Simon_80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal jestem przekonany, że Ribery trafi do Realu. Te wszystkie spekulacje z Barceloną, Chelsea i innymi klubami to tylko zasłona dymna jego menago. Trzeba podtrzymywać zainteresowanie i śrubować cenę za transfer, oraz pensję dla gracza.
0
Ciekawe jakby wyglądała gra Barcy, gdyby Samuel nie odszedł, a doszedłby Zlatan? Zastanawiałem się kiedyś jakby im się razem grało ze sobą. Szkoda, że się pewnie o tym nigdy nie przekonam.
0
Po takim długim poście od LM jestem spokojny o mobilizację na to spotkanie. Jesteśmy lepsi od VfB i wygramy ten mecz na stówę.
0
madridista21
ciekawie postrzegasz kwestię życiowych obowiązków.
0
Myślę, że to dojrzała wypowiedz, jak na tak młodego zawodnika. Mam bardzo dobre zdanie na temat Pedro, jako o piłkarzu i jako o człowieku. Gorąco mu kibicuję i jestem o niego spokojny.
0
Wielkie podziękowania i ukłon w stronę autora tekstu.
Miło poczytać kogoś myślącego.
0
Naprawdę przykro mi pisać takie komentarze jak ten poniżej, ale czasami myślę, że dostęp do internetu powinien być reglamentowany...
0
Wracaj chłopie szybko do zdrowia, bo jesteś potrzebny, najlepiej od zaraz.
0
Przed sezonem myślałem, że mamy wystarczająco liczną kadrę, żeby walczyć na wielu frontach. Teraz widzę jednak, że się przeliczyłem. Odpadliśmy z CdR, gramy tylko raz w tygodniu w lidze, i wygląda na to że jest duży problem ze złożeniem mocnej jedenastki. A za chwilę wraca LM i trzeba się liczyć z większym obciążeniem, zmęczeniem, kolejnymi kontuzjami... dalej wolę nie myśleć.
0
W tym sezonie mam mieszane uczucia związane z Heńkiem. Z jednej strony ciągle go podziwiam i gorąco mu kibicuję, z drugiej strony nie mogę się oprzeć wrażeniu, że stracił motywację do walki.
0
Dokładnie to samo co powiedział Zlatan, przyszło mi do głowy zaraz po meczu. Wolałbym, żeby i w tym meczu nie strzelił, byleby Barca wygrała.
0
Jest dla mnie oczywiste, że po przegranym meczu komentarze kibiców nie mogą być pochlebne. Ale myślę, że zbyt wielu z was niesprawiedliwie ocenia wczorajsze poczynania piłkarzy. Jeśli po jednym przegranym meczu czytam, że Xavi jest słabym piłkarzem, że Messi najwyżej przeciętnym i wszystko zawdzięcza kolegom, to ręce mi opadają.
Nic nie znaczą wasze pochwały po dziesięciu wygranych meczach, jeśli po jednym przegranym mieszacie piłkarzy z błotem.
Bez odbioru.
0
Ha ha ha ha...
0
Henry też był symbolem Arsenalu...
0
Widzę, że p. Eric Soler ma dobre rozeznanie jeśli chodzi o piłkarzy grających dla Barcy.
0
Podoba mi się tok myślenia Jeffrena. Będą z niego ludzie... :-)
0
Jestem tego samego zdania.
Pora trochę ochłonąć i odetchnąć od tych spekulacji.
Jeśli coś ma się zdarzyć, to na pewno się zdarzy.
Poza tym, przestrzeganie fair play to nie tylko czysta gra na boisku, ale również poza nim.
0
Tą wypowiedzią, to w jaki sposób formułuje zdania, Fabregas tylko potwierdza jak bardzo dojrzał i pasuje do Barcelony.
0
Znaleźć się w takim towarzystwie to już wystarczający sukces.
Doborowe towarzycho, niema co...
0
I pączki dla wszystkich...
0
My też jesteśmy tego świadomi, Maxwell.
Liczę na to, że godnie zastąpi Abidala.
0
Szczęście w nieszczęściu...
0
Wiara we własne umiejętności, ciężka praca, upór w dążeniu do celu i jasno nakreślone plany.
M.in. takie cechy charakteryzują wybitnych piłkarzy.
O Bojana jestem spokojny, poradzi sobie w każdej sytuacji.
Szkoda tylko, że w Polsce ciągle jeszcze ważniejszy jest spryt, cwaniactwo i koneksje.
W tak wielu dziedzinach przejeliśmy pozytywne wzorce z zachodu i nadrabiamy wieloletnie zaległości, może w końcu i w sporcie zaczniemy realnie iść na przód, inwestując w talent, pracę, i zaangażowanie.
Taka mnie właśnie naszła refleksja...
0
No to pięknie...
0
Czy ktoś zorientowany może napisać co z tą łydką Alvesa?
Podobno miał odpoczywać od grania tylko kilka dni, była szansa, że zagra z Getafe, a teraz okazuje się, że z Atletico też nie zagra.
Nie wygląda to ciekawie.
0
Ciężko powiedzieć co się stanie z Fabregasem w przyszłym sezonie. Myślę, że na dzisiaj szanse na transfer do Barcelony wynoszą 50/50. Chęć przejścia ze strony zawodnika jest, ale z drugiej strony 50 mln euro odstępnego to może być bariera nie do przeskoczenia. Czas pokaże czy w tej sprawie możliwy jest kompromis. Oby.
0
Ja nadal nie wierzę w to, że Ribery nie trafi do Realu.
0
Chciałbym zobaczyć finał Hiszpania-Holandia lub Hiszpania-Francja.
Polacy w meczu o brąz, oczywiście... ;-)
0
Mam nadzieję, że Barca wygra z Atletico.
0
Zwycięzca może być tylko jeden.
Jedziemy z nimi króciutko...
Vamos Barca!