0

@maroon

Akurat w tym konkretnym przypadku/przypadkach - wystarczy dodać jakieś prawo, które umożliwia zajmowanie ważnych stanowisk/udziału w polityce itd. - tylko dla kobiet i mężczyzn. Czyli dla dwóch płci, bo tylko te dwie istnieją.

To przynajmniej "na start" pomoże uniknąć dziwolągów, tam gdzie nie powinno ich być.

0

@szkutnik91

Od jakiegoś czasu, jesteśmy karmieni informacjami, że Barcelona jest gotowa wpłacić klauzulę i właściwie czekała tylko na zielone światło Tebasa (FFP) i decyzję piłkarza.

Więc nie, nie jest dogadany. Gdyby był dogadany, to Barca już by zapłaciła (tak jak zapłacono za Neymara, kiedy nas opuszczał) i aktualnie czytalibyśmy oficjalną informację o finalizacji transferu.

Tymczasem, nie ma ani decyzji piłkarza, ani wpłaty pieniędzy. Nie ma nic, prócz codziennych newsów o tym, jak blisko jesteśmy :-)

0

@maroon

"Nie od razu Rzym zbudowano"

Takie rzeczy, trzeba tępić w zarodku. Dzisiaj, to pojedyncze przypadki, z których się śmiejemy i bagatelizujemy.
Za kilka lat, jeśli nic z tym nikt nie zrobi, to będzie to norma i tego typu bezmózgie kręgowce będą w wielu poważnych i znaczących instytucjach. A z tego mogą być problemy.

0

@escarabajo

Gdyby wszystko było jasne i Nico byłby chętny - to już by miał podpisany kontrakt z Barceloną, a Bilbao nie miałoby nic do gadania (klauzula).

Ale jest odwrotnie - pieniędzy nie ma i nie zostały wpłacone, a sam Nico nawet oficjalnie nie wyraził chęci dołączenia do nas.

0

@VegetaPolska

tylko Trump

1

@Arden

"Byliśmy lepsi" - Lord Xavi Hernandez II Wielki

0

@tadzik447

Płukanka z szałwii

0

@Azi

Ja nie wyraziłem żadnej opinii.
Pisząc komentarze o takiej treści jakie zacytowałem - sam się skompromitowałeś. Ja tu nie mam nic do rzeczy, przecież nawet gdybym w ogóle nie istniał - dalej to co napisałeś, wskazuje na kompletny brak wiedzy i problemy z "myśleniem". Stąd ta kompromitacja.

A już największym paradoksem jest to, że prosisz o argumenty, kiedy to sam w swoich komentarzach, piszesz rzeczy niepoparte niczym.
Wystarczy wejść na szybko w internet i sprawdzić dane dotyczące wypadków/modeli aut itd.

I nagle Twoja teoria i "myślenie" upada.

Pozdrawiam :-) niżej już nie schodzę.
Życzę też spotkania na drodze, jak największej ilości BMW (o zgrozo!)

0

Komentarz usunięty

0

@Azi

- "zwyczajnie jak widzisz BMW to powinieneś się spodziewać skrajnie głupiego zachowania."
- "Więc tak - marka ma znaczenie dlatego że jest dużo większa szansa na to że ktoś w BMW będzie bardziej agresywny na drodze niż kierowca choćby Merca."


Masz 10-12 lat?
Bo takie "myślenie" (o ile w ogóle można nazwać to myśleniem), to reprezentuje właśnie taka grupa wiekowa.

1

@clyde

Żyjemy aktualnie na świecie, gdzie "panowie w garniturach" decydują o tym, kto ginie, w jaki sposób, kogo za to piętnować, a komu odpuścić i przede wszystkim - co ma o tym myśleć cały świat (tutaj pojawia się czwarta władza, czyli media).

Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że nic z tym nie można zrobić.

1

Rodri ze ZP, to brzmi jak CR7 z pucharem MŚ.

nieprawdziwy, niesmaczny i nieśmieszny żart.

2

@GeneralXavi

Tusk, jak i całe PO/KO - chcą zarobić, obsadzić swoich na najważniejszych stanowiskach i generalnie "nachapać" się ile się da.
Przecież ich nie interesuje poprawa sytuacji w Polsce, jak i sami obywatele. Będą doić wszystko i wszystkich, tak jak kiedyś. To akurat było już wiadome przed wyborami.

