2

@Faro

Teksańska masakra Zepterem

0

@JarekS

Podpisuje się rękami i nogami, gdyż samo sporo podróżuje i mógłbym napisać to samo.
Generalnie nie ma co przesadzać, wszędzie są miejsca, gdzie nie trudno o kłopoty (delikatnie mówiąc). Oczywiście są też takie miasta/dzielnice, gdzie lepiej się nie zapuszczać. Nawet w Polsce takie mamy, tylko że tam niebezpieczeństwo nie wychodzi od imigrantów, a po prostu od patologii.

Generalnie nigdy w to nie wierzyłem, w jakieś strefy Non-go itd. dopóki nie pojechałem odwiedzić znajomych w UK (Leicester) i w Belgii (blisko Molenbeek, więc chyba gorzej być nie mogło). Francję znam głównie z tego "lepszego" Paryża i z EURO 2016 (ale tego nie liczę, bo podróżowanie na mecze to inna bajka).

5

@MesQueUnClub96

Co za idioci.

Nikt nie ma prawa i nie będzie mówić ani kazać, kiedy i z kim można jeździć na wakacje. Kolejny kretyński pomysł, ale czego się spodziewać...

0

@Stinger_

Tusk vs Kaczyński

sport: niszczenie państwa na czas.

4

@Tasde

Trzeba mieć IQ na poziomie temperatury pokojowej, żeby myśleć, że w 72 godziny cokolwiek się załatwi w kwestii "pokoju".
O ile w ogóle coś się załatwi, na pierwszym tego typu spotkaniu.

Najgorsze jest to, że na pewno nie brakowało takich "mózgów", które właśnie tak myślały po wizycie Orbana.

1

@JarekS

Punkt widzenia, zależy od punkt siedzenia :-)

Przynajmniej 2-3 razy w roku, wyjeżdżam na wakacje, oczywiście, nigdy do Polski. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to było czysto, bezpiecznie, rodzina w komplecie i nigdy w życiu nie szedłem z żadną kosą (ani nawet z patykiem). A jedyne co sprawdzam dwa (a nawet trzy) razy, to czy zamknąłem drzwi (od zawsze tak miałem, za dzieciaka potrafiłem wracać na 4 piętro żeby sprawdzić).

Tak więc, po za Polską, również jest bezpiecznie. Bez względu na państwo (a bywałem już w krajach, które w teorii ludzie uznają za niebezpieczne).

0

@JordiAlbion

Dokładnie.

Dodałbym tylko - zabójstwa z premedytacją/szczególnym okrucieństwem

1

@ranger3120

Spróbuj metodą alkoholową.

Ponoć jedna flaszka wystarczy na komunikatywny angielski.

1

@Arden

Marciniak to jeden z najlepszych sędziów na świecie (o ile nie najlepszy). Byłoby świetnie, gdyby dostał finał EURO.

0

@tristan87

Na raty rozłoży i powoli, z pomocą rodziny, spłaci.

0

@MichuZ44

Dzbanem, bo pokazał gest, stary jak świat i stosowany na całym świecie przez wiele osób przy różnych okazjach?

Aha :-) to niezły dzban.

PS: lata temu, na koncercie Iron Maiden we Wrocławiu, pokazywałem dokładnie to samo.
Mam nadzieję, że jutro panowie w garniturach, nie zapukają do moich drzwi.

0

@MichuZ44

Kto to Lexy?

i kim jest jej brat ?

0

@pt9

Teoretycznie tak, jednak Ty napisałeś "wyżyć". I tutaj się zgodzę, bo wyżyć można pewnie i za połowę tego, lub mniej.
Ja natomiast pisałem o "godnym wyżyciu" z takich pieniędzy. I tu już pojawiają się schody.

Oczywiście, jest wiele kwestii i czynników (jak sam napisałeś), które na to wpływają.
Swoje zdanie opieram też na własnym doświadczeniu (a zakładam że taki Sikorski może mieć większe "wymagania" od życia, niż ja).

