SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos
Niestety, ale ta sytuacja zawsze będzie 50/50 i nigdy nie będzie się dało nić udowodnić na 100%.
Są analizy gdzie piłka nie przekroczyła lini, są też takie gdzie przekroczyła.
Tylko i wyłącznie goal-line załatwiłby sprawę i nie byłoby wątpliwość nawet co do 1cm :-/
1
@Kgorecki2500
Wow, czyli nie jestem sam ;-D
1
@Kgorecki2500
Zgorzelec? ;-)
0
@Herato
Mbappe i długo nic. Prawdopodobnie zgarnie ligę + puchar (w obu król strzelców), na ta chwile ma już półfinał LM, a może być jeszcze lepiej (w tym również szansa na króla strzelców).
No i pozostaje EURO, gdzie znowu może zostać królem strzelców, tak jak na ostatnich MS w Katarze. A sama Francja raczej będzie miała minimum ćwierćfinał/półfinał, o ile nie będzie niespodzianek.
2
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999
Podobnie jak Real...
3
@norbi77
Po tym co mówi, w jakim stylu się wypowiada itd. To jest patologia i chora osoba. W dodatku pusta i tępa babka, której w ogóle nie powinno być w publicznej telewizji/mediach, bo niejednokrotnie młodzi ludzie to oglądają.
Być może dla Ciebie taka osoba jest normalna, dla mnie (i nie tylko, co widać po ogólnych opiniach) to bardzo niski poziom inteligencji połączony z próbami wybicia się na siłę w mediach (czy to patologiczny FAME, czy wszelkie jej udzielanie się w internecie).
2
@norbi77
Oglądaliśmy ten sam program?
Przecież ona u Kuby zrobiła z siebie jeszcze większe pośmiewisko. Nawet dobrze się wysłowić nie potrafi, pomijam już to o czym gada i jakie ona ma "myślenie".
Chora psychicznie kobieta z ogromnymi kompleksami.
2
Ten wadliwy chip, to pewnie wina sankcji nałożonych na Rosję :-/
0
@kuz
Mimo iż nie ma już szans na zdobycie mistrza, zarówno klasyk, jak i pozostałe spotkania trzeba wygrać. Nie podlega to żadnej dyskusji i nie rozumiem jak można myśleć inaczej.
1
@bari_94
Dramat. Nie powinien w ogóle się wypowiadać bo tylko wstyd przynosi.
Mentalność na dnie..
1
@mordini123
Cokolwiek nie nakręci, będzie to arcydzieło, jak każdy inny jego film.
0
@wojopancer
Jak wygrają LM, to będą najlepszym klubem na świecie. Póki co - NIE.
0
@Deviler
Dla mnie np. Żabka kojarzy się z przekąskami, hotdogami i generalnie "drobnica" spożywcza. Jako że jest ich mnóstwo (i są otwarte w niedziele), powinny kojarzyć się z trzeźwością.
Należy więc wycofać fajki, alko i inne tego typu rzeczy.
0
@Katalończyk 99
Tak, nie poznajesz po spodenkach?? Te same od lat, do cwiczen.
0
@David_Beckham
Powinni to sobie wyjaśnić w klatce, na FAME
0
@GeneralXavi
To piłka nożna, więc wszystko może się zdarzyć. Nie trzeba daleko szukać - przypomnij sobie co się stało we wtorek. Wczorajsze spotkanie Realu również jest dowodem na to, że wszystko się może zdarzyć.
Nie będę zaskoczony, jeśli tegoroczną edycję wygra BVB. Kwestia szczęścia, sędziowania itd. - mix wszystkiego :-)
0
@ranger3120
Zmieniasz pas - ustępujesz. Czy na rondzie, czy na "zwykłej" drodze.
0
@Rl9k1nG
Błędy błędami, da się czytać więc można przymknąć na to oko. Gorzej z merytoryką, która dosłownie leży jak Mental po próbie wymuszenia faulu... Dramat
1
@Popitek12
raczej Ferguson i długo długo nic.
0
@bartekvisca
Dalej jesteś spokojny…?
