SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87
Trudno. Się. Nie zgodzić.
1
@DonMatteo901
No to może już wieszać buty na kołku. Kara finansowa, oficjalne przeprosiny i deportacja do swojego kraju.
0
@Rl9k1nG
BMW E60
20
@AllBundy
Za żadne pieniądze. To filar drużyny i przyszły kapitan.
0
@kaamil1910
Czekaj czekaj, piszesz o prywatności.....w klubie? Przecież idąc do klubu, Twoja prywatność spada prawie do zera. Masa ludzi i masa potencjalnych sytuacji, których nie jesteś w stanie przewidzieć.
0
@Fabik87
Nie ma czegoś takiego jak "długoterminowa" prognoza :-)
To zwykły slogan.
0
@draxidox
Niech dzwoni do Cristiano Ronaldo. On jest specjalistą w "tych" sprawach ;-)
2
@hayek
Teraz, gdy największy polityczny plebs dobrał się do władzy, można spodziewać się wszystkiego. Nawet zmiany dwukadencyjności, jak i wszelkich innych, które będą w ich "interesie".
0
@tristan87
Kur.. mać, nie da się tego odzobaczyć :-(
3
@KamQiX
Nagranie czegokolwiek na zewnętrzny nośnik danych, traktowane jest jako dystrybucja.
Piszę to z własnej autopsji. Lata temu był "nalot" u mnie w mieście i odwiedzili również i mnie. Setki (a właściwie tysiące) filmów na HDD, a problemy miałem tylko z powodu kilku płyt (nigdy w życiu nikomu nie zostały pożyczone).
Uratowało mnie tylko to (oczywiście w sądzie), że jeśli płyta będzie pożyczona/użytkowana w najbliższym otoczeniu (np. brat obejrzy u siebie w pokoju) - traktują to jako użytek własny i masz święty spokój.
1
@Bobo25
Możesz korzystać, nic Ci nie grozi.
Możesz mieć na swoim dysku nawet 1000 ściągniętych filmów i oglądać jednocześnie 10 streamów typu strumyk itd. Kompletnie nic Ci nie grozi, nie popełniasz żadnego przestępstwa i wykroczenia.
Natomiast jeśli tylko jeden z tych filmów nagrasz sobie na płytę CD/DVD/pendrive - masz spory problem.
1
@Rl9k1nG
dla mnie Kazimierz Dolny
2
@Comfortable_
Do dzisiaj mam ciarki, jak tylko wspomnę kiedy pierwszy raz odpaliłem słynny już film "Wprowadzenie do świata GTA V PL" :-)
@PatrychoO
To oczywiście moja osobista opinia :-) Dla mnie tak jest, dla Ciebie widocznie jest inaczej i jakąś inną grę mógłbyś uznać za najlepszą (a ona dla mnie np. nie będzie w czołówce).
Gusta guściki.
0
@Kgorecki2500
macio_944 wyjaśnił temat :-)
7
Trailer chyba tylko wzbudził apetety :-)
To, że szykuje się najlepsza gra w historii - raczej wiadomo. Pytanie brzmi - czym tym razem zaskoczą i czym będzie ten "kamień milowy" gamingu (właściwie każde GTA wprowadzało jakieś przełomowe rozwiązanie).
To, że będziemy mieli do czynienia z największym otwartym "światem", to raczej oczywiste.
1
@Piernik
To nie jest teoria, tylko prawda. Przecież PiS i PO to swoiste "szalupy ratunkowe", stworzone po nieudanej próbie koalicji AWS/UW. Już wtedy przekonali się, że nie warto kombinować i "dzielenie" się władzą da im zdecydowanie więcej korzyści.
I tak czas leci i mamy już 2023 rok :-)
1
@Trojanek23
Łatwiej jest iść zgodnie z podsuwaną narracją. To prostsze i przede wszystkim - nie wymaga myślenia :-)
To co pasterz powie, to barany wykonają.
I lepiej się nie kłóć foliarzu!!
2
@Trojanek23
Żyjesz w Polsce, gdzie właśnie rozpoczyna się nowe rozdawnictwo :-) Zmienili się tylko rozdający.
0
@MarianoItalianoVero
Nie, nie lepsze. Dlaczego tak uważasz? Powinni to w ogóle zlikwidować, lub wprowadzić zmiany (np. minimum jeden pracujący rodzic itd.)
@Nazio_87
Po co, bo Ty tak chcesz? Dobrze mi tutaj, więc nie widzę sensu wyjazdu :-)
1
@barca__rządzi
Nie potrafili, bo po co? Lepiej czekać aż państwo da/pomoże np. poprzez taką debilną ustawę.
nadchodzi "dobra zmiana" ;-(
0
@TheNekro94
1. Brazylia 2002
2. Hiszpania 2010
3. Niemcy 2014
4. Francja 2018
5. Argentyna 2022
6. Włochy 2006
0
@draxidox
Lewica to stan umysłu. O ile w ogóle o jakimkolwiek „umyśle” można mówić/pisac…
Zastanawia mnie jedna rzecz. Wigilia to nie jest żadne święto, ot po prostu zwykły dzień z bardziej uroczystą kolacją. Dlaczego ma być wolne? Równie dobrze można wybrać jakąś inną losową datę
1
@Saviola88
Akurat w kwestii "H" Polacy przodują i właściwie są nr 2 jeśli chodzi o "te sprawy". Jedyna różnica jest taka, że od lat u nas zeszło to w stronę jak najmniejszego przypału, więc takich akcji jak na powyższym filmie jest mniej. Nie zmienia to faktu, że dzieje się bardzo dużo prawie co weekend lub w tygodniu.
1
@DaPidejpi
Normalka. Stado baranów zawsze będzie beczeć zgodnie z ogólną narracją. Tak jest po prostu łatwiej i nie trzeba myśleć. Bo z tym mają największy problem :-)
Jakieś informacje w telewizji, trochę radia i internetu - i większość ludzi staje się ekspertami w sprawie "wojny" na Ukrainie. I tak się pasą ładnie :-)
8
@Zoker
Niby taki tolerancyjny i otwarty kraj, a kangury nie mogą do fryzjera pójść.
Żałosne.
0
@Kgorecki2500
Nie wiem, to raczej kwestia tego, że coraz mniej osób korzysta w ogóle z CD/DVD.
Chociaż ja sam, korzystam z tradycyjnego napędu w obudowie i w niczym mi nie przeszkadza :-)
5
@Kgorecki2500
Nigdzie. Kupujesz za 40zł zewnętrzny napęd CD - i po problemie.
1
@Ghostface
Łut szczęścia ( jest potrzebny zawsze, w każdej "dziedzinie" życia), do tego spora wiedza + sporo pytań wykutych na pamięć = Artur :-)
0
@Trojanek23
Jak ja coś wiem, to też nawet pół sekundy się nie zastanawiam i odpowiadam od razu.
Dla mnie nic kontrowersyjnego.
0
@Lukikiki
A co to adwendt?