0

Szkoda tego meczu w Mediolanie.

Zasłużyliśmy na ten finał.

Niestety...

BARCA!!!

0

ZWYCIĘŻYMY.

0

Już kilka miesięcy temu pisałem o tym, że Villa przydałby się Klubowi, i że chętnie zobaczyłbym go w koszulce Barcelony.

Oczywiście nie znałem faktów dotyczących długów Valencii, nie wiedziałem że wkrótce będą szukać rozpaczliwie kasy.

Teraz jednak uśmiecham się pod nosem na myśl o tym transferze.

D. Villa to autentyczne wzmocnienie drużyny i kolejna opcja w ofensywie.

Liczę na to, że do nas dołączy.

0

My też.

0

Pique i tak rulez!

0

Ten kolo na zdjęciu to chyba ryż pod stadionem zbiera...

0

Uuuu, rozgadał nam się chłopina...

Prawdziwy słowotok... ;-)

0

Messi strzela, Jezus piłki nosi...

0

Nie potrzebujemy 4 goli Messiego w meczu z Realem.

Wystarczy, że Barcelona strzeli 4 bramki...

0

My tu będziemy siedzieć pewnie wiele godzin przed kompem, a Messi szybkie rozbieganie po meczu, prysznic i już pewnie dawno śpi.

Kolorowych...

0

Witam wszystkich.

Podniecony po meczu, za sprawą jednego.

Pozdrawiam.

0

Nic się nie pomyliłem z dyspozycją Almunii.

4:1 zgodnie z planem.

0

Miło, naprawdę miło po takim meczu wychylić kufel zimnego za zdrowie najlepszego...

0

Taki mecz jak tydzień temu Almunia powtórzy już chyba tylko za 30 lat z wnuczkiem na PlayStation 17.

0

Te anteny to pewnie Polacy montowali... ;-)

0

Nie ma bata na Mariolę...

Jeśli Fabregas odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony.

Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, Cesc o tym wie i Mourhinio o tym wie.

0

Jestem spokojny o Zlatana. Gra nieźle, wiem że będzie grał lepiej, a wtedy kolejne gole to tylko kwestia czasu. Pozdro.

0

Nie wiem czy jest jeszcze coś, czego nie napisano o Messim. Tak naprawdę nawet nie ma sensu pisać kolejnych peonów na Jego temat. Zostało na po prostu podziwiać...

0

Jest kawał mordercy.

0

Mamy wielkie szczęście oglądać Barcę w czasach, gdy gra w niej Messi.

0

Vamosss...

0

Moim skromnym zdaniem dobrze by było trafić na Bayern. Na wyjazd do Monachium można by się wybrać, daleko nie jest.

I przede wszystkim ograć Niemców to dla polskiego fana dodatkowa radocha... ;-)

0

Stuttgart cierpiał na Camp Nou.

Bez żalu...

0

Świetny piłkarz.

Od dawna powinien grać w koszulce Barcelony.

0

Eto'o na stówę.

0

Traktuję to raczej jako plotkę.

0

Świetny piłkarz, kapitalny koleś.

Galeria zdjęć na medal.

71 twarzy Gerarda...

0

Miło...

0

Jestem spokojny o formę Barcy w najbliższym czasie. Damy radę obronić mistrzostwo, a moim skrytym marzeniem jest też obrona pucharu LM.

0

Ataki zza wielkiego Szweda mogą być skuteczne....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?