0
@joloskyy
"XD" - to już mi wiele mówi z kim mam do czynienia :-)
Tak więc pozostań w swoim świecie, ze swoimi faktami. Być może po prostu jesteś taką samą pipką jak autor całej dyskusji, stąd Twoje oburzenie.
Pozostaje tylko współczuć rodzicom :-(
0
@joloskyy
Fakty są takie, że nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz i nie masz bladego pojęcia co bym robił, a co nie. I to, że Ty nie wiesz co będziesz robił, nie oznacza że każdy jest na tak niskim mentalnym poziomie.
Tak więc pozostaje Ci pisanie komentarzy, które same w sobie są debilne.
4
@chlip1
Uczyli się od kolegów z PO, latających samolotami za nasze pieniądze :-(
1
@Bykunn
Ale ja się z Tobą zgadzam i cieszę się, że właśnie tak to u Ciebie wygląda. U mnie również, żona/rodzina to cały świat i nie wyobrażam sobie innego życia.
Niestety, różnie w życiu bywa i jeżeli kiedykolwiek miałbym się z nią rozstać - będzie boleć. Właściwie boleć, to mało powiedziane.
Chodzi mi tylko o to, że nawet w takiej sytuacji i po takim zdarzeniu - wciąż jednak masz swoje życie i nie wyobrażam sobie, żebym spędził resztę tego życia w marazmie, płaczu itd.
I tutaj prawdopodobnie jest różnica między nami, gdyż Ty piszesz, że Twoje życie praktycznie by się skończyło.
Moje też, tylko ja bym jednak chciał z powrotem żyć normalnie i być szczęśliwym (nawet jako singiel). Mam wrażenie, że Ty nie..
0
@Bykunn
Ty na prawdę porównujesz 3 letni związek na odległość (w dodatku zakończony w zgodzie, wspólną decyzją), do prawie 15 letniego "stażu", w tym 9 lat małżeństwa, dzieci itd. ?
Nieźle :-) Ale każdy ma swoje zdanie, więc nie będę Cię przekonywać, że to trochę bez sensu.
Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie szukałbym nowej (a już na pewno nie od razu) i nie powiedziałbym "a jebać".
Natomiast na pewno skupiłbym się na tym, żeby dzieci jak najmniej odczuły rozstanie, a sam nie zamierzałbym spędzać czasu na użalaniu. Przecież koniec związku, to nie koniec Twoje życia prawda? Trzeba żyć dalej i wszystko przeorganizować. Chyba że zamierzasz płakać i resztę życia spędzić na myśleniu jak to kiedyś było fajnie..
0
@Bykunn
Dla jednych będzie to bycie "samcem alfa", a dla innych jest to po prostu zdrowe i normalne podejście, dzięki któremu można mieć szczęśliwy związek :-)
Niestety, czasy są jakie są i teraz chłopczyki wpadają w depresję bez większych powodów.
I nie musisz współczuć mojej żonie, bo nie ma czego. Już prawie 15stka za nami, więc chyba nie ma takiej tragedii ze mną.
5
@Vampir707
A czego się spodziewałeś? Przecież to TD - sztuczny twór dla stada baranków.
2
@tbas
Aż mnie ciarki przeszły i jakoś tak dziwnie się czuję na samą myśl o tym, że niewiele czasu zostało do dnia, kiedy przeczytamy/usłyszymy o Clincie pewną informacje...
Legenda.
0
@Mlodypro101
A z czego Ty się chcesz ogarniać? Coś Ci się dzieje? jesteś narkomanem/alkoholikiem? masz jakieś większe kłopoty?
Weź mnie nie załamuj chłopie, bo zaczynam mieć wrażenie, że ta dziewczyna przejęła Ci konto i to ona pisze...
Jedyne z czego musisz się ogarnąć, to z tego durnego myślenia które niestety zaprezentowałeś w swoim pierwszym komentarzu.
Nie wiem ile masz lat, ale jeżeli piszesz teksty takie jak "depresja totalna" lub "stracił wszystko to co miał" - to problemem jesteś Ty i Twoja pizdowatość, a nie rozstanie po 3 latach "związku" na odległość.
Weź się w garść. Nikt jeszcze nie wyzdrowiał od narzekania i wyżalania.