0

@mekston

A mogą?

Nie od dziś wiadomo, że to turnieje drużynowe. Pojedynczy piłkarz nie wygrywa MS czy CA. Więc masz rację - nie mogą mieć znaczenia kiedy porównujemy zawodników.

Zupełnie inna bajka jest wtedy, kiedy porównujemy występ zawodników na danych turniejach. I to się już bardzo liczy.

1

@Kgorecki2500

Pełna zgoda.

Marciniak to najlepszy sędzia na świecie, dlatego decyzja jest tym bardziej niezrozumiała.

1

@Sulimo

Ttak to obecnie wygląda w dzisiejszych czasach..

Finansowo na pewno sobie odbiją, jest na to za duży "hype", a i sporo osób obejrzy film z sentymentu do genialnej pierwszej części.
Niestety, zapewne dostaniemy "odgrzewanego kotleta" w nowej, efekciarskiej oprawie. I tyle.

Już sporo filmów/serii tak zostało zniszczonych. Chociażby seria Obcy (zniszczona Prometeuszem i Przymierzem), czy chociażby ostatni Predator, który "zabił" całą serię itd.

2

@Comentateiro

I właśnie o to mi chodziło. Już przed emisją filmu, kiedy tylko wyszły pierwsze informacje o tym, że w ogóle powstaje - z góry można było stwierdzić o czym będzie, jak będzie zrealizowany i generalnie „ocenic” go bez oglądania.
I którekolwiek tak zrobił - nie pomylił się.

0

@MesQueUnClub96

GOAT nie ma dzisiaj niczego, a mimo to wygrywa i pierwszy set gładko wygrany.

1

@Comentateiro

Teoretycznie masz racje, zgadzam się. Ale nie bądźmy aż tak konserwatywni. Obaj dobrze wiemy, że są produkcje (nie tylko filmowe), które bez problemu można uznać za słabe, nawet bez oglądania całości. Taki właśnie Smoleńsk, czy Sharknado o którym wspomniałeś, jak i wiele innych produkcji.

1

@Arden

Aktualnie najlepszy piłkarz na EURO, praktycznie pod każdym względem.

Jeśli przeniesie tą formę na klub (bo wiemy jak z tym u niego bywa/jest) - to City może mieć z niego sporo radości..

1

@Comentateiro

Czyli ktoś, kto nie oglądał w całości filmu "Smoleńsk", nie może twierdzić, że to słaby film i nie warto nawet go włączać ;-)

1

@Firestone

Dokładnie.

Czasami, to nawet najbardziej znani piłkarze potrafią być idiotami z dyplomem.

0

@paweldunajecfcb

Jak ktoś ma IQ na poziomie temperatury pokojowej (podobnie do IQ strzelającego) - to jest w stanie wysnuć taką teorię i ... nawet w nią uwierzyć.


1

@Ojciec5tkidzieci

Patrząc na listę nazwisk które wymieniłeś, już się nie dziwię dlaczego nie dotarły do mnie żadne tego typu wiadomości.

No cóż, niech gadają. Nikt normalny i tak nie bierze tych nazwisk na poważnie.

0

@GeneralXavi

Eeee, ale kto niby twierdzi że zamach na Trumpa był ustawiony? Póki co, nigdzie nie dotarłem do takich "wieści".

Osobną kwestią jest to, że ktokolwiek mówiący/piszący o jakimś ustawianiu itd. - to po prostu kretyn i nic więcej.
Są ludzie którzy wierzą że Ziemia jest płaska, to i znajdą się wynalazki, które będą wierzyć w ustawiony zamach.

Taki świat.

1

@MesQueUnClub96

Jeden z lepszych mundiali.

A po finale, cieszyłem się jak dziecko :-) Niesamowity Gotze i Niemcy wygrywają - piękne wspomnienia.

2

@sen

Może kiedyś jeszcze zrobią tak, że będzie mecz o 3 miejsce. Oby!

To bardzo ważny mecz, więc powinien się znaleźć w turniejowym "kalendarzu". A i wielu kibiców z chęcią by obejrzało takie starcie.

Są inne, zbędne spotkania/turnieje, których mogłoby nie być - Finallissima, KMS i tego typu ogórkowe wynalazki.

0

@Tasde

Ja mam auto z takim prześwitem (albo i mniejszym). Dzięki za wskazówkę z tymi chodnikami ;-D

3

@Kgorecki2500

Na prawdę masz jakikolwiek dysonans w stosunku do człowieka który był działaczem min. ZMS'u ?
A to tylko wierzchołek góry lodowej.

Teraz, to może gadać cokolwiek chce. Nic już nie zmieni faktu, że jest zapyziałym komuchem i najlepiej żeby zniknął na wieki.

1

@Wittgenstein

Ty tak na poważnie?

Nikt, kto gra w ogórkowej lidze typu MLS, Arabia, Chiny itd. - nie ma w ogóle szans by brać go pod uwagę do ZP.

2

@Barcasub

Trzeba by się cofnąć 35 lat wstecz, aż do Magdalenki. I tam "skasować" jeszcze kilka nazwisk.

Wtedy może by coś z tego wyszło. Niestety, za późno już.

0

@mrboom

Żeby kupować dyplomy, to trzeba być bardzo głupim. Stan konta nie ma nic do rzeczy (może to robić miliarder, jak i przeciętny Kowalski).

2

@against_modern_football

To jedna z opcji. Generalnie, gdyby sprawa trafiła do sądu, to zgodnie z polskim prawem - to policja musi udowodnić 100% winę (czyli celowe ostrzeganie przed patrolem), a nie ona udowodnić swoją niewinność.
I o to chodzi - policja nie ma możliwości, żeby przedstawić jednoznaczne dowody.

0

@July_6_BcN

Dokładnie, o to chodzi żeby trafiła do sądu.

0

@tristan87

Wystarczyło, żeby nie przyjęła mandatu i po problemie.

0

@Arden

ewentualnie zamiast wakacji, paczka husteczek, Johnson's baby i dwutygodniowe konto VIP na tinderze.

0

@NeroTFP1

Piłkarz dobry, ale "malutki" człowiek. Co pokazuje ta akcja jak i kilka innych..

1

@Sulimo

My graliśmy "w kapsle" w piaskownicy.

Zbudowanie dobrego "toru" to było wyzwanie na minimum kilka godzin :-)

1

0

@Comentateiro

Nic nie osiągnął.

Jest klasycznym, starym tetrykiem, który z nadmiaru wolnego czasu, zalewa różne strony i fora, swoim archaicznym myśleniem.

Ah te dziad..

6

@CPuyol

A Robert teraz siedzi przed laptopem i sprawdza, czy się klaszcze podczas badania ust.

0

@bartekvisca

Wydają cały czas. Natomiast nie ma sensu polecać czegoś, co nawet nie jest dobre i będzie tylko stratą czasu.

Z hiszpańskim kinem jest trochę tak jak z polskim - generalnie słabo, ale raz na jakiś czas pojawi się perełka warta uwagi.

1

@Faro

Najlepszy hiszpański film (jak i jeden z najlepszych ogólnie) czyli Contratiempo - pewnie już widziałeś.

Spróbuj "Oczy Julii"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?