Simon_80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tego meczu w Mediolanie.
Zasłużyliśmy na ten finał.
Niestety...
BARCA!!!
0
ZWYCIĘŻYMY.
0
Już kilka miesięcy temu pisałem o tym, że Villa przydałby się Klubowi, i że chętnie zobaczyłbym go w koszulce Barcelony.
Oczywiście nie znałem faktów dotyczących długów Valencii, nie wiedziałem że wkrótce będą szukać rozpaczliwie kasy.
Teraz jednak uśmiecham się pod nosem na myśl o tym transferze.
D. Villa to autentyczne wzmocnienie drużyny i kolejna opcja w ofensywie.
Liczę na to, że do nas dołączy.
0
My też.
0
Pique i tak rulez!
0
Ten kolo na zdjęciu to chyba ryż pod stadionem zbiera...
0
Uuuu, rozgadał nam się chłopina...
Prawdziwy słowotok... ;-)
0
Messi strzela, Jezus piłki nosi...
0
Nie potrzebujemy 4 goli Messiego w meczu z Realem.
Wystarczy, że Barcelona strzeli 4 bramki...
0
My tu będziemy siedzieć pewnie wiele godzin przed kompem, a Messi szybkie rozbieganie po meczu, prysznic i już pewnie dawno śpi.
Kolorowych...
0
Witam wszystkich.
Podniecony po meczu, za sprawą jednego.
Pozdrawiam.
0
Nic się nie pomyliłem z dyspozycją Almunii.
4:1 zgodnie z planem.
0
Miło, naprawdę miło po takim meczu wychylić kufel zimnego za zdrowie najlepszego...
0
Taki mecz jak tydzień temu Almunia powtórzy już chyba tylko za 30 lat z wnuczkiem na PlayStation 17.
0
Te anteny to pewnie Polacy montowali... ;-)
0
Nie ma bata na Mariolę...
Jeśli Fabregas odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony.
Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, Cesc o tym wie i Mourhinio o tym wie.
0
Jestem spokojny o Zlatana. Gra nieźle, wiem że będzie grał lepiej, a wtedy kolejne gole to tylko kwestia czasu. Pozdro.
0
Nie wiem czy jest jeszcze coś, czego nie napisano o Messim. Tak naprawdę nawet nie ma sensu pisać kolejnych peonów na Jego temat. Zostało na po prostu podziwiać...
0
Jest kawał mordercy.
0
Mamy wielkie szczęście oglądać Barcę w czasach, gdy gra w niej Messi.
0
Vamosss...
0
Moim skromnym zdaniem dobrze by było trafić na Bayern. Na wyjazd do Monachium można by się wybrać, daleko nie jest.
I przede wszystkim ograć Niemców to dla polskiego fana dodatkowa radocha... ;-)
0
Stuttgart cierpiał na Camp Nou.
Bez żalu...
0
Świetny piłkarz.
Od dawna powinien grać w koszulce Barcelony.
0
Eto'o na stówę.
0
Traktuję to raczej jako plotkę.
0
Świetny piłkarz, kapitalny koleś.
Galeria zdjęć na medal.
71 twarzy Gerarda...
0
Miło...
0
Jestem spokojny o formę Barcy w najbliższym czasie. Damy radę obronić mistrzostwo, a moim skrytym marzeniem jest też obrona pucharu LM.
0
Ataki zza wielkiego Szweda mogą być skuteczne....