SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon
Akurat w tym konkretnym przypadku/przypadkach - wystarczy dodać jakieś prawo, które umożliwia zajmowanie ważnych stanowisk/udziału w polityce itd. - tylko dla kobiet i mężczyzn. Czyli dla dwóch płci, bo tylko te dwie istnieją.
To przynajmniej "na start" pomoże uniknąć dziwolągów, tam gdzie nie powinno ich być.
0
@szkutnik91
Od jakiegoś czasu, jesteśmy karmieni informacjami, że Barcelona jest gotowa wpłacić klauzulę i właściwie czekała tylko na zielone światło Tebasa (FFP) i decyzję piłkarza.
Więc nie, nie jest dogadany. Gdyby był dogadany, to Barca już by zapłaciła (tak jak zapłacono za Neymara, kiedy nas opuszczał) i aktualnie czytalibyśmy oficjalną informację o finalizacji transferu.
Tymczasem, nie ma ani decyzji piłkarza, ani wpłaty pieniędzy. Nie ma nic, prócz codziennych newsów o tym, jak blisko jesteśmy :-)
0
@maroon
"Nie od razu Rzym zbudowano"
Takie rzeczy, trzeba tępić w zarodku. Dzisiaj, to pojedyncze przypadki, z których się śmiejemy i bagatelizujemy.
Za kilka lat, jeśli nic z tym nikt nie zrobi, to będzie to norma i tego typu bezmózgie kręgowce będą w wielu poważnych i znaczących instytucjach. A z tego mogą być problemy.
0
@escarabajo
Gdyby wszystko było jasne i Nico byłby chętny - to już by miał podpisany kontrakt z Barceloną, a Bilbao nie miałoby nic do gadania (klauzula).
Ale jest odwrotnie - pieniędzy nie ma i nie zostały wpłacone, a sam Nico nawet oficjalnie nie wyraził chęci dołączenia do nas.
0
@VegetaPolska
tylko Trump
1
@Arden
"Byliśmy lepsi" - Lord Xavi Hernandez II Wielki
0
@tadzik447
Płukanka z szałwii
0
@Azi
Ja nie wyraziłem żadnej opinii.
Pisząc komentarze o takiej treści jakie zacytowałem - sam się skompromitowałeś. Ja tu nie mam nic do rzeczy, przecież nawet gdybym w ogóle nie istniał - dalej to co napisałeś, wskazuje na kompletny brak wiedzy i problemy z "myśleniem". Stąd ta kompromitacja.
A już największym paradoksem jest to, że prosisz o argumenty, kiedy to sam w swoich komentarzach, piszesz rzeczy niepoparte niczym.
Wystarczy wejść na szybko w internet i sprawdzić dane dotyczące wypadków/modeli aut itd.
I nagle Twoja teoria i "myślenie" upada.
Pozdrawiam :-) niżej już nie schodzę.
Życzę też spotkania na drodze, jak największej ilości BMW (o zgrozo!)
0
Komentarz usunięty
0
@Azi
- "zwyczajnie jak widzisz BMW to powinieneś się spodziewać skrajnie głupiego zachowania."
- "Więc tak - marka ma znaczenie dlatego że jest dużo większa szansa na to że ktoś w BMW będzie bardziej agresywny na drodze niż kierowca choćby Merca."
Masz 10-12 lat?
Bo takie "myślenie" (o ile w ogóle można nazwać to myśleniem), to reprezentuje właśnie taka grupa wiekowa.
1
@clyde
Żyjemy aktualnie na świecie, gdzie "panowie w garniturach" decydują o tym, kto ginie, w jaki sposób, kogo za to piętnować, a komu odpuścić i przede wszystkim - co ma o tym myśleć cały świat (tutaj pojawia się czwarta władza, czyli media).
Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że nic z tym nie można zrobić.
1
Rodri ze ZP, to brzmi jak CR7 z pucharem MŚ.
nieprawdziwy, niesmaczny i nieśmieszny żart.
2
@GeneralXavi
Tusk, jak i całe PO/KO - chcą zarobić, obsadzić swoich na najważniejszych stanowiskach i generalnie "nachapać" się ile się da.
Przecież ich nie interesuje poprawa sytuacji w Polsce, jak i sami obywatele. Będą doić wszystko i wszystkich, tak jak kiedyś. To akurat było już wiadome przed wyborami.
