SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin
Legenda i wybitny aktor.
Dla mnie, jego rola życia to Życie Carlita.
1
@KochamInieste
Zaliczamy jeden z najsłabszych sezonów od lat. W lidze wysoka strata do lidera (realu), w pucharze szybkie pakowanie walizek, do tego kolejny blamaż w LM (i to że w ogóle awansowaliśmy do 1/4 to nie powód do wielkiej radości, w końcu to Barcelona!!), gramy po prostu słabo i męczymy się nawet ze średniakami, nie widać w ogóle pomysłu na tą drużynę (raczej króluje chaos połączony z indywidualnymi umiejętnościami poszczególnych piłkarzy), itd. itd.
Dla mnie decyzja Xaviego to ogromny błąd i nadchodząca stagnacja.
0
@Azi
To teraz przełóż to na Barcelonę - nie mamy plazmy, nie mamy broni automatycznej (raczej nazwałbym ją bronią sporadyczną).
Zostaje nam Xavi z Kloppem wspomaganym :-D
1
@Azi
Nie dziw się. Następny sezonem z Xavim, to tak jakbyś planował przemierzać świat z Sulikiem. Niby okej (ziomek itd.), ale tak na prawdę przydaje się tylko na początku ;-)
0
No to ładnie zrobił z gęby cholewe..
1
@Encore
Wow! umiejętności jak na najlepszego piłkarza na świecie przystało :-)
0
@Lucyfffer
Ja też nie uważam żeby był sprawiedliwy. Niestety, mamy z góry ustalone prawo i tego nie zmienimy. Wyobraź sobie co by się działo, gdyby tego prawa nie było i królowałaby samowolka..
1
@zadafcb
Skoro można głosować na partię z anty-Polakiem na czele (KO), to można i głosować na Kohuta.
Bez różnicy, jeden i drugi to dno.
0
@Lucyfffer
A Ty na jakim świecie żyjesz?
Jest ustalone prawo i obowiązuje każdego (i Ciebie, mnie i innych), dlatego nawet seryjni zabójcy itd. mają prawo do sprawiedliwego wyroku.
0
@Rl9k1nG
I oby nie uniknęli odpowiedzialności. Może ktoś w końcu zrobi coś z terrorystami z izraela.
1
@Mixtape
Nazistowska gaśnica.
0
@Pedri16Future
Nie za bardzo orientuję się kto to jest, więc z ciekawości przesłuchałem.
To jakiś żart? nie bardzo chcę mi się wierzyć, że ktoś tego słucha (nawet ta dzisiejsza "specyficzna" młodzież). Przecież to jest poziom pukający w dno od spodu, bez szans na poprawę.
1
@norbi77
Czyli grał siebie samego :-D
2
@macio_944
Dla Vegety to raczej Wet/Luna - The Sexy Empire
0
@q1
Nie wiadomo na jakiego policjanta byś trafił, więc ciesz się z tej stówki i na przyszłość - nie kozacz z dzwonieniem po policje. Mogło się skończyć upomnieniem, mogło też mandatem (nawet 500zł) + kilka punktów.
3
@macio_944
Jak to jak?
To wina mediów, które źle zinterpretowały jego słowa. Do tego wszyscy się na niego uwzięli i są przeciwko niemu. A przecież miał coś zupełnie innego na myśli.
2
@MesQueUnClub96
W McDonaldzie/KFC zawsze są tłumy, a z dobrym jedzeniem nie ma nic wspólnego.
0
@jakub1906
Nie wiem o kim mówisz i jakim wypinaniu (to, że lubisz wypinać się komuś to Twoja sprawa, nie wnikam i nie oceniam).
Nie mam też nic wspólnego (i nigdy nie miałem) z Wisła, ani z żadnym polskim klubem :-)
Oceniam to jako kibic piłki nożnej, szczególnie na podstawie reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej, ogólnych wyników sportowych itd.
1
@Kazragore
Towarzystwo Sportowe zawsze było i będzie lepsze niż Cracovia. Mistrzostwa, występy w europejskich pucharach itd. to tylko dodatek potwierdzający tezę.
I głęboko w d***e mam real, więc nie wiem po co takie porównania :-)
Oczywiście, to moja opinia, Ty masz inną. Nikt nikogo nie zamierzam przekonywać (mam nadzieję..)
1
@Kinginiesta
@Kidd
@MesQueUnClub_87
Jeśli lubicie azjatyckie kino, to obowiązkowo 'The Man From Nowhere'
0
@FcPortoFan1999
Dokładnie. Na pewno lepsza Wisła niż Cracovia
1
@Deviler
Nie wiem jakie są statystyki, ale jak już kolega wyżej napisał - auto nie jest powodem wypadku, tylko kierowca.
Sam mam auto z 400KM i jeszcze nigdy nie miałem nawet kolizji/lekkiej stłuczki.
2
@Azi
Ja do dzisiaj gram regularnie. Choćby dla samego podróżowania i próbowania różnych opcji na przejście gry (typowo siłowe, gadka/złodziejstwo, itd. itd.)
Chyba nigdy mi się to nie znudzi :-)
1
@Azi
Dla mnie Fallout 2 "ociera" się o 11/10 :-)
1
@macio_944
Jest wiele gier 10/10, tak więc można wymieniać i wymieniać :-)
4
@takisobiektos
Co za paradoks. Terroryści zarzucają innym przynależność do organizacji terrorystycznych..
1
@Popitek12
Irak, Iran, Peru, Kambodża
0
@joloskyy
Spytaj @VegetaPolska
Na pewno pomoże.
1
@Popitek12
Diego
0
@VegetaPolska
Jaki jest sens korzystania z aplikacji dla lamusów?