SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston
A mogą?
Nie od dziś wiadomo, że to turnieje drużynowe. Pojedynczy piłkarz nie wygrywa MS czy CA. Więc masz rację - nie mogą mieć znaczenia kiedy porównujemy zawodników.
Zupełnie inna bajka jest wtedy, kiedy porównujemy występ zawodników na danych turniejach. I to się już bardzo liczy.
1
@Kgorecki2500
Pełna zgoda.
Marciniak to najlepszy sędzia na świecie, dlatego decyzja jest tym bardziej niezrozumiała.
1
@Sulimo
Ttak to obecnie wygląda w dzisiejszych czasach..
Finansowo na pewno sobie odbiją, jest na to za duży "hype", a i sporo osób obejrzy film z sentymentu do genialnej pierwszej części.
Niestety, zapewne dostaniemy "odgrzewanego kotleta" w nowej, efekciarskiej oprawie. I tyle.
Już sporo filmów/serii tak zostało zniszczonych. Chociażby seria Obcy (zniszczona Prometeuszem i Przymierzem), czy chociażby ostatni Predator, który "zabił" całą serię itd.
2
@Comentateiro
I właśnie o to mi chodziło. Już przed emisją filmu, kiedy tylko wyszły pierwsze informacje o tym, że w ogóle powstaje - z góry można było stwierdzić o czym będzie, jak będzie zrealizowany i generalnie „ocenic” go bez oglądania.
I którekolwiek tak zrobił - nie pomylił się.
0
@MesQueUnClub96
GOAT nie ma dzisiaj niczego, a mimo to wygrywa i pierwszy set gładko wygrany.
1
@Comentateiro
Teoretycznie masz racje, zgadzam się. Ale nie bądźmy aż tak konserwatywni. Obaj dobrze wiemy, że są produkcje (nie tylko filmowe), które bez problemu można uznać za słabe, nawet bez oglądania całości. Taki właśnie Smoleńsk, czy Sharknado o którym wspomniałeś, jak i wiele innych produkcji.
1
@Arden
Aktualnie najlepszy piłkarz na EURO, praktycznie pod każdym względem.
Jeśli przeniesie tą formę na klub (bo wiemy jak z tym u niego bywa/jest) - to City może mieć z niego sporo radości..
1
@Comentateiro
Czyli ktoś, kto nie oglądał w całości filmu "Smoleńsk", nie może twierdzić, że to słaby film i nie warto nawet go włączać ;-)
1
@Firestone
Dokładnie.
Czasami, to nawet najbardziej znani piłkarze potrafią być idiotami z dyplomem.
0
@paweldunajecfcb
Jak ktoś ma IQ na poziomie temperatury pokojowej (podobnie do IQ strzelającego) - to jest w stanie wysnuć taką teorię i ... nawet w nią uwierzyć.
1
@Ojciec5tkidzieci
Patrząc na listę nazwisk które wymieniłeś, już się nie dziwię dlaczego nie dotarły do mnie żadne tego typu wiadomości.
No cóż, niech gadają. Nikt normalny i tak nie bierze tych nazwisk na poważnie.
0
@GeneralXavi
Eeee, ale kto niby twierdzi że zamach na Trumpa był ustawiony? Póki co, nigdzie nie dotarłem do takich "wieści".
Osobną kwestią jest to, że ktokolwiek mówiący/piszący o jakimś ustawianiu itd. - to po prostu kretyn i nic więcej.
Są ludzie którzy wierzą że Ziemia jest płaska, to i znajdą się wynalazki, które będą wierzyć w ustawiony zamach.
Taki świat.
1
@MesQueUnClub96
Jeden z lepszych mundiali.
A po finale, cieszyłem się jak dziecko :-) Niesamowity Gotze i Niemcy wygrywają - piękne wspomnienia.
2
@sen
Może kiedyś jeszcze zrobią tak, że będzie mecz o 3 miejsce. Oby!
To bardzo ważny mecz, więc powinien się znaleźć w turniejowym "kalendarzu". A i wielu kibiców z chęcią by obejrzało takie starcie.
Są inne, zbędne spotkania/turnieje, których mogłoby nie być - Finallissima, KMS i tego typu ogórkowe wynalazki.
0
@Tasde
Ja mam auto z takim prześwitem (albo i mniejszym). Dzięki za wskazówkę z tymi chodnikami ;-D
3
@Kgorecki2500
Na prawdę masz jakikolwiek dysonans w stosunku do człowieka który był działaczem min. ZMS'u ?
A to tylko wierzchołek góry lodowej.
Teraz, to może gadać cokolwiek chce. Nic już nie zmieni faktu, że jest zapyziałym komuchem i najlepiej żeby zniknął na wieki.
1
@Wittgenstein
Ty tak na poważnie?
Nikt, kto gra w ogórkowej lidze typu MLS, Arabia, Chiny itd. - nie ma w ogóle szans by brać go pod uwagę do ZP.
2
@Barcasub
Trzeba by się cofnąć 35 lat wstecz, aż do Magdalenki. I tam "skasować" jeszcze kilka nazwisk.
Wtedy może by coś z tego wyszło. Niestety, za późno już.
0
@mrboom
Żeby kupować dyplomy, to trzeba być bardzo głupim. Stan konta nie ma nic do rzeczy (może to robić miliarder, jak i przeciętny Kowalski).
2
@against_modern_football
To jedna z opcji. Generalnie, gdyby sprawa trafiła do sądu, to zgodnie z polskim prawem - to policja musi udowodnić 100% winę (czyli celowe ostrzeganie przed patrolem), a nie ona udowodnić swoją niewinność.
I o to chodzi - policja nie ma możliwości, żeby przedstawić jednoznaczne dowody.
0
@July_6_BcN
Dokładnie, o to chodzi żeby trafiła do sądu.
0
@tristan87
Wystarczyło, żeby nie przyjęła mandatu i po problemie.
0
@Arden
ewentualnie zamiast wakacji, paczka husteczek, Johnson's baby i dwutygodniowe konto VIP na tinderze.
0
@NeroTFP1
Piłkarz dobry, ale "malutki" człowiek. Co pokazuje ta akcja jak i kilka innych..
1
@Sulimo
My graliśmy "w kapsle" w piaskownicy.
Zbudowanie dobrego "toru" to było wyzwanie na minimum kilka godzin :-)
1
@TankerHunter
City
0
@Comentateiro
Nic nie osiągnął.
Jest klasycznym, starym tetrykiem, który z nadmiaru wolnego czasu, zalewa różne strony i fora, swoim archaicznym myśleniem.
Ah te dziad..
6
@CPuyol
A Robert teraz siedzi przed laptopem i sprawdza, czy się klaszcze podczas badania ust.
0
@bartekvisca
Wydają cały czas. Natomiast nie ma sensu polecać czegoś, co nawet nie jest dobre i będzie tylko stratą czasu.
Z hiszpańskim kinem jest trochę tak jak z polskim - generalnie słabo, ale raz na jakiś czas pojawi się perełka warta uwagi.
1
@Faro
Najlepszy hiszpański film (jak i jeden z najlepszych ogólnie) czyli Contratiempo - pewnie już widziałeś.
Spróbuj "Oczy Julii"