1

@ObiwanKenobi

A blisko tego, stoją ludzie i nie reagują.

O ile można ich nazwać ludźmi. To raczej zwykłe pipki, a nie normalni mężczyźni.

0

@waletpl

Nic nie muszę zmieniać.

Dla każdej osoby, która używa mózgu - to oczywiste, że chodzi o minuty (a nawet nie tyle co minuty, a po prostu o dostępność w ciągu sezonu). U Daniego Olmo, jest to tragedia.

0

@waletpl

2023/2024 - 1456 minut na 3060 możliwych
2022/2023 - 1284 minuty na 3060 możliwych
2021/2022 - 740 minut na 3060 możliwych
2020/2021 - 2204 minuty na 3060 możliwych

Rzeczywiście, pomyliłem się z jednym sezonem. Ponad połowę możliwych minut rozegrał ostatni raz w sezonie 20/21..

Natomiast dlaczego kłamiesz o tym, że w każdym miał ponad połowę? :-)

0

@Boss227

Olmo od czterech sezonów(!), nie jest w stanie zagrać w lidze …. połowy spotkań.
To też wina reprezentacji?

1

@Dankho94isback

tylko Niemcy.

0

@LukaszFan

Mój komentarz był w 100% ironiczny.

Jakiekolwiek przytaczanie liczb/ogólne dyskusje/przepychanki na temat rywalizacji Messi-Ronaldo - to dla mnie żenująca dziecinada. Teraz, jak i za czasów ich gry w Barcy i Realu.
I raczej jest to domena osób, które „kibicują” jednemu piłkarzowi, a nie drużynie.

0

@Encore

Nie, najważniejsze są te statystyki, w których lepiej wypada Messi. Koniec kropka i nie kłóć się.
A jeśli w żadnej statystyce nie wypadałby lepiej - to wszystkie statystyki są nieistotne, bo liczy się tak na prawdę gra. Rozumiesz? ;-)

1

@Rastafarnianin

Pewnie nawet i tam, znajdzie się ktoś(coś?), kto "stosuje" rasizm w stosunku do Viniciusa :-/

2

@tomek8756

Kupiłbym replikę pucharu mistrzostw świata i wysłał do Cristiano.

0

@mekston

Dokładnie. I właśnie dlatego byłaby to kompromitacja tej nagrody.

1

@mekston

Co robił na boisku, żeby być w TOP10?

Bądźmy obiektywni - zaliczył świetne EURO, ale w lidze, pucharze, LM - nie zrobił nic takiego, żeby być tak wysoko w klasyfikacji.
Chyba że nagrodę przyznają za ogromny talent i przerażające wręcz możliwości i perspektywy rozwoju. To wtedy powinien wygrać.

@LukaszFan

Jeśli patrzymy na poprzedni sezon, to niestety ale Yamal nie ma podjazdu do Bellinghama.
Jedyne co mogę stwierdzić, prawie ze 100% pewnością - w wieku Bellingahama, prawdopodobnie będzie już najlepszy na świecie :-)

0

@mekston

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby tak się stąło, to byłaby kompromitacja tej nagrody.

0

@gaucho104

-Messi
-LeBron James
-O'Sullivan
-Woods
-Bolt
-Duplantis
-Federer
-Hamilton
futsalu nigdy nie ogladalem, wiec sie nie wypowiadam.

dodam jeszcze:

Phelps (pływanie)
Pacquiao (boks)
Gretzki (hokej)
Fedor (sporty walki)

1

@AduŚ07

Dobry pomysł.

Tylko pstryknij kilka razy, tak żeby USA i Izrael również wymazać, bo przy ich "wyczynach", to Rosja wypada blado.

1

@esem91

Po prostu większość wpadła z jednej propagandy, w drugą -probanderowską :-(

Nikt normalny przecież nie słuchał/wykonywał, nielegalnych zaleceń rządowych.
Ale takie jest już życie baranków.

0

@NeroTFP1

Jeśli to prawda, to dla mnie gość jest skończonym gnojem i śmieciem. Kasa zebrana, biedna dziewczynka się meczy i czeka, rodzice pewnie "dostali nowe życie" na wieść o tym, że udało się zebrać kasę, a tu nagle ....

..okradli fundacje.

I jeszcze na koniec, przekazuje kontakt do kancelarii która go reprezentuje.