6
@Luciano99
dodałbym
Męstwo - @VegetaPolska
1
@arsenallondyn0
22.11.63
Polecam
1
@ranger3120
Tak tak, na pewno to typ w masce.
Dodajmy do tego płaską ziemię, lodowy mur na Antarktydzie którego pilnuje wojsko i szczepionki z chipem do śledzenia.
Całość polewamy sosem Reptalianowym i mamy gotowe danie.
1
@misterio
Nie są bez sensu, bo można je "odzyskać" i użyć ponownie - w innym celu, już nie jako nakrętkę.
0
@misterio
Z tymi oddzielnymi nakrętkami PP, które są nie do odzyskania - totalna bzdura.
0
@Colin94
od zawsze, numer jeden to Quan Chi
0
@Pressinho
Nie, ja nikogo nie zestawiam, czy Ty potrafisz czytać po polsku?
Dyskusja nie dotyczy tego co zrobił Hitler i co zrobił Bandera. Między nimi nie ma zresztą żadnej różnicy. Obaj, wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami, mają na koncie tortury i śmierć ogromnej ilości Polaków.
Dyskusja jest o tym, że chwalenie jednego z nich (lub jego współpracownika) jest odbierane negatywnie, a chwalenie drugiego zostaje przemilczane.
I masz rację. Dopóki będziemy tolerować i pozwalać na wychwalanie Bandery, to możemy w sumie też chwalić Stauffenberga i innych.
0
@FCB_dimiC
Na stacjach i nawet w galeriach handlowych - płatne. Oczywiście nie wszędzie, ale w zdecydowanej większości.
0
@Pressinho
Gloryfikacja antypolaka, który stał za wymordowaniem wielu polskich dzieci, kobiet i mężczyzn.
Nawet dzisiaj, jest gloryfikowany, ma swoje pomniki (w hurtowych ilościach), a dzieci w szkole uczą się o tym jaki był wspaniały.
Chciałbym, żebyś kiedyś mnie zabrał do Niemiec (a właściwie przyjechał, bo mieszkam tu na stałe) i cykniemy sobie fotkę pod pomnikiem Hitlera.
Oczywiście, jak już go znajdziesz.
2
@FCB_dimiC
W Niemczech jakoś nie jest to problemem i to miasto płaci za utrzymanie. Oczywiście, nie wszystkie publiczne toalety są darmowe. Natomiast bodajże od nowego roku, będą już wszystkie (a przynajmniej zdecydowana większość).
0
@Pressinho
Ktoś inny gloryfikuje morderców Polski - cisza.
niemiecki konsulat organizuje "imprezę" upamiętniającą zamach - dramat, jak oni mogą?!
Tak jak napisałem powyżej w swoim komentarzu :-)
Obawiam się, że jeszcze wiele wody musi w rzece upłynąć, zanim pozbędziemy się ze społeczeństwa baranów którzy nienawiść do Niemiec i Rosji wyssali z mlekiem matki.
1
@BorzyKrzys
Nasi „bracia”, którym tak ochoczo pomagamy, na bieżąco świętują i upamiętniają na różne sposoby - kogoś, kto kojarzy się z cierpieniem i śmiercią wielu Polaków.
Myślę więc, że pojedyncza „impreza” upamiętniająca zamach, nie jest chyba wielkim problemem. A przynajmniej nie powinna.
0
@Kgorecki2500
U Ciebie była fajna akcja z gościem, co go „wywaliło” i spadł z nieba, przebijając dach stacji benzynowej.
Zdjęcie zdecydowanie „grubsze” niż ten Jaworek ;-)
0
@jacobFCB
Zrobił?
od zawsze prezentuje ten sam poziom, czyli dno i metr mułu.
0
@Amidamaru
Wiem, ale tak jak pisałem - grając w dwunastu, łatwiej o wygraną.
1
@DonCarletto
Grając w dwunastu, łatwiej o wygraną.
1
@usztafik
Nie jesteś jedyny, który zmieniłby swoją „drogę”, co tylko potwierdza to co napisałem. Mam nadzieję że chociaż udało Ci się ogarnąć w życiu wszystko tak jak chciałeś i możesz teraz szczęśliwie żyć :-)