6

@Luciano99

dodałbym

Męstwo - @VegetaPolska

1

@arsenallondyn0

22.11.63

Polecam

1

@ranger3120

Tak tak, na pewno to typ w masce.

Dodajmy do tego płaską ziemię, lodowy mur na Antarktydzie którego pilnuje wojsko i szczepionki z chipem do śledzenia.
Całość polewamy sosem Reptalianowym i mamy gotowe danie.

1

@misterio

Nie są bez sensu, bo można je "odzyskać" i użyć ponownie - w innym celu, już nie jako nakrętkę.

0

@misterio

Z tymi oddzielnymi nakrętkami PP, które są nie do odzyskania - totalna bzdura.

0

@Colin94

od zawsze, numer jeden to Quan Chi

0

@Pressinho

Nie, ja nikogo nie zestawiam, czy Ty potrafisz czytać po polsku?

Dyskusja nie dotyczy tego co zrobił Hitler i co zrobił Bandera. Między nimi nie ma zresztą żadnej różnicy. Obaj, wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami, mają na koncie tortury i śmierć ogromnej ilości Polaków.

Dyskusja jest o tym, że chwalenie jednego z nich (lub jego współpracownika) jest odbierane negatywnie, a chwalenie drugiego zostaje przemilczane.

I masz rację. Dopóki będziemy tolerować i pozwalać na wychwalanie Bandery, to możemy w sumie też chwalić Stauffenberga i innych.

0

@FCB_dimiC

Na stacjach i nawet w galeriach handlowych - płatne. Oczywiście nie wszędzie, ale w zdecydowanej większości.

0

@Pressinho

Gloryfikacja antypolaka, który stał za wymordowaniem wielu polskich dzieci, kobiet i mężczyzn.
Nawet dzisiaj, jest gloryfikowany, ma swoje pomniki (w hurtowych ilościach), a dzieci w szkole uczą się o tym jaki był wspaniały.

Chciałbym, żebyś kiedyś mnie zabrał do Niemiec (a właściwie przyjechał, bo mieszkam tu na stałe) i cykniemy sobie fotkę pod pomnikiem Hitlera.

Oczywiście, jak już go znajdziesz.

2

@FCB_dimiC

W Niemczech jakoś nie jest to problemem i to miasto płaci za utrzymanie. Oczywiście, nie wszystkie publiczne toalety są darmowe. Natomiast bodajże od nowego roku, będą już wszystkie (a przynajmniej zdecydowana większość).

0

@Pressinho

Ktoś inny gloryfikuje morderców Polski - cisza.
niemiecki konsulat organizuje "imprezę" upamiętniającą zamach - dramat, jak oni mogą?!

Tak jak napisałem powyżej w swoim komentarzu :-)

Obawiam się, że jeszcze wiele wody musi w rzece upłynąć, zanim pozbędziemy się ze społeczeństwa baranów którzy nienawiść do Niemiec i Rosji wyssali z mlekiem matki.


1

@BorzyKrzys

Nasi „bracia”, którym tak ochoczo pomagamy, na bieżąco świętują i upamiętniają na różne sposoby - kogoś, kto kojarzy się z cierpieniem i śmiercią wielu Polaków.

Myślę więc, że pojedyncza „impreza” upamiętniająca zamach, nie jest chyba wielkim problemem. A przynajmniej nie powinna.

0

@Kgorecki2500

U Ciebie była fajna akcja z gościem, co go „wywaliło” i spadł z nieba, przebijając dach stacji benzynowej.
Zdjęcie zdecydowanie „grubsze” niż ten Jaworek ;-)

0

@jacobFCB

Zrobił?

od zawsze prezentuje ten sam poziom, czyli dno i metr mułu.

0

@Amidamaru

Wiem, ale tak jak pisałem - grając w dwunastu, łatwiej o wygraną.

1

@DonCarletto

Grając w dwunastu, łatwiej o wygraną.

1

@usztafik

Nie jesteś jedyny, który zmieniłby swoją „drogę”, co tylko potwierdza to co napisałem. Mam nadzieję że chociaż udało Ci się ogarnąć w życiu wszystko tak jak chciałeś i możesz teraz szczęśliwie żyć :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?