6

@MesQueUnClub_87

Zgadzam się ze wszystkim, bardzo trafny komentarz.
Natomiast nie rozumiem po co piszesz o tym, że „jeden błąd indywidualny zadecydował o tym, że nie graliśmy w półfinale LM”.
To bzdura i nawet nie pasuje do tego co napisałeś ogólnie..

0

@supraomnes1

Właściwie na każdej pozycji, Real dominuje. I jeszcze mają na tyle szeroką kadrę, by w razie czego zastąpić kogoś.

Ale to nie znaczy, że mamy się obawiać. Niejeden zespół miał świetną kadrę, a mimo to został pokonany.

0

@MesQueUnClub96

Chłopak zamiast cieszyć się z wygranych IO, to bawi się w pozwy.

Dla mnie bez sensu, było minęło i temat już ucichł..

2

Nico nie ma naliczania sekundowego, to nie może zadzwonić (mało środków na karcie).

1

@norbi77

Ja po prostu "odpowiedziałem" na to, co napisałeś: "Dziwne, bo przecież tam są podobno takie osoby, które będą "dręczyć" dzieci..."

Więc tak, osoby LGBT potrafią dręczyć dzieci, czego przykład miałeś/masz w Gliwicach.
I wszystko wiadomo z ich lesbijstwem. To, że nie wyczytałeś tego w internecie, to nie znaczy, że tak nie było.

Dlatego zastanawiam się tylko, po co pisałeś taki komentarz? Mam wrażenie, że chciałeś zrobić taki mały "pstryczek w nos" wszystkim tym, którzy maglują temat zachowania osób LGBT.
Tylko tym razem nie trafiłeś, bo teraz mamy przykład zmaltretowanego dzieciaka od "normalnej" osoby, a raptem tydzień temu mieliśmy taki sam przykład, ale już z LGBT.

0

@norbi77

Jeśli już zaczynasz tego typu "gadki", to dopiero co w Gliwicach miałeś przypadek dwóch lesbijek i małego dziecka.

2

@maroon

Bo takie czytał artykuły na onecie i ogólnie, w polskich mediach.

4

@DLFCB

Co kraj, to obyczaj.

My np. mieliśmy papieżyka, który ukrywał tego typu akcje i ludzkie dramaty. A ludzie i tak dla niego klękali

0

@Kgorecki2500

Wpisałem tego Friza w google i już wszystko wiem. To chyba powinieneś znać odpowiedź na swoje pytanie - to są ludzie nie grzeszący inteligencją...

@JordiAlbion

To wszystko wyjaśnia. Eh, co za czasy..

0

@Kgorecki2500

Kto to?

0

@okiemtypera_lucaxx95

Sushi zawsze na propsie.

Polecam nauczyć się robić samemu. Nie jest to żadna wiedza tajemna, a dzięki temu można tworzyć świetne (i pyszne) kombinacje, typowo pod siebie.

2

@kuz

A tym spadochronem będzie koszula Laporty.

1

@macio_944

Pamiętajmy tylko, że dzisiaj gramy mecz towarzyski. Mam nadzieję, że ta intensywność przełoży się również na ligowe/europejskie rozgrywki.
Tęsknie za czasami, kiedy Barca "siadała" na rywala, a ten nie wiedział co się dzieje na boisku..

0

@pluszek

Gusta guściki, jak sam pewnie wiesz.

Dla Ciebie jest infantylna, ale to Twoje osobiste zdanie i nic więcej. Dla kogoś innego, może być bardzo dobra, a np. to co lubisz Ty - będzie się dało posłuchać maksymalnie pięć minut, żeby uniknąć bólu głowy i uszu.

Tak to bywa z muzyką, filmami itd.

1

@pluszek

Ja znam kilka osób, które podstawówkę ukończyły około 20-25 lat temu. Ogromni fani Sanah.

Co z tego?

0

@Fake69

Komentować nie musi, ale sam się angażuje w transfery i publicznie wypowiada na temat Nico. Czyli brnie dalej :-)

0

@Fake69

Moim zdaniem tak. Mógłby uciąć i zakończyć każdą medialna szopkę z udziałem Nico.



@Faro


Racja, ale jednak gra tam już chwilę czasu (całą "dorosłą" karierę). Jest też jego brat, co na pewno w jakiś sposób "wzmacnia" jego pozostanie w klubie.

