0

Asysta piętą przy zwycięskiej bramce w zupełności mi wystarcza... :-)

0

Spoko, spoko, damy radę.

Myślę, że większy problem na dzisiaj to zastąpienie Alvesa, gdyby oczywiście okazało się, że nie może zagrać. Od tygodnia było wiadomo, że Puyol nie zagra w tym meczu i na pewno Guardiola zdążył przetrenować warianty z Milito i Czychrynskim.

Tak więc: damy radę na stówę.

0

wacha19

myśl dalej, może wreszcie będą tego efekty...

0

Trudno się nie zgodzić z Guardiolą.

Pomimo ciągle stękających malkontentów, że miesiąc minął,a Ibra nie strzelił, że się wypalił, że zmęczony, że powinien usiąść na ławce, że w ogóle zapomniał jak się gałę kopie... etc.,etc.; ciągle mam wrażenie, że on dopiero pokaże magię futbolu, a ci co ostatnio podniecali się piętą Gutiego, przekonają się kto tak naprawdę jest królem nietuzinkowych zagrań.

0

Będzie zdrowy to zagra, nie będzie - trybuny. Proste.

0

Jeśli teraz Barca jest na granicy bankructwa, to znaczy, że już nigdy lepiej nie będzie. Kiedy przyjdzie słabszy okres i przerwa w zdobywaniu trofeów, dochody spadną znacząco, a koszty zostaną na zbliżonym poziomie.

Zupełnie tego nie kupuję i myślę, że straszenie kibiców wizją bankructwa jest marnym sposobem na sukces w wyborach.

0

Agent powie wszystko co może wk.rwić prezesa Realu, żeby podbić cenę i wynegocjować lepsze warunki dla zawodnika. Wiadomo, że nic tak nie zmobilizuje Pereza do działania jak perspektywa utraty Ribery'ego na rzecz Barcy.

Tak więc to pewnie tylko zasłona dymna i radził bym się zbytnio nie gorączkować.

Zresztą czas pokaże.

0

Musi, nie musi - zobaczymy...

0

Przydałby się na pewno.

Nie byłoby takich dylematów jak teraz, że nie ma kto zastąpić Alvesa, którego boli łydka.

I pewnie jako stoper też by nie zawiódł, gdyby trzeba było zmienić np. Puyola.

0

A z tortu wyskoczył Jurek Dudek - koszmar Pique w nadchodzącym finale LM... ;-)

0

Barca jest liderem, ponieważ jest najlepsza.

Amen.

0

Na twarz Gilette to Pep by pasował jak złoto.

Z takim zarostem można zrobić wszystko...

0

Bo nie być najlepszym też trzeba umieć...

0

Oglądać mecz tylko po to, żeby się skupić na liczeniu podań to totalna porażka. Szczerze współczuje.

0

Niezłym składem grali. Chętnie bym to zobaczył.

0

W meczu z Valladolid jako pivot od początku grał Keita i raczej średnio się spisywał. Pewnie dlatego Guardiola go zdjął. Sam byłem za tym, żeby to on grał w tym meczu, ale powiem szczerze, że cieszy mnie powrót Toure.

0

Tyle jakości w tak niewielkim gościu.

Spełnienia marzeń; swoich i kibiców...

0

vares999

w pełni się z tobą zgadzam. Wiem, że Valladolid to nie to samo co Chelsea, ale uważam, że grali z pełnym poświęceniem i na miarę swoich możliwości.

0

Gratulacje Carles.

Świetny mecz, jak większość w karierze.

0

Chyba raczej 0-5.

0

Nie będę oryginalny i też powiem, że Pep powinien postawić na Keitę.

Zagrał nieźle na PNA i jest w dobrej formie.

Poza tym ma predyspozycję do gry na tej pozycji.

Tak więc: do zobaczenia wieczorem.

0

Jestem pewien na 100%, że nikt, absolutnie NIKT z krytykujących Henryka, że niby 56000 euro to za mało jak na niego, nie wpłacił na pomoc dla tego Haiti nawet jednego zafajdanego eurocenta.

Bez odbioru.

0

Czytając te wszystkie stękania i narzekania, że taki budżet a tak mało zaoferowali, że wstyd, żenada, dochodzę do wniosku, że lepiej by było, gdyby klub nic nie przekazał.

Wtedy wszyscy byli by zadowoleni.

Brak mi słów...

0

Do armani:

Dla mnie Henry to środkowy napadzior, a nie lewy pomocnik, więc jeśli już Henry ma odejść latem to w jego miejsce wolę Villę, bo godnie by zastąpił Henryka.

Pozdro.

0

Temat Ribery'ego można uznać za zamknięty. W przyszłym sezonie zobaczymy go w koszulce Realu. Ja mam troszke inny pomysł, mianowicie kolejne podejście pod Davida Villę.

To mimo wszystko bardziej realny plan niż mrzonki o sprzedanym już Ribery'm.

0

Do: Maciejos

Stary, gdybym ja tak umiał przewidywać przyszłość i miał taką fantazję jak ty, dzisjaj miałbym swój program w TV i uzdrawiał miliony na całym świecie.

0

Może też postawię pare groszy na Argentynę, ale nie na dojście do finału. Brazylia-Hiszpania to mój wymarzony finał.

0

Z całym szacunkiem Diego, ale Argentyna nie jest faworytem tych Mistrzostw. Chociaż bardzo bym się ucieszył, gdyby Messi poprowadził kolegów do zwycięstwa w finale.

Myślę, że gdyby tak się stało, traktowalibyśmy to jednak jako niespodziankę.

Mimo wszystko, powodzenia...

0

Nie liczę na zemstę Deportivo.

Liczę na 3 pkt. Barcelony.

Jeśli sami nie będziemy popełniać błędów (czyt. gubić punktów), niczyja pomoc nie jest nam potrzebna.

0

Trenerowi Realu Valladolid gratuluję obiektywnej oceny szans swojej drużyny w tym meczu. Widać, że facet jest realistą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?