Powinien zapier***ć na kolanach do tej dziewczynki i rodziców i osobiście przeprosić/wyjaśniać całą sytuację.

Żałosne.

0

@esem91

970mbps

1

@Rifek

Zgłaszam się :-)

1

@KamQiX

Na pewno znajdą się i takie dzieci, nie twierdzę, że nie. Tym bardziej, że to bardziej kwestia rodziców i tego co przekazują dziecku.

A właściwie nie licząc pierwszej i ewentualnie drugiej klasy - to uważam, że większość dzieci ma już tą świadomość i wręcz się garnie do nauki.

Generalnie nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka, więc i Ty masz rację i kolega z którym dyskutujesz, trochę też :-)

0

@KamQiX

Dlaczego miałyby nie protestować?

1

@MichuZ44

Śmierć będzie dla niego "wybawieniem"

Jak dla mnie, powinni na nim testować leki/szczepionki. Ewentualnie "wszczepić" mu jakiś narząd zaatakowany przez nowotwór i badać/obserwować, a na końcu spakować do worka.
Może dzięki temu kiedyś wynajdą lekarstwo na cięższe choroby..

1

@Awtameok_Klana

dla Ciebie - jak najbardziej.

3

@MESSIah16

Każdy kto wsiada po alkoholu za kierownicę, powinien być sądzony jak z zabójstwo z premedytacja (w przypadku wypadku/jakiegoś zdarzenia).

A jeśli do niczego nie dojdzie i tylko zostanie złapany po alkoholu - sądzić jak za próbę umyślnego zabójstwa.

0

@tristan87

daleko mu do populizmu i wciskania ludziom kitu przez np. D. Tuska.

Ale jest na dobrej drodze, żeby to "osiągnąć".

1

@Mistrzgry1

St. Petersburg lepszy niż Moskwa.

Obowiązkowa pozycja na liście to Ermitaż - chyba najlepsze muzeum na całym świecie. Pałac w Puszkinie, Aurora i wiele innych ciekawostek.

0

@Prorokk

Dość ciekawa, ale naciągana teoria.

Miałem w swoim życiu sytuację, gdzie "śmierć pukała do drzwi". Właściwie to na na kilka minut nie tylko pukała, a już była w pewnej formie.

Powiem Ci, że nawet przez sekundę nie myślałem o księdzu, o nawracaniu i nie miałem ochoty modlić się.
Kiedy niewiele Ci brakuje żeby odejść z tego świata, nie traci się czasu na takie głupoty.


2

@Prorokk

Masz na myśli naszego papieżyka, który ukrywał pedofili ? Wybacz, ale gardzę takimi osobami i nie chcę mieć nic wspólnego z tego typu syfem.

Mamy też 2024 rok i zdecydowanie bardziej świadome społeczeństwo. Czasy, kiedy w takie katolickie gusła i zabobony wierzyło mnóstwo ludzi - dawno minęły.


3

@Arkon

Oczywiście, że nie powinno być żadnej religii w szkole.

Polska to świecki kraj, więc nie widzę powodu żeby truć młodzież zabobonami.
Wiara to też bardzo prywatna i osobista sprawa.

0

@kamyk_23

Gdybym był jedną z tych pasących się owiec, to powielałbym głupoty typu "Polska będzie następna po Ukrainie", "Rosja zła bo rozpętała wojnę" i inne bzdury, serwowane dla mało myślących mas.

To jest dokładnie ten sam poziom, co mieliśmy okazję obserwować przy C19. Prawdopodobnie również Ci sami tępi ludzie, wierzą teraz, tak jak wtedy też wierzyli.

Niestety, ciężko żebym cokolwiek więcej się tu rozpisał, gdyż jak sam widzisz - redakcja/moderacja należy właśnie do tych mas o których wspomniałem.

0

@normasubiektywna

De*** poszukaj w domu - myślę, że znajdziesz na pewno, patrząc na Twoje komentarze.

@kamyk_23

Od początku staram się selekcjonować i w miarę możliwości sprawdzać rzetelność informacji (nie tylko w temacie Ukrainy, a ogólnie). To chyba nic złego?

Jak widać (po usuniętych komentarzach) - tutaj administracja leci z głównym nurtem, czyli bez myślenia.
Prawie jak w Zakopanem. Lato, lekki powiew wiatru i stado pasących się owiec na łące.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?