SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na pocieszenie - teraz trafia na drużynę, która już nie popełni takich błędów i zmiecie ich z planszy..
1
@Arden
Dokładnie, czyli bardzo podobnie jak np. na idiotycznym strajku kobiet. Jedno i to samo bydło i stado baranów.
4
@TR3YWAY
Hmm, robiłem podobne rzeczy na lekcjach WF.
30 lat temu...
0
@Katalończyk 99
To byłby upadek cywilizacji.
Wymowne.
0
@norbi77
Teoretycznie tak, ale sam widziałeś dzisiejszą „grę”.
Są mecze które się przegrywa i są mecze które się przegrywa. Po jednym możesz być dumny, po drugim już nie.
2
@norbi77
Zwracam honor.
Chodzi o Twój dzisiejszy post na temat trudnego terminarza.
Nadzieja matką głupich.
1
@norbi77
Czy taki ciężki? Moim zdaniem nie. Po prostu Barca aktualnie spadła na taki poziom, że kibice zaczynają "drżeć" przed takimi meczami.
Powiedzmy sobie szczerze - w normalnych okolicznościach (i normalnej jakości gry Barcelony), tylko Real mógłby być ewentualnym zagrożeniem.
I oby ta jakość wróciła jak najszybciej.
0
Komentarz usunięty
0
@Safrani
Czysty debilizm. No ale taki właśnie mamy debilny cebulacki kraj..
0
@Kuba_1
Odpowiedź jest chyba prosta? Bycie legendą to nie bramki, to nie udane interwencje, nie udane dryblingi, odbiory i generalnie cała gra.
Bycie legendą, szczególnie tak wyjątkowo klubu jak Barcelona - wymaga pewnej ogłady, kultury, zachowania i ogólnie "życia" na poziomie, poniżej którego się nie schodzi (i nie chodzi tu o żadne finanse)
Tymczasem, na tą chwile, Dani puka w dno. Od spodu.
0
@Kgorecki2500
Po wynikach wyborów, już było wiadomo jaka będzie przyszłość.
A było już tak źle, to będzie jeszcze gorzej :-(
1
@Comentateiro
A są takie osoby?
1
@Saviola88
Dla mniej "wymagających" ludzi, taki Hołownia zawsze będzie dobrym marszałkiem i "politykiem" :-)
Tu się pośmieje, tam coś palnie i niewymagająca gawędź się cieszy z "nowoczesnego" z marszałka.
A jako że merytorycznie nie ma kompletnie nic do zaoferowania - to i nie wymaga wiele myślenia ze strony fanów.
1
@Cule2013
Za żadne pieniądze. Gdyby doszło do wojny, to staram się wyjechać jak najdalej i jak najszybciej.
Polska to tylko kraj, nazwa i ogólnie miejsce gdzie żyją ludzie, nic więcej.
Jest pełno takich miejsc/krajów na świecie, gdzie będziesz mógł w spokoju skupić się nad priorytetami życiowymi, zamiast umierać za nic.
0
@JimMorrisonFCB
A w którym miejscu ich obrażałem? W żadnym :-) Po prostu inna narracja "boli" moderatorów, gdyż sami pewnie lecą z głównym nurtem i tylko i wyłącznie to się liczy. Bo nie jest to wymagające, jak już wspomniałem :-)
Gdyby było tak jak piszesz, to zdecydowana większość komentarzy by znikała. Głównie na tematy polityczne, gdzie hasła typu półgłówki, barany, bezmózgi itd. latają na porządku dziennym. Już nie wspomnę o dzieciakach, którzy raz na jakiś czas nieudolnie próbują podejmować dyskusję Messi-CR7. I są dosłownie niszczeni w zarodku.
A teraz spróbuj nazwać baranem/bezmózgiem kogoś, kto generalnie popiera i pisze to co w mediach głównego nurtu.
Od razu lecisz, nie pasujesz do systemu.
I tak to się kręci, dlatego raz na jakiś czas warto napisać coś takiego co dzisiaj pisałem. Ogrom śmiechu i podejrzenie mocnej frustracji jest dla mnie w pełni zadowalające.
0
@JimMorrisonFCB
Jak sam widzisz (nie ma już mojego komentarza) - pewnych rzeczy nie można pisać, bo wprowadzają zamęt i popłoch na pastwisku :-)
0
Komentarz usunięty
0
@MESSIah16
Dla mnie to proste.
Zbierz ekipę 20 chłopa i daj im 20 flaszek wódki.
Zbierz tą samą ekipę i daj im 20 paczek fajek
I tej samej ekipie, daj 20g zioła.
A potem niech ruszają na miasto, w piątkowy ciepły wieczór. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo że coś się stanie…
W pierwszy przypadku…ja uważam że na 90% będzie się „coś” działo.
W drugim przypadku raczej nic, na pewno będzie suszyć w gębach.
W trzecim przypadku nie dojdą nawet na miasto.
5
@Deviler
Debile.
Ostatnio nie byłem w stanie wyjechać z posesji.
1
@Joki_
A czego spodziewałeś się po polityku, w porównaniu z którym nawet kaczor/morawiecki wypada dobrze i pozytywnie? :-)
1
@VamosGirl
3 fazy, kabel 5x2.5
2 fazy, kabel 4x2.5
1 faza, kabel 3x2.5
Jeśli w domu nie masz pociągniętej instalacji pod 3 fazy, to nie podłączysz tej kuchenki. Nawet na dwie fazy to już słaby pomysł i gorsze działanie urządzenia.
0
@michal26
Im szybciej wygra Trump, tym lepiej dla wszystkich. Aktualnie, tendencja jest wzrostowa, więc pozostaje się cieszyć i czekać na wybory.
1
@RosjaninBut
Jaki elektorat, tacy rządzący..
Dlatego czeka nas kraj baranów i debili.
0
@hayek
Samochody spalinowe będą jeździły jeszcze długo długo długo :-) Na pewno nas przeżyją i nasze dzieci również będą jeździły spalinowymi.
Elektryczne samochody na tą chwilę są "w powijakach" i minie wiele lat, zanim dobiją do jakiegokolwiek średniego standardu.
2
@QQL5
Chyba najlepszy i największy klasyk tego "gatunku", to Epidemia z 1995 z Dustinem Hoffmanem.
0
@Prorokk
Wałęsa i Kwaśniewski to największy wstyd i hańba dla naszego kraju. Nic dziwnego, że ułaskawiali gangusów.
0
@FcPortoFan1999
Dziwię się. To ich praca i obowiązek. Jeśli tego nie robią - sami powinno zostać zgłoszeni do prokuratury o możliwość popełnienia przestępstwa.
0
@Pedri16Future
Duda nie robi nic złego.
Jak dla mnie, to wina policji. Jest prawomocny wyrok, jest znane miejsce gdzie ukrywają się skazani - więc na co czekają? Do mieszkań kibiców wpadają o 6 rano z taranem, a teraz mają problem żeby wejść?
A jakikolwiek bunt ze strony "ochrony" lub kogokolwiek - powinien skończyć się aresztowaniem.
0
@Arden
Powinien sobie dupę tym papierkiem podetrzeć.
0
@Ptasior
Debile. U nas też czasami zdarzają się jakieś blokady przez debili. Kilka dni minie i pewnie będzie już po wszystkim.