1

@Aragorn33

Zgadzam się. Aż nie mogę uwierzyć w tą kwotę, tym bardziej na taki stanowisku..

Te 13k na rękę, to przecież nawet nie można mówić o dobrym zarobku. Przeciętna kwota, która rozchodzi się bardzo szybko (na podstawowe kwestie). Tym bardziej w większym, droższym mieście.
Oczywiście, jestem prawie pewien, że to nie jedyny zarobek Sikorskiego. Nie ma możliwości, żeby godnie wyżył tylko z takich pieniędzy.


0

@Kamiloza91

w finale Niemcy - Holandia

i Niemcy biorą EURO. Oby!

0

@MesQueUnClub96

gra lepiej, więc dlatego dzisiaj odpadnie, a Francja i Anglia grają dalej :-)

2

@Przemek2323

Dlaczego odleciał? Przecież to prawda.

Zarówno Francja, jak i Portugalia - były stawiane w roli faworytów turnieju. Dlatego można mówić o „wczesnym finale”.
Drugi taki finał, będzie w piątek, gdzie również zmierzą się ze sobą ekipy, ktore potencjalnie mogą wygrać cały turniej.
Jeszcze kilka „przedwczesnych finałów” przed nami :-)

0

@mordini123

To ja coś chyba źle zrozumiałem. Wydawało mi się, że na dole artykułu jest już podana cena za C+Online (75zł) - i masz wszystko.

0

@mordini123

Dobra opcja, jestem zaskoczony.

Tym bardziej, że cenowo wychodzi świetnie, tanio.

0

@szymek029

Wejdzie już w pierwszej połowie.

0

@emeu

Polska - Monako ;-D

2

@Mario96w

Wystarczy wydrukować popiersie Trzaskowskiego i dać za szybę.

2

@Kgorecki2500

Można się było spodziewać. Chociaż i tak myślałem, że RN zgarnie parę "punktów" więcej.

Mam nadzieję, że uda im się stworzyć samodzielny rząd.

6

@Chada

No jest praktycznie żadna różnica. Jedne odkrywają mocniej pośladki, inne mniej. To wciąż ta sama "dupa" i tylko "dupa", nic nadzwyczajnego. To co ma być zakryte, zawsze jest.
Więc nie ma tu żadnego problemu/przypału.

0

@Chada

No właśnie, to jedyna różnica. Czyli praktycznie żadna, stąd dziwi mnie czasami podejście typu "nie pozwoliłbym nosić takiego stroju"

1

@MichuZ44

Normalny strój.

Jeśli żona/dziewczyna/kobieta ma fajną figurę, to jak najbardziej może taki założyć. Nie różni się niczym o tych "tradycyjnych" prócz tego że jest bardziej odkryty.

1

A niektórzy by go sprzedali za 250mln...

0

@FabianekMrozek

Real jakoś kupił Courtoisa i źle na tym raczej nie wyszedł..

0

@Kuchar

Nigdzie nie napisałem, że lubię taką piłkę jaką gra Anglia. W ogóle nic nie pisałem o stylu.

Chodzi mi o grę do końca. Nawet jeśli widzisz, że nic Ci się nie układa (a Angole na pewno to wiedzieli i widzieli i to nie tylko w tym meczu). Dodatkowo dostajesz bramkę, która może Cię kosztować odpadnięcie z EURO.
Ale grasz i naciskasz dalej, próbując na wszelkie możliwe sposoby (a 3/4 z nich i tak Ci nie wychodzi).
Ale grasz DO KOŃCA. Głowa do góry i próbujesz dopóki sędzia nie zagwiżdże ostatni raz.


6

mimo wszystko, ogromne brawa dla Anglii.

gra się do końca, nawet jeśli większość spotkania męczysz się i nie jesteś w stanie zrobić nic konkretnego.
Za to kochamy piłkę nożną, za walkę do ostatniego gwizdka (gdzie w końcowych minutach/sekundach - wszystko może się odmienić).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?