0

@tristan87

Trudno. Się. Nie zgodzić.

1

@DonMatteo901

No to może już wieszać buty na kołku. Kara finansowa, oficjalne przeprosiny i deportacja do swojego kraju.

0

@Rl9k1nG

BMW E60

20

@AllBundy

Za żadne pieniądze. To filar drużyny i przyszły kapitan.

0

@kaamil1910

Czekaj czekaj, piszesz o prywatności.....w klubie? Przecież idąc do klubu, Twoja prywatność spada prawie do zera. Masa ludzi i masa potencjalnych sytuacji, których nie jesteś w stanie przewidzieć.


0

@Fabik87

Nie ma czegoś takiego jak "długoterminowa" prognoza :-)

To zwykły slogan.

0

@draxidox

Niech dzwoni do Cristiano Ronaldo. On jest specjalistą w "tych" sprawach ;-)

2

@hayek

Teraz, gdy największy polityczny plebs dobrał się do władzy, można spodziewać się wszystkiego. Nawet zmiany dwukadencyjności, jak i wszelkich innych, które będą w ich "interesie".

0

@tristan87

Kur.. mać, nie da się tego odzobaczyć :-(

3

@KamQiX

Nagranie czegokolwiek na zewnętrzny nośnik danych, traktowane jest jako dystrybucja.
Piszę to z własnej autopsji. Lata temu był "nalot" u mnie w mieście i odwiedzili również i mnie. Setki (a właściwie tysiące) filmów na HDD, a problemy miałem tylko z powodu kilku płyt (nigdy w życiu nikomu nie zostały pożyczone).
Uratowało mnie tylko to (oczywiście w sądzie), że jeśli płyta będzie pożyczona/użytkowana w najbliższym otoczeniu (np. brat obejrzy u siebie w pokoju) - traktują to jako użytek własny i masz święty spokój.

1

@Bobo25

Możesz korzystać, nic Ci nie grozi.

Możesz mieć na swoim dysku nawet 1000 ściągniętych filmów i oglądać jednocześnie 10 streamów typu strumyk itd. Kompletnie nic Ci nie grozi, nie popełniasz żadnego przestępstwa i wykroczenia.

Natomiast jeśli tylko jeden z tych filmów nagrasz sobie na płytę CD/DVD/pendrive - masz spory problem.

1

@Rl9k1nG

dla mnie Kazimierz Dolny

2

@Comfortable_

Do dzisiaj mam ciarki, jak tylko wspomnę kiedy pierwszy raz odpaliłem słynny już film "Wprowadzenie do świata GTA V PL" :-)

@PatrychoO

To oczywiście moja osobista opinia :-) Dla mnie tak jest, dla Ciebie widocznie jest inaczej i jakąś inną grę mógłbyś uznać za najlepszą (a ona dla mnie np. nie będzie w czołówce).

Gusta guściki.

0

@Kgorecki2500

macio_944 wyjaśnił temat :-)

7

Trailer chyba tylko wzbudził apetety :-)

To, że szykuje się najlepsza gra w historii - raczej wiadomo. Pytanie brzmi - czym tym razem zaskoczą i czym będzie ten "kamień milowy" gamingu (właściwie każde GTA wprowadzało jakieś przełomowe rozwiązanie).
To, że będziemy mieli do czynienia z największym otwartym "światem", to raczej oczywiste.

1

@Piernik

To nie jest teoria, tylko prawda. Przecież PiS i PO to swoiste "szalupy ratunkowe", stworzone po nieudanej próbie koalicji AWS/UW. Już wtedy przekonali się, że nie warto kombinować i "dzielenie" się władzą da im zdecydowanie więcej korzyści.

I tak czas leci i mamy już 2023 rok :-)

1

@Trojanek23

Łatwiej jest iść zgodnie z podsuwaną narracją. To prostsze i przede wszystkim - nie wymaga myślenia :-)
To co pasterz powie, to barany wykonają.

I lepiej się nie kłóć foliarzu!!

2

@Trojanek23

Żyjesz w Polsce, gdzie właśnie rozpoczyna się nowe rozdawnictwo :-) Zmienili się tylko rozdający.

0

@MarianoItalianoVero

Nie, nie lepsze. Dlaczego tak uważasz? Powinni to w ogóle zlikwidować, lub wprowadzić zmiany (np. minimum jeden pracujący rodzic itd.)

@Nazio_87

Po co, bo Ty tak chcesz? Dobrze mi tutaj, więc nie widzę sensu wyjazdu :-)

1

@barca__rządzi

Nie potrafili, bo po co? Lepiej czekać aż państwo da/pomoże np. poprzez taką debilną ustawę.

nadchodzi "dobra zmiana" ;-(

0

@TheNekro94

1. Brazylia 2002
2. Hiszpania 2010
3. Niemcy 2014
4. Francja 2018
5. Argentyna 2022
6. Włochy 2006

0

@draxidox

Lewica to stan umysłu. O ile w ogóle o jakimkolwiek „umyśle” można mówić/pisac…

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wigilia to nie jest żadne święto, ot po prostu zwykły dzień z bardziej uroczystą kolacją. Dlaczego ma być wolne? Równie dobrze można wybrać jakąś inną losową datę

1

@Saviola88

Akurat w kwestii "H" Polacy przodują i właściwie są nr 2 jeśli chodzi o "te sprawy". Jedyna różnica jest taka, że od lat u nas zeszło to w stronę jak najmniejszego przypału, więc takich akcji jak na powyższym filmie jest mniej. Nie zmienia to faktu, że dzieje się bardzo dużo prawie co weekend lub w tygodniu.

1

@DaPidejpi

Normalka. Stado baranów zawsze będzie beczeć zgodnie z ogólną narracją. Tak jest po prostu łatwiej i nie trzeba myśleć. Bo z tym mają największy problem :-)

Jakieś informacje w telewizji, trochę radia i internetu - i większość ludzi staje się ekspertami w sprawie "wojny" na Ukrainie. I tak się pasą ładnie :-)

8

@Zoker

Niby taki tolerancyjny i otwarty kraj, a kangury nie mogą do fryzjera pójść.

Żałosne.

0

@Kgorecki2500

Nie wiem, to raczej kwestia tego, że coraz mniej osób korzysta w ogóle z CD/DVD.
Chociaż ja sam, korzystam z tradycyjnego napędu w obudowie i w niczym mi nie przeszkadza :-)

5

@Kgorecki2500

Nigdzie. Kupujesz za 40zł zewnętrzny napęd CD - i po problemie.

1

@Ghostface

Łut szczęścia ( jest potrzebny zawsze, w każdej "dziedzinie" życia), do tego spora wiedza + sporo pytań wykutych na pamięć = Artur :-)

0

@Trojanek23

Jak ja coś wiem, to też nawet pół sekundy się nie zastanawiam i odpowiadam od razu.

Dla mnie nic kontrowersyjnego.

0

@Lukikiki

A co to adwendt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?