SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87
1. Carlo
2. Pep
3. Arteta/Xabi/Klopp
0
@Comentateiro
Tak działają te chińskie respiratory.
0
@Chaoss
Nie wiem, nie sprawdzałem.
I nie tylko robiąc za minimalną jest taka przepaść. Stosunek cen do zarobków, również jest znacznie korzystniejszy.
0
@Piotii16
Mieszkam w DE już prawie dwie dekady.
Nie ma sensu porównywać zarobków - to jest przepaść na korzyść Niemiec.
0
@lucca87
Niemcy i Argentyna
0
@Joe_Barbaro
od zawsze, Niemcy
4
A szkoda strzępić ryja..
0
@panczo
Nikt normalny, nie dawał/daje Realowi wygranej "w ciemno".
To Liga Mistrzów, finał. Nie ma tu przypadkowych zespołów i szanse są 50/50. Już rok temu City miało zmieść Inter, a ledwo co ugrali 1:0 (Inter w tym spotkaniu wyglądał znacznie lepiej).
1
@MesQueUnClub96
Szansa pewnie jakaś jest, natomiast oby nigdy to się stało.
Wszelkie tego typu dewiacje, nie powinny być „wpisane” w prawo.
Już lepsza opcją będzie to, żeby przeznaczyć jakieś fundusze na dodatkową pomoc psychologów/psychiatrów dla takich przypadków.
1
@revolution33
Małysz/Kowalczyk/Szewińska
Lewego nawet nie ma co wliczać.
1
@VegetaPolska
Ale Ty piszesz o fandomie, a ja skupiałem się na samej grze. Tym bardziej, że napisałeś, że przebije wszystko co tylko się da.
Chciałbym żeby tak było, ale na podstawie dotychczas wydanych gier - uważam, że nic nie przebije. Porównałeś ją do Mortali i Tekkena, a to jest najwyższa półka jeśli chodzi o bijatyki i póki co - żadna gra z serii DB nawet się nie zbliżyła poziomem.
Oczywiście, musisz na to spojrzeć nie jako fan DB, tylko ogólnie. Gdybym miał patrzeć przez pryzmat tego, że jestem fanem DB (bez żadnych porównań itd.) - to było kilka tytułów, w które bardzo dobrze mi się grało (np. do MUGENA zawsze będę wracać, bez względu na wiek itd.)
1
@VegetaPolska
Jestem ogromnym fanem DB i wszystkiego co z tym związane, ale jeszcze nie pojawiła się gra, która "udźwignęła" świat DB. Było kilka ciekawych produkcji, ale daleko im do ideału, niestety.
Obawiam się, że i z tą grą będzie podobnie. Obym się mylił.
Natomiast porównywanie do Mortala i Tekkena (swoją drogą, najnowsza cześć jest genialna) - to nieporozumienie.
0
@lucas/catalan
Rosja i Izrael to nic, w porównaniu z USA.
3
@FabianekMrozek
„Polak powinien wspierać sojuszników USA..”
Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Zaczynam mieć wrażenie, że jesteś jednym z tych od haseł typu „Polska będzie następna” i inne tego typu głupoty, polane antyrosyjskim sosem.
Proponuję mniej telewizji, onetów i innych „omamiaczy”.
Pozdrawiam
7
@FabianekMrozek
Oczywiście, że jest. O czym Ty piszesz? Zamach to celowe działanie mające na celu śmierć danej osoby/osób/mienia itd. Pominę już fakt, że Palestyna jest stopniowo eksterminowana już od wielu wielu lat.
I zgodzę się, że obie strony są "umoczone", natomiast Ty w pierwszym komentarzu napisałeś, że nie rozumiesz dlaczego Polacy "wolą" muzułmanów zamiast żydów. Co tu rozumieć? Skoro obie strony są umoczone, to niech każdy Polak "popiera" kogo chce.
Ja się nie dziwię. Tym bardziej, w obliczu całej historii tego konfliktu.
