5

Na pocieszenie - teraz trafia na drużynę, która już nie popełni takich błędów i zmiecie ich z planszy..

1

@Arden

Dokładnie, czyli bardzo podobnie jak np. na idiotycznym strajku kobiet. Jedno i to samo bydło i stado baranów.

4

@TR3YWAY

Hmm, robiłem podobne rzeczy na lekcjach WF.

30 lat temu...

0

@Katalończyk 99

To byłby upadek cywilizacji.

Wymowne.

0

@norbi77

Teoretycznie tak, ale sam widziałeś dzisiejszą „grę”.
Są mecze które się przegrywa i są mecze które się przegrywa. Po jednym możesz być dumny, po drugim już nie.

2

@norbi77

Zwracam honor.

Chodzi o Twój dzisiejszy post na temat trudnego terminarza.

Nadzieja matką głupich.

1

@norbi77

Czy taki ciężki? Moim zdaniem nie. Po prostu Barca aktualnie spadła na taki poziom, że kibice zaczynają "drżeć" przed takimi meczami.
Powiedzmy sobie szczerze - w normalnych okolicznościach (i normalnej jakości gry Barcelony), tylko Real mógłby być ewentualnym zagrożeniem.

I oby ta jakość wróciła jak najszybciej.

0

Komentarz usunięty

0

@Safrani

Czysty debilizm. No ale taki właśnie mamy debilny cebulacki kraj..

0

@Kuba_1

Odpowiedź jest chyba prosta? Bycie legendą to nie bramki, to nie udane interwencje, nie udane dryblingi, odbiory i generalnie cała gra.
Bycie legendą, szczególnie tak wyjątkowo klubu jak Barcelona - wymaga pewnej ogłady, kultury, zachowania i ogólnie "życia" na poziomie, poniżej którego się nie schodzi (i nie chodzi tu o żadne finanse)

Tymczasem, na tą chwile, Dani puka w dno. Od spodu.

0

@Kgorecki2500

Po wynikach wyborów, już było wiadomo jaka będzie przyszłość.

A było już tak źle, to będzie jeszcze gorzej :-(

1

@Comentateiro

A są takie osoby?

1

@Saviola88

Dla mniej "wymagających" ludzi, taki Hołownia zawsze będzie dobrym marszałkiem i "politykiem" :-)
Tu się pośmieje, tam coś palnie i niewymagająca gawędź się cieszy z "nowoczesnego" z marszałka.
A jako że merytorycznie nie ma kompletnie nic do zaoferowania - to i nie wymaga wiele myślenia ze strony fanów.

1

@Cule2013

Za żadne pieniądze. Gdyby doszło do wojny, to staram się wyjechać jak najdalej i jak najszybciej.
Polska to tylko kraj, nazwa i ogólnie miejsce gdzie żyją ludzie, nic więcej.
Jest pełno takich miejsc/krajów na świecie, gdzie będziesz mógł w spokoju skupić się nad priorytetami życiowymi, zamiast umierać za nic.

0

@JimMorrisonFCB

A w którym miejscu ich obrażałem? W żadnym :-) Po prostu inna narracja "boli" moderatorów, gdyż sami pewnie lecą z głównym nurtem i tylko i wyłącznie to się liczy. Bo nie jest to wymagające, jak już wspomniałem :-)

Gdyby było tak jak piszesz, to zdecydowana większość komentarzy by znikała. Głównie na tematy polityczne, gdzie hasła typu półgłówki, barany, bezmózgi itd. latają na porządku dziennym. Już nie wspomnę o dzieciakach, którzy raz na jakiś czas nieudolnie próbują podejmować dyskusję Messi-CR7. I są dosłownie niszczeni w zarodku.

A teraz spróbuj nazwać baranem/bezmózgiem kogoś, kto generalnie popiera i pisze to co w mediach głównego nurtu.
Od razu lecisz, nie pasujesz do systemu.

I tak to się kręci, dlatego raz na jakiś czas warto napisać coś takiego co dzisiaj pisałem. Ogrom śmiechu i podejrzenie mocnej frustracji jest dla mnie w pełni zadowalające.

0

@JimMorrisonFCB

Jak sam widzisz (nie ma już mojego komentarza) - pewnych rzeczy nie można pisać, bo wprowadzają zamęt i popłoch na pastwisku :-)

0

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16

Dla mnie to proste.

Zbierz ekipę 20 chłopa i daj im 20 flaszek wódki.
Zbierz tą samą ekipę i daj im 20 paczek fajek
I tej samej ekipie, daj 20g zioła.

A potem niech ruszają na miasto, w piątkowy ciepły wieczór. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo że coś się stanie…

W pierwszy przypadku…ja uważam że na 90% będzie się „coś” działo.
W drugim przypadku raczej nic, na pewno będzie suszyć w gębach.
W trzecim przypadku nie dojdą nawet na miasto.

5

@Deviler

Debile.

Ostatnio nie byłem w stanie wyjechać z posesji.

1

@Joki_

A czego spodziewałeś się po polityku, w porównaniu z którym nawet kaczor/morawiecki wypada dobrze i pozytywnie? :-)

1

@VamosGirl

3 fazy, kabel 5x2.5
2 fazy, kabel 4x2.5
1 faza, kabel 3x2.5

Jeśli w domu nie masz pociągniętej instalacji pod 3 fazy, to nie podłączysz tej kuchenki. Nawet na dwie fazy to już słaby pomysł i gorsze działanie urządzenia.

0

@michal26

Im szybciej wygra Trump, tym lepiej dla wszystkich. Aktualnie, tendencja jest wzrostowa, więc pozostaje się cieszyć i czekać na wybory.

1

@RosjaninBut

Jaki elektorat, tacy rządzący..

Dlatego czeka nas kraj baranów i debili.

0

@hayek

Samochody spalinowe będą jeździły jeszcze długo długo długo :-) Na pewno nas przeżyją i nasze dzieci również będą jeździły spalinowymi.
Elektryczne samochody na tą chwilę są "w powijakach" i minie wiele lat, zanim dobiją do jakiegokolwiek średniego standardu.

2

@QQL5

Chyba najlepszy i największy klasyk tego "gatunku", to Epidemia z 1995 z Dustinem Hoffmanem.

0

@Prorokk

Wałęsa i Kwaśniewski to największy wstyd i hańba dla naszego kraju. Nic dziwnego, że ułaskawiali gangusów.

0

@FcPortoFan1999

Dziwię się. To ich praca i obowiązek. Jeśli tego nie robią - sami powinno zostać zgłoszeni do prokuratury o możliwość popełnienia przestępstwa.

0

@Pedri16Future

Duda nie robi nic złego.

Jak dla mnie, to wina policji. Jest prawomocny wyrok, jest znane miejsce gdzie ukrywają się skazani - więc na co czekają? Do mieszkań kibiców wpadają o 6 rano z taranem, a teraz mają problem żeby wejść?
A jakikolwiek bunt ze strony "ochrony" lub kogokolwiek - powinien skończyć się aresztowaniem.

0

@Arden

Powinien sobie dupę tym papierkiem podetrzeć.

0

@Ptasior

Debile. U nas też czasami zdarzają się jakieś blokady przez debili. Kilka dni minie i pewnie będzie już po wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?