że na Antarktydzie jest jakaś ściana lodu (albo w około całej ziemi?), której pilnuje....wojsko.
A czemu? Bo dzieją się tam dosłownie kosmiczne eksperymenty, coś tam ukrywają i generalnie za ścianą świat wygląda inaczej niż wiemy do tej pory :-D
1
@Ojciec5tkidzieci
Być może płacze, bo wie, że zmiana władzy na Tuska ze swoją ekipą - dla kraju oznacza cofnięcie się w rozwoju i generalnie jeden wielki wstyd.
Też bym płakał. Tym bardziej, mając świadomość, że po drugiej stronie barykady czeka to samo.
1
@sergio5
To byłby idealny scenariusz. Niestety obecny "świat" na to nie pozwoli :-)
0
@Firestone
Ty byś strzelał jakieś nieistotne bramki, kiedy na świecie dzieję się tyle zła w stosunku do czarnych?!
0
@DLFCB
Nie zmieni to ogromu tragedii, ale warto dodać informację o tym, że rok wcześniej, właśnie ten Pan stał po drugiej stronie, a jego aktualny oprawca sam ledwo przeżył.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...
0
@Essos
Coś pięknego :-D Mały aż podskoczył
0
@thorin
Aha, ok :-)
1
@thorin
O Odessie słyszałeś? I nie tylko. Kolega wyżej widzę, że nie należy do łykających medialną papkę i już trochę Ci nakreślił tematu.
A właśnie to był początek "wojny" :-)
3
@bartas97
Z tego co jest dostępne w McDonaldzie, to delikatnie mówiąc jest to przeciętna kanapka. A jeśli patrzeć na cenę - to wręcz słaba.
0
@Comentateiro
Polska to kraj świecki, nie katolicki. A dzisiejsza młodzież i tak jest już mocno zdemoralizowana.
3
@Rastafarnianin
Skoro są ludzie, którzy wierzą w jakiegoś typa który chodził po wodzie i wino w krew zamienił - to spokojnie można założyć jakiś strój na halloween. To ten sam poziom święta/wydarzenia :-)
0
@Uukasz_93
Podeślesz?
0
@Seledynowy
To jest Barcelona, więc żadne 7pkt tylko komplet punktów i trzy pewne wygrane.
0
@Tarins
Jako klient firmowy/abonamentowy InPostu, mogę Cię tylko "pocieszyć", że dokładnie takie same (a i gorsze) akcje dzieją się z InPostem. I pewnie z innymi przewoźnikami również.
1
@PatrychoO
To lepiej obejrzyj coś normalnego dzisiaj, a jutro już (a właściwie w nocy), będzie do ściągnięcia cała gala.
1
@PatrychoO
Oj nie, wolę obejrzeć Voice, a później jakiś dobry film :-)
Zobacz na strumyku? Tam zawsze wszelkie gale były transmitowane.
0
@PatrychoO
Dlaczego miałaby się nie odbyć?
0
@szymonekk
Dopóki mecz będzie trwać - tak, bez problemu.
Po meczu już nie ma takiej możliwości.
0
@against_modern_football
Nie ma sensu, na takie coś byłby kurs 1,0001, więc nawet by nic nie zarobili..