@speed1

Pytanie brzmi, ile prawdy w tym odrzuceniu PSG..

1

Jak dla mnie, transfer Nico upadł w momencie opublikowania "słynnego" już filmu. I to upadł całkowicie, bez szans na "wznowienie".
Athletic to nie jest zwykły klub, oni są jak rodzina, mają swoje zasady i wartości, których się kurczowo trzymają. Kibice również są mocno "zżyci" z klubem. Taka specyfika regionu (coś o tym wiemy, gdyż w Katalonii jest podobnie, choć moim zdaniem na trochę mniejszą skalę).

Dlatego nie ma możliwości, żeby Nico odwalił taki numer. Nagrywa film dla kibiców, po czym mijają 2-3 tygodnie i po cichu dogaduje się z innym klubem? Nie wierzę, coś takiego w Bilbao jest niemożliwe.

I teraz do sedna...

Niech mi ktoś wytłumaczy (bo może ja czegoś nie rozumiem/nie wiem/źle myślę), po co Laporta dalej w to brnie i nakręca wszystko i wszystkich na ten transfer? Przecież to się kupy nie trzyma nawet.
A my, kibice, tylko jesteśmy karmieni bzdurami i czekamy jak jelenie na to co się wydarzy..

1

@Chaoss

1 i 2 (najlepsza)

reszta to już inna „bajka”, odstająca poziomem i właściwe wszystkim od pierwowzorów. Można odpuścić.

1

@misterio

Fejk.

Ziemia jest płaska, a na Antarktydzie jest lodowy mur, którego pilnuje wojsko.

8

@IronSanHybrid

przyszła mistrzyni IO

1

@BorzyKrzys

Teoretycznie masz rację, ale .... na IO jedzie się zdobywać medale. Zdobywać złoto. Jeśli to się nie uda - to raczej nie można ich zaliczyć do udanych.
Pobicie osobistego rekordu to świetna sprawa i gratuluję każdej osobie, której udało się to zrobić.
Jest to jednak OSOBISTY rekord, z którego najbardziej dumna i szczęśliwa jest osoba...która go pobiła.

Dla kibiców, którzy trzymają kciuki za każdego Polaka/Polkę ogólnie - bardziej liczy się końcowy wynik, a nie rekord osobisty.


3

@Xaviball

Pełna zgoda. I tak znajdą się pajace, które będą wkręcać, że brak złotego medalu to nie porażka i inne tego typu głupoty.
Jeden z słabszych IO w wykonaniu Polaków - do zapomnienia i oby w następnych było znacznie lepiej!

1

@barcelonaLM

Trump ją "zmiecie" w wyborach i tyle będzie z tej Harris. Oby!

0

@RosjaninBut

Ale co oni mieli zrobić? Nie zostało popełnione żadne przestępstwo, żadne wykroczenie, ot po prostu pies wyglądający przez okno.

0

@Hosh

Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na moje proste pytanie?
Ja nie pytałem o interpretację, o sąd czy o to co widziałeś.

Napisałeś wyraźnie: „kto jawnie oskarża kogoś o oszustwo”

Przedstaw więc konkrety, kiedy i gdzie, Julia jawnie oskarżyła kogoś o oszustwo. Ok?

Jeśli tego nie zrobisz, to się skompromitujesz, bo sam stosujesz….pomówienie.

Czekamy więc na konkrety.

2

@ObiwanKenobi

Prawdopodobnie chłopak ma z 20 lat i próbuje zabłysnąć. Wiele razy się tutaj kompromitował.
Tym razem w temacie lesbijek z Gliwic.

Ale co się dziwić, skoro on widzę czerpie z portali..

3

@ObiwanKenobi

Nie ma sensu z nim dyskutować, gdyż niewiele wie, a całą wiedze czerpie z internetu. Daj spokój, niech się chłopak wyszaleje w internecie i kompromituje dalej.

0

@Hosh

Przedstaw to "jawne oskarżenie o oszustwo"

tylko konkretnie, tak żeby osoba, która kompletnie nie jest zaznajomiona z tematem, mogła stwierdzić, że mamy do czynienia z bezpodstawnym oskarżeniem.

Na pewno profesor Ci wytłumaczył co to jest oskarżenie kogoś, więc nie powinno być problemu :-) Czekamy

1

@Aragorn33

To nie żaden fejk, były lesbijkami, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?