Simon_80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Asysta piętą przy zwycięskiej bramce w zupełności mi wystarcza... :-)
0
Spoko, spoko, damy radę.
Myślę, że większy problem na dzisiaj to zastąpienie Alvesa, gdyby oczywiście okazało się, że nie może zagrać. Od tygodnia było wiadomo, że Puyol nie zagra w tym meczu i na pewno Guardiola zdążył przetrenować warianty z Milito i Czychrynskim.
Tak więc: damy radę na stówę.
0
wacha19
myśl dalej, może wreszcie będą tego efekty...
0
Trudno się nie zgodzić z Guardiolą.
Pomimo ciągle stękających malkontentów, że miesiąc minął,a Ibra nie strzelił, że się wypalił, że zmęczony, że powinien usiąść na ławce, że w ogóle zapomniał jak się gałę kopie... etc.,etc.; ciągle mam wrażenie, że on dopiero pokaże magię futbolu, a ci co ostatnio podniecali się piętą Gutiego, przekonają się kto tak naprawdę jest królem nietuzinkowych zagrań.
0
Będzie zdrowy to zagra, nie będzie - trybuny. Proste.
0
Jeśli teraz Barca jest na granicy bankructwa, to znaczy, że już nigdy lepiej nie będzie. Kiedy przyjdzie słabszy okres i przerwa w zdobywaniu trofeów, dochody spadną znacząco, a koszty zostaną na zbliżonym poziomie.
Zupełnie tego nie kupuję i myślę, że straszenie kibiców wizją bankructwa jest marnym sposobem na sukces w wyborach.
0
Agent powie wszystko co może wk.rwić prezesa Realu, żeby podbić cenę i wynegocjować lepsze warunki dla zawodnika. Wiadomo, że nic tak nie zmobilizuje Pereza do działania jak perspektywa utraty Ribery'ego na rzecz Barcy.
Tak więc to pewnie tylko zasłona dymna i radził bym się zbytnio nie gorączkować.
Zresztą czas pokaże.
0
Musi, nie musi - zobaczymy...
0
Przydałby się na pewno.
Nie byłoby takich dylematów jak teraz, że nie ma kto zastąpić Alvesa, którego boli łydka.
I pewnie jako stoper też by nie zawiódł, gdyby trzeba było zmienić np. Puyola.
0
A z tortu wyskoczył Jurek Dudek - koszmar Pique w nadchodzącym finale LM... ;-)
0
Barca jest liderem, ponieważ jest najlepsza.
Amen.
0
Na twarz Gilette to Pep by pasował jak złoto.
Z takim zarostem można zrobić wszystko...
0
Bo nie być najlepszym też trzeba umieć...
0
Oglądać mecz tylko po to, żeby się skupić na liczeniu podań to totalna porażka. Szczerze współczuje.
0
Niezłym składem grali. Chętnie bym to zobaczył.
0
W meczu z Valladolid jako pivot od początku grał Keita i raczej średnio się spisywał. Pewnie dlatego Guardiola go zdjął. Sam byłem za tym, żeby to on grał w tym meczu, ale powiem szczerze, że cieszy mnie powrót Toure.
0
Tyle jakości w tak niewielkim gościu.
Spełnienia marzeń; swoich i kibiców...
0
vares999
w pełni się z tobą zgadzam. Wiem, że Valladolid to nie to samo co Chelsea, ale uważam, że grali z pełnym poświęceniem i na miarę swoich możliwości.
0
Gratulacje Carles.
Świetny mecz, jak większość w karierze.
0
Chyba raczej 0-5.
0
Nie będę oryginalny i też powiem, że Pep powinien postawić na Keitę.
Zagrał nieźle na PNA i jest w dobrej formie.
Poza tym ma predyspozycję do gry na tej pozycji.
Tak więc: do zobaczenia wieczorem.
0
Jestem pewien na 100%, że nikt, absolutnie NIKT z krytykujących Henryka, że niby 56000 euro to za mało jak na niego, nie wpłacił na pomoc dla tego Haiti nawet jednego zafajdanego eurocenta.
Bez odbioru.
0
Czytając te wszystkie stękania i narzekania, że taki budżet a tak mało zaoferowali, że wstyd, żenada, dochodzę do wniosku, że lepiej by było, gdyby klub nic nie przekazał.
Wtedy wszyscy byli by zadowoleni.
Brak mi słów...
0
Do armani:
Dla mnie Henry to środkowy napadzior, a nie lewy pomocnik, więc jeśli już Henry ma odejść latem to w jego miejsce wolę Villę, bo godnie by zastąpił Henryka.
Pozdro.
0
Temat Ribery'ego można uznać za zamknięty. W przyszłym sezonie zobaczymy go w koszulce Realu. Ja mam troszke inny pomysł, mianowicie kolejne podejście pod Davida Villę.
To mimo wszystko bardziej realny plan niż mrzonki o sprzedanym już Ribery'm.
0
Do: Maciejos
Stary, gdybym ja tak umiał przewidywać przyszłość i miał taką fantazję jak ty, dzisjaj miałbym swój program w TV i uzdrawiał miliony na całym świecie.
0
Może też postawię pare groszy na Argentynę, ale nie na dojście do finału. Brazylia-Hiszpania to mój wymarzony finał.
0
Z całym szacunkiem Diego, ale Argentyna nie jest faworytem tych Mistrzostw. Chociaż bardzo bym się ucieszył, gdyby Messi poprowadził kolegów do zwycięstwa w finale.
Myślę, że gdyby tak się stało, traktowalibyśmy to jednak jako niespodziankę.
Mimo wszystko, powodzenia...
0
Nie liczę na zemstę Deportivo.
Liczę na 3 pkt. Barcelony.
Jeśli sami nie będziemy popełniać błędów (czyt. gubić punktów), niczyja pomoc nie jest nam potrzebna.
0
Trenerowi Realu Valladolid gratuluję obiektywnej oceny szans swojej drużyny w tym meczu. Widać, że facet jest realistą.