SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reviven
Ale czego Ty się spodziewałeś ?
Przecież takie portale/serwisy - są właśnie dla tego typu ludzi. Prości, nie grzeszący inteligencją, w realnym świecie często nie potrafiący nic ogarnąć (o relacji damsko męskiej nawet nie wspominam).
2
@Kapitan hawk
Zapomniałeś o CR7 > Messi
0
@vangoor
Nie jest androidem. To już na starcie przytłaczająca przewaga.
0
@Tomaszekkkkk
Bierz 15 Pro i zapominasz o jakimkolwiek innym telefonie (a w szczególności o androidzie..)
0
@Kgorecki2500
Jak to kto? Ten intelektualnie wsteczny elektorat :-(
0
@Polaco9
Tak, byli pojebani.
I nie dzięki nim mam gdzie żyć. Przestań powielać gimnazjalne stereotypy.
0
@Rl9k1nG
Nikt o zdrowych zmysłach, nie zostanie/nie zostaje na miejscu, gdy rozpocznie się jakąkolwiek wojna.
0
@Rl9k1nG
Ponieważ dzieci/cywile z Ukrainy są ważniejsi i lepsi niż dzieciaki w Strefie Gazy. Dlatego Ci pierwsi mają żyć i trzeba się nimi przejmować, a o drugich się prawie nie słyszy.
A USA bomby przekazują dlatego że mogą i nikt z tym nic nie zrobi. Tak jak mogli napaść na Irak, tak mogą wszystko.
2
@MesQueUnClub_87
Bez problemu.
0
@GABVI36
Drużyna A z 1983r.
1
@AlexDark00
I jedyne dwie, na jakie realnie zasłużył :-)
1
@FCB_dimiC
Tylko tyle, że z główną "postacią" afery MGP, znam się od piaskownicy i razem spędzaliśmy sporo czasu, od podstawówki, poprzez średnią szkołę, podwórko, pierwsze szlugi i dziwne pomysły na zarabianie. A jako że kontakt jest do dziś, to mogę tylko napisać że Budda niech nie udaje że nic nie wiedział co się dzieje. Wiedział, a nawet coś więcej, ale to już pewnie wyjdzie z czasem na światło dzienne.
0
@FCB_dimiC
Jest bardzo mocno powiązany :-) I sporo będzie go to "kosztować"
1
@Kgorecki2500
Przecież od tego są pracownicy sklepu. Ich obowiązkiem jest między innymi dbanie o to żeby produkty stały we właściwym miejscu.
1
@QQL5
Oczywiście, że tak. Nie ma najmniejszego sensnowego powodu/argumentu, żeby konopie były zakazane.
0
@Witekk10
Przecież ta wypowiedź to jakiś fejk.
Tusk nigdy nie należał do inteligentnych (delikatnie mówiąc), ale w życiu nie uwierzę, że zrobiłby z siebie aż takiego kreatyna.
0
@Bobo25
Przeginają już od dawna. Banda kretynow.
Im szybciej to się skończy, tym lepiej dla wszystkich. Nawet jeśli będzie trzeba użyć siły.
0
@4drian0
Jeśli będzie minimum 60fps (co i tak jest małą wartością), to pozostaje tylko zacierać ręce i czekać :-)
0
@MESSIah16
I nie było, dopóki USA/Ukraina sami nie zaczęli nowego konfliktu.
1
@skubi99
Macron to debil, stąd taka a nie inna wypowiedź. To jeden z tych, którzy wierzą w scenariusz "po Ukrainie będą następne państwa", więc nie dziwne że tak sprany łeb wypluwa z siebie takie idiotyzmy.
1
@draxidox
I bardzo dobrze. Konfiskata bez możliwości odzyskania auta to powinno być absolutne minimum. Szkoda że dopiero teraz coś takiego wprowadzili..
1
@Comentateiro
Zgodzimy. Dodałbym jeszcze Lidla, Lewiatana i Dino (w tym sklepie dominują klienci z tatuażami Polski Walczącej).
1
@MESSIah16
To powinno być już dawno wprowadzone. Całkowita konfiskata bez jakiejkolwiek możliwości odzyskania. Oczywiście do tego wyrok bezwzględnego więzienia.
0
@GeneralXavi
A chyba nikt nie jest zaskoczony tą decyzją. Mimo to, lemingi i tak znajdą wytłumaczenie. Jak to bylo? "Pieniędzy nie było, nie ma i nie będzie" :-)
0
@bari_94
Prawie dwie dekady za mną, odkąd żyje w DE. Nie do końca zgadzam się z tym stwierdzeniem :-)
Rzeczywiście, tego co było kiedyś, na tą chwilę nie ma i być może nigdy już nie będzie (ale powodem są raczej problemy infrastrukturalne). Natomiast jest gdzie pojeździć szybciej (bez ograniczeń) i na pewno nie jest tego mało.
Pomijam już fakt, że w DE ogólnie na autostradach nie ma żadnych ograniczeń i na każdej możesz jechać tyle ile chcesz. Wyjątki to te odcinki, na których aktualnie coś jest robione i stoi wyraźny znak ograniczenia. A dużo ludzi myśli odwrotnie - że tylko kilka wybranych autostrad jest bez ograniczeń.
0
@MESSIah16
E tam, co Ty piszesz! Przecież w telewizji/radiu i generalnie w mediach (szczególnie polskich), jasno i wyraźnie mówią o tym, że Rosja jest już na wyczerpaniu i właściwie lada moment padnie na pysk. Zarówno gospodarczo, jak i przede wszystkim - militarnie. A właściwie to chyba już padła, tylko resztkami sił przeciągają z góry przegraną wojnę ;-)
Tak więc, bez obaw ;-)
0
@MarioVeB!
W miarę możliwości, staram się płacić tylko gotówką.
0
@lntrowertyk
A kiedykolwiek "istniały"?
Przecież to od zawsze był festiwal żenady. I nigdy nie miał i nie będzie miał nic wspólnego z realną oceną dobrych/słabych filmów. To taka Eurowizja, tylko branża inna.
0
@AFA
To fejk? Przecież babka powinna dostać dożywocie, a tutaj czytam o jakimś łagodzeniu wyroku/ulaskawieniu..
2
@VegetaPolska
O kur...
No to zrzuciłeś mi bombę. Nie jesteś jedyny, u którego właśnie pewna "część" umiera.