0

@Rastafarnianin

Legenda i wybitny aktor.

Dla mnie, jego rola życia to Życie Carlita.

1

@KochamInieste

Zaliczamy jeden z najsłabszych sezonów od lat. W lidze wysoka strata do lidera (realu), w pucharze szybkie pakowanie walizek, do tego kolejny blamaż w LM (i to że w ogóle awansowaliśmy do 1/4 to nie powód do wielkiej radości, w końcu to Barcelona!!), gramy po prostu słabo i męczymy się nawet ze średniakami, nie widać w ogóle pomysłu na tą drużynę (raczej króluje chaos połączony z indywidualnymi umiejętnościami poszczególnych piłkarzy), itd. itd.

Dla mnie decyzja Xaviego to ogromny błąd i nadchodząca stagnacja.


0

@Azi

To teraz przełóż to na Barcelonę - nie mamy plazmy, nie mamy broni automatycznej (raczej nazwałbym ją bronią sporadyczną).
Zostaje nam Xavi z Kloppem wspomaganym :-D

1

@Azi

Nie dziw się. Następny sezonem z Xavim, to tak jakbyś planował przemierzać świat z Sulikiem. Niby okej (ziomek itd.), ale tak na prawdę przydaje się tylko na początku ;-)

0

No to ładnie zrobił z gęby cholewe..

1

@Encore

Wow! umiejętności jak na najlepszego piłkarza na świecie przystało :-)

0

@Lucyfffer

Ja też nie uważam żeby był sprawiedliwy. Niestety, mamy z góry ustalone prawo i tego nie zmienimy. Wyobraź sobie co by się działo, gdyby tego prawa nie było i królowałaby samowolka..

1

@zadafcb

Skoro można głosować na partię z anty-Polakiem na czele (KO), to można i głosować na Kohuta.
Bez różnicy, jeden i drugi to dno.

0

@Lucyfffer

A Ty na jakim świecie żyjesz?

Jest ustalone prawo i obowiązuje każdego (i Ciebie, mnie i innych), dlatego nawet seryjni zabójcy itd. mają prawo do sprawiedliwego wyroku.

0

@Rl9k1nG

I oby nie uniknęli odpowiedzialności. Może ktoś w końcu zrobi coś z terrorystami z izraela.

1

@Mixtape

Nazistowska gaśnica.

0

@Pedri16Future

Nie za bardzo orientuję się kto to jest, więc z ciekawości przesłuchałem.

To jakiś żart? nie bardzo chcę mi się wierzyć, że ktoś tego słucha (nawet ta dzisiejsza "specyficzna" młodzież). Przecież to jest poziom pukający w dno od spodu, bez szans na poprawę.

1

@norbi77

Czyli grał siebie samego :-D

2

@macio_944

Dla Vegety to raczej Wet/Luna - The Sexy Empire

0

@q1

Nie wiadomo na jakiego policjanta byś trafił, więc ciesz się z tej stówki i na przyszłość - nie kozacz z dzwonieniem po policje. Mogło się skończyć upomnieniem, mogło też mandatem (nawet 500zł) + kilka punktów.

3

@macio_944

Jak to jak?

To wina mediów, które źle zinterpretowały jego słowa. Do tego wszyscy się na niego uwzięli i są przeciwko niemu. A przecież miał coś zupełnie innego na myśli.

2

@MesQueUnClub96

W McDonaldzie/KFC zawsze są tłumy, a z dobrym jedzeniem nie ma nic wspólnego.

0

@jakub1906

Nie wiem o kim mówisz i jakim wypinaniu (to, że lubisz wypinać się komuś to Twoja sprawa, nie wnikam i nie oceniam).
Nie mam też nic wspólnego (i nigdy nie miałem) z Wisła, ani z żadnym polskim klubem :-)
Oceniam to jako kibic piłki nożnej, szczególnie na podstawie reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej, ogólnych wyników sportowych itd.

1

@Kazragore

Towarzystwo Sportowe zawsze było i będzie lepsze niż Cracovia. Mistrzostwa, występy w europejskich pucharach itd. to tylko dodatek potwierdzający tezę.
I głęboko w d***e mam real, więc nie wiem po co takie porównania :-)

Oczywiście, to moja opinia, Ty masz inną. Nikt nikogo nie zamierzam przekonywać (mam nadzieję..)

1

@Kinginiesta
@Kidd
@MesQueUnClub_87

Jeśli lubicie azjatyckie kino, to obowiązkowo 'The Man From Nowhere'

0

@FcPortoFan1999

Dokładnie. Na pewno lepsza Wisła niż Cracovia

1

@Deviler

Nie wiem jakie są statystyki, ale jak już kolega wyżej napisał - auto nie jest powodem wypadku, tylko kierowca.

Sam mam auto z 400KM i jeszcze nigdy nie miałem nawet kolizji/lekkiej stłuczki.

2

@Azi

Ja do dzisiaj gram regularnie. Choćby dla samego podróżowania i próbowania różnych opcji na przejście gry (typowo siłowe, gadka/złodziejstwo, itd. itd.)
Chyba nigdy mi się to nie znudzi :-)

1

@Azi

Dla mnie Fallout 2 "ociera" się o 11/10 :-)

1

@macio_944

Jest wiele gier 10/10, tak więc można wymieniać i wymieniać :-)

4

@takisobiektos

Co za paradoks. Terroryści zarzucają innym przynależność do organizacji terrorystycznych..

1

@Popitek12

Irak, Iran, Peru, Kambodża

0

@joloskyy

Spytaj @VegetaPolska

Na pewno pomoże.

1

@Popitek12

Diego

0

@VegetaPolska

Jaki jest sens korzystania z aplikacji dla lamusów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?