1

@Reviven

Ale czego Ty się spodziewałeś ?

Przecież takie portale/serwisy - są właśnie dla tego typu ludzi. Prości, nie grzeszący inteligencją, w realnym świecie często nie potrafiący nic ogarnąć (o relacji damsko męskiej nawet nie wspominam).

2

@Kapitan hawk

Zapomniałeś o CR7 > Messi

0

@vangoor

Nie jest androidem. To już na starcie przytłaczająca przewaga.

0

@Tomaszekkkkk

Bierz 15 Pro i zapominasz o jakimkolwiek innym telefonie (a w szczególności o androidzie..)

0

@Kgorecki2500

Jak to kto? Ten intelektualnie wsteczny elektorat :-(

0

@Polaco9

Tak, byli pojebani.

I nie dzięki nim mam gdzie żyć. Przestań powielać gimnazjalne stereotypy.

0

@Rl9k1nG

Nikt o zdrowych zmysłach, nie zostanie/nie zostaje na miejscu, gdy rozpocznie się jakąkolwiek wojna.

0

@Rl9k1nG

Ponieważ dzieci/cywile z Ukrainy są ważniejsi i lepsi niż dzieciaki w Strefie Gazy. Dlatego Ci pierwsi mają żyć i trzeba się nimi przejmować, a o drugich się prawie nie słyszy.

A USA bomby przekazują dlatego że mogą i nikt z tym nic nie zrobi. Tak jak mogli napaść na Irak, tak mogą wszystko.

2

@MesQueUnClub_87

Bez problemu.

0

@GABVI36

Drużyna A z 1983r.

1

@AlexDark00

I jedyne dwie, na jakie realnie zasłużył :-)

1

@FCB_dimiC

Tylko tyle, że z główną "postacią" afery MGP, znam się od piaskownicy i razem spędzaliśmy sporo czasu, od podstawówki, poprzez średnią szkołę, podwórko, pierwsze szlugi i dziwne pomysły na zarabianie. A jako że kontakt jest do dziś, to mogę tylko napisać że Budda niech nie udaje że nic nie wiedział co się dzieje. Wiedział, a nawet coś więcej, ale to już pewnie wyjdzie z czasem na światło dzienne.

0

@FCB_dimiC

Jest bardzo mocno powiązany :-) I sporo będzie go to "kosztować"

1

@Kgorecki2500

Przecież od tego są pracownicy sklepu. Ich obowiązkiem jest między innymi dbanie o to żeby produkty stały we właściwym miejscu.

1

@QQL5

Oczywiście, że tak. Nie ma najmniejszego sensnowego powodu/argumentu, żeby konopie były zakazane.

0

@Witekk10

Przecież ta wypowiedź to jakiś fejk.

Tusk nigdy nie należał do inteligentnych (delikatnie mówiąc), ale w życiu nie uwierzę, że zrobiłby z siebie aż takiego kreatyna.

0

@Bobo25

Przeginają już od dawna. Banda kretynow.

Im szybciej to się skończy, tym lepiej dla wszystkich. Nawet jeśli będzie trzeba użyć siły.

0

@4drian0

Jeśli będzie minimum 60fps (co i tak jest małą wartością), to pozostaje tylko zacierać ręce i czekać :-)

0

@MESSIah16

I nie było, dopóki USA/Ukraina sami nie zaczęli nowego konfliktu.

1

@skubi99

Macron to debil, stąd taka a nie inna wypowiedź. To jeden z tych, którzy wierzą w scenariusz "po Ukrainie będą następne państwa", więc nie dziwne że tak sprany łeb wypluwa z siebie takie idiotyzmy.

1

@draxidox

I bardzo dobrze. Konfiskata bez możliwości odzyskania auta to powinno być absolutne minimum. Szkoda że dopiero teraz coś takiego wprowadzili..

1

@Comentateiro

Zgodzimy. Dodałbym jeszcze Lidla, Lewiatana i Dino (w tym sklepie dominują klienci z tatuażami Polski Walczącej).

1

@MESSIah16

To powinno być już dawno wprowadzone. Całkowita konfiskata bez jakiejkolwiek możliwości odzyskania. Oczywiście do tego wyrok bezwzględnego więzienia.

0

@GeneralXavi

A chyba nikt nie jest zaskoczony tą decyzją. Mimo to, lemingi i tak znajdą wytłumaczenie. Jak to bylo? "Pieniędzy nie było, nie ma i nie będzie" :-)

0

@bari_94

Prawie dwie dekady za mną, odkąd żyje w DE. Nie do końca zgadzam się z tym stwierdzeniem :-)
Rzeczywiście, tego co było kiedyś, na tą chwilę nie ma i być może nigdy już nie będzie (ale powodem są raczej problemy infrastrukturalne). Natomiast jest gdzie pojeździć szybciej (bez ograniczeń) i na pewno nie jest tego mało.
Pomijam już fakt, że w DE ogólnie na autostradach nie ma żadnych ograniczeń i na każdej możesz jechać tyle ile chcesz. Wyjątki to te odcinki, na których aktualnie coś jest robione i stoi wyraźny znak ograniczenia. A dużo ludzi myśli odwrotnie - że tylko kilka wybranych autostrad jest bez ograniczeń.

0

@MESSIah16

E tam, co Ty piszesz! Przecież w telewizji/radiu i generalnie w mediach (szczególnie polskich), jasno i wyraźnie mówią o tym, że Rosja jest już na wyczerpaniu i właściwie lada moment padnie na pysk. Zarówno gospodarczo, jak i przede wszystkim - militarnie. A właściwie to chyba już padła, tylko resztkami sił przeciągają z góry przegraną wojnę ;-)

Tak więc, bez obaw ;-)


0

@MarioVeB!

W miarę możliwości, staram się płacić tylko gotówką.

0

@lntrowertyk

A kiedykolwiek "istniały"?

Przecież to od zawsze był festiwal żenady. I nigdy nie miał i nie będzie miał nic wspólnego z realną oceną dobrych/słabych filmów. To taka Eurowizja, tylko branża inna.

0

@AFA

To fejk? Przecież babka powinna dostać dożywocie, a tutaj czytam o jakimś łagodzeniu wyroku/ulaskawieniu..

2

@VegetaPolska

O kur...

No to zrzuciłeś mi bombę. Nie jesteś jedyny, u którego właśnie pewna "część" umiera.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?