15
@FabianekMrozek
skrajny muzułmanin organizujący zamachy, jest dokładnie na tym samym "poziomie" co skrajny żyd, organizujący zamachy.
Chociaż w tym drugim przypadku (skrajny żyd), mamy też do czynienia z celową eksterminacją innego narodu i celowym wybijaniu cywilów.
0
@tristan87
Niestety,
Polacy w pewnych kwestiach, wciąż pozostają sto lat za murzynami. Dobrym przykładem jest właśnie Anka i jej taniec. Dla przeciętnego polskiego janusza, to nie dopuszczalne żeby jego kobieta tańczyła z innym facetem. Najlepiej założyć jej metalową zbroję i podłączyć GPS'a..
0
@jacobFCB
Kto wie, może przyjedzie czołgiem, jak na prawdziwego Niemca przystało.
1
@Encore
Dramat, to wiele mówi o polskich "słuchaczach".
Prawdopodobnie, większość z nich, to również "oglądacze" freakowych gal itd. Czyli półgłowki.
0
@tristan87
Może "założy" normalny mózg? Bo to, co ma teraz, to co najwyżej urządzenie mózgopodobne.
1
@HighestInTheRoom
Nie ma na świecie bardziej zbrodniczego kraju niż USA. Wykorzystując swoją „pozycję”, robią co chcą (podobnie jak ich przyjaciele, np Izrael).
Może kiedyś ludzie się obudzą i uświadomią sobie co tak na prawdę dzieje sie na świecie, kto tym „steruje” itd.
0
@macio_944 @GeneralXavi
Idąc z „duchem” obecnych czasów, proponuję żebyście wyjaśnili sobie to w klatce na FAME ;-)
0
@Zoker
zatrudnienie Flicka ma być przeciwwagą do finału LM?
przecież między tymi wydarzeniami, jest przepaść na korzyść finału LM. Zatrudnienie u nas nowego trenera, to po prostu jedna z wielu informacji sportowych i nic więcej.
0
@Joe_Barbaro
* Końcowy triumf: Niemcy
* Król strzelców: Mbappe
* Sensacja: Węgry
* Rozczarowanie: Hiszpania
* Udział Polski: nie powinni w ogóle być na EURO
0
@Matheu12
Oczywiście, Rosja też ma swoje problemy. Jak każdy kraj na świecie. Chiny też je mają, USA również. Tym bardziej, że sytuacja na świecie jest dość "gorąca".
Bardziej mi chodziło o takie bzdurne teksty (jak tweet, który zacytował kgorecki2500). Podobne głupoty można poczytać o Rosji, Chinach itd.
0
@Kgorecki2500
Czyli taka sama sytuacja jak z Rosją. Chyba już po kilku miesiącach od rozpoczęcia "wojny", w mediach pojawiała się propaganda na temat rychłego upadku Rosji, całej gospodarki, braku pieniędzy, ogromnych stratach i generalnie - nie dają rady i lada moment padną.
Tymczasem, rzeczywistość była i jest odwrotna. I będzie jeszcze przez długi czas.
A Rosja słabnie, słabnie i osłabnąć nie może.
4
@Kapitan hawk
On nie zakończy kariery, dopóki nie zdobędzie MŚ i minimum trzech kolejnych Złotych Piłek.
Tak więc pośmiejemy się jeszcze dłuuuuuugo.
3
@Cule2013
Masz 23 lata, całe życie przed sobą i dodatkowo z tego co piszesz, to wszystko idzie tak jak należy.
Tymczasem, Ty tracisz rozum z powodu jednej dziewczyny. I to jeszcze po tak długim czasie?
Chłopie, ogarnij się.
To wystarczy.
0
@Kgorecki2500
Za to, co zrobił dla nich Dywizjon 303, powinni stawiać Polakom pomniki.
1
@Stinger_
Wybór jest raczej oczywisty?
Jak jest możliwość zgarnięcia 100tys właściwie za "darmo", to nie trzeba się wiele zastanawiać.
A to, kto wygra MŚ nie ma przecież żadnego znaczenia.