1

@Joe_Barbaro

Dla mnie Dishonored.

Pierwsza próba nieudana. Za drugim razem, okazało się, że ta gra to majstersztyk!

5

@Popitek12

- Serio?? w lidlu...??
- No tato....

0

@draxidox

Pomyliła się o jedno zero. Myślę że te 7% jest realne.

1

@Faro

Za to że w ogóle się zajęli tą sprawą i zamierzają dalej zajmować - niech zarobią jak najwięcej :-)
Życzę im jak największych zasięgów i milionów na koncie.

Byle tylko dalej robili swoją robotę, dzięki której z internetu zniknie trochę pedopatusów typu Dubiel, Stu, Boxdel i reszta śmieci.

1

@hayek

Milion to może być tylko i wyłącznie na marszach baranów pod egidą KO. A nawet półtorej miliona lub więcej.
W przypadku MN - maksymalnie 100-150tys. i to tylko dzięki wynajętym autobusom do zwożenia ludzi.

0

@MesQueUnClub_87

"Technika" to tylko jeden z wielu elementów, który składa się na "najlepsza" grę. Jest przecież wiele tytułów, które spokojnie można nazwać wręcz legendarnymi i najlepszymi - a technicznie stoją na słabym poziomie.

A skoro już pytasz, to oczywiście wymienię. Dla mnie osobiście to np: Wiesiek, GTA V, Last of Us (szczegolnie dwójka), God of War, Skyrim i może jeszcze coś by mi przyszło na myśl. Oczywiście skupiłem się tutaj na "nowszych" tytułach. Gdyby patrzeć całościowo - moim zdaniem powinno znaleźć się tam również kilka starych tytułów typu Fallout 2, drugi Baldur, Half-Life i pare innych.

0

@esem91

Ktoś, kto sam ją łamał, raczej nie będzie rozliczać drugiego z tego samego.

Swego czasu nawet była słynna wypowiedź pewnej posłanki, gdzie sami się do tego przyznali, dodając przy tym, że KAŻDY kiedyś łamał Konstytucję :-)

0

@MesQueUnClub_87

Moim zdaniem jest kilka takich gier, a "siedzę" w temacie od lat. Oczywiście sam stawiam RDR2 bardzo wysoko :-)

@kuz

Jak wyżej :-) jest kilka innych tytułów, które mógłbym opisać tak samo. Oczywiście to moje personalne odczucia, chociaż znam ogrom osób które myślą podobnie.

3

@kuz

Dla każdego "najlepsza" może oznaczać coś innego, więc pisanie o tym że jakaś gra jest najlepsza, to trochę głupota :-) Chyba że piszesz tylko i wyłącznie o swoim zdaniu/opinii.

0

@michal26

Jak dla mnie, to prędzej Ty nie rozumiesz, niż ludzie o których piszesz. Nie ma też czegoś takiego jak śmierć za śmierć. Chyba ze cofamy się umysłowo do starych czasów.
I bardzo dobrze, że napisałeś o sprawiedliwości. Tylko problem w tym, że ewentualna śmierć nie będzie miała kompletnie nic wspólnego ze sprawiedliwością :-) To by były wręcz dwa przeciwstawne bieguny..

0

@AlphaNumeric

Dziękuje za informację....nie wiedziałem? Ostatni raz zagłosowałem w 2005 roku (PO), ale skoro 'AlphaNumeric' uważa, że należę do 7% baranów - to na pewno tak jest i koniec dyskusji :-)

Niech więc tak będzie. To mamy 7% baranów i 65% debili. I jak tu żyć?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@bartekvisca

Pewnie nie potrzebuje (tak mi się wydaję). Ale musi mieć taką możliwość, jeśli tylko uzna że jednak potrzebne mu będą te pieniądze.

Bardzo podobnie wygląda to u mnie. Zarabiamy z żona na tyle, że w ogóle ta kasa nie jest nam potrzebna i nic od niej nie zależy. Dlatego zostało stworzone osobne konto i tam sobie spływa. Po zakończeniu programu (lub po skończeniu 18 lat przez córkę) - kasa należy do niej. A jest już całkiem ciekawa suma.

11

@bartekvisca

Jak ktoś zarabia 15 tysięcy lub więcej, to jest dokładnie takim samym obywatelem jak ten, który zarabia 1,5 tysiąca. Ma dokładnie takie same prawa i należy mu się wszystko to, co każdemu innemu.

1

@masa11

Skoro tak ludzie wybrali, to teraz będą mieli ciemnogród i państwo z dykty.
Widocznie pasowało im coś takiego dawniej kiedy rządzili, wiec będzie i pasować teraz :-)

1

@Cataloniec94

Tych, którzy co robią ??

3

@DLFCB

Jak to Polsce, bez zmian.

Wyniki pokazują jasno - około 30% debili.

I około 36% ... też debili.

A wszyscy ponoć oczekują zmian ;-D

0

@Vampir707

Wypluj te słowa, to jeden z najczarniejszych scenariuszy :-)

Gorsze mogą być tylko rządy opozycji pod batutą KO. I niestety, zapowiada się degradacja Polski.

1

@fart

Dokładnie. Np. we Wrocławiu jest już zliczone 40% głosów, a to dość mała wioska, która od zawsze była za PiSem.
Trzeba poczekać.

0

@pioz123

Wow, widzę że u Ciebie jest większy problem niż myślałem. Chyba nie dam rady tego ogarnąć i mogę jedynie polecić specjalistę.

Ale mimo tego i tak bardzo ciekawi mnie, jak można wysnuć taką idiotyczną teorię. Tym bardziej, patrząc na to jak wiele osób nie weźmie/nie wzięło karty do referendum, a jednak oddają głos na partię...która te referendum zorganizowała :-)

0

@pioz123

Dziwne to brzmi z ust kogoś, kto pisał wcześniej takie, a nie inne rzeczy.

Nie jest zachwiany. Sporo ludzi bierze wszystkie karty. Podejrzewam że wiadomo w takim razie na kogo głosują.
Nie widzisz zależności ?

0

@pioz123

Gdyby nie bolało, to nie napisałbyś swojego pierwszego komentarza w tym temacie. Więc jednak boli :-)

PS: sporo ludzi bierze wszystkie karty. Nie widzisz zależności?

0

@pioz123

A Ty jaką widzisz? Tym bardziej, że chłopak pisze to na podstawie jednego lokalu, w którym prawdopodobnie sam oddawał głos.

0

@QQL5

Exit poll ma chyba błąd na poziomie 2%, więc jest dość dokładny i daje szerszy obraz na to jak będą się prezentować końcowe wyniki.

0

@ProMILs

Ostatnie wybory pokazały, ze PiS zwyciężył w każdej grupie wiekowej. Zarówno 18 latki, jak i Ci najstarsi - wiec chyba ta liczba emerytów nie ma znaczenia..

0

@okiemtypera_lucaxx95

Z ciekawości - a jakie są wymagania żeby w ogóle był sens wysyłać CV?

Lub inaczej - czy jest taka możliwość, by ktoś kto jest zielony w temacie, dostał taką pracę, mógł zrobić taki kurs i zacząć swoją "przygodę" z koleją?

1

@Rewolucja123

Jak dla mnie kolejność jest taka:

1. Iniesta
2. Xavi
3. Zidane
4. Modric

2

@Barcasub

Miała być zabudowa? jest zabudowa. Świetna robota, chociaż ja bym jeszcze zrobił jakąś rewizje na liczniki, zawory itd.

0

@gumaz

Zamykam las z powodu wirusa i już z niego nie wyjedzie.

Ha!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?