0

Nadal jestem przekonany, że Ribery trafi do Realu. Te wszystkie spekulacje z Barceloną, Chelsea i innymi klubami to tylko zasłona dymna jego menago. Trzeba podtrzymywać zainteresowanie i śrubować cenę za transfer, oraz pensję dla gracza.

0

Ciekawe jakby wyglądała gra Barcy, gdyby Samuel nie odszedł, a doszedłby Zlatan? Zastanawiałem się kiedyś jakby im się razem grało ze sobą. Szkoda, że się pewnie o tym nigdy nie przekonam.

0

Po takim długim poście od LM jestem spokojny o mobilizację na to spotkanie. Jesteśmy lepsi od VfB i wygramy ten mecz na stówę.

0

madridista21

ciekawie postrzegasz kwestię życiowych obowiązków.

0

Myślę, że to dojrzała wypowiedz, jak na tak młodego zawodnika. Mam bardzo dobre zdanie na temat Pedro, jako o piłkarzu i jako o człowieku. Gorąco mu kibicuję i jestem o niego spokojny.

0

Wielkie podziękowania i ukłon w stronę autora tekstu.

Miło poczytać kogoś myślącego.

0

Naprawdę przykro mi pisać takie komentarze jak ten poniżej, ale czasami myślę, że dostęp do internetu powinien być reglamentowany...

0

Wracaj chłopie szybko do zdrowia, bo jesteś potrzebny, najlepiej od zaraz.

0

Przed sezonem myślałem, że mamy wystarczająco liczną kadrę, żeby walczyć na wielu frontach. Teraz widzę jednak, że się przeliczyłem. Odpadliśmy z CdR, gramy tylko raz w tygodniu w lidze, i wygląda na to że jest duży problem ze złożeniem mocnej jedenastki. A za chwilę wraca LM i trzeba się liczyć z większym obciążeniem, zmęczeniem, kolejnymi kontuzjami... dalej wolę nie myśleć.

0

W tym sezonie mam mieszane uczucia związane z Heńkiem. Z jednej strony ciągle go podziwiam i gorąco mu kibicuję, z drugiej strony nie mogę się oprzeć wrażeniu, że stracił motywację do walki.

0

Dokładnie to samo co powiedział Zlatan, przyszło mi do głowy zaraz po meczu. Wolałbym, żeby i w tym meczu nie strzelił, byleby Barca wygrała.

0

Jest dla mnie oczywiste, że po przegranym meczu komentarze kibiców nie mogą być pochlebne. Ale myślę, że zbyt wielu z was niesprawiedliwie ocenia wczorajsze poczynania piłkarzy. Jeśli po jednym przegranym meczu czytam, że Xavi jest słabym piłkarzem, że Messi najwyżej przeciętnym i wszystko zawdzięcza kolegom, to ręce mi opadają.

Nic nie znaczą wasze pochwały po dziesięciu wygranych meczach, jeśli po jednym przegranym mieszacie piłkarzy z błotem.

Bez odbioru.

0

Ha ha ha ha...

0

Henry też był symbolem Arsenalu...

0

Widzę, że p. Eric Soler ma dobre rozeznanie jeśli chodzi o piłkarzy grających dla Barcy.

0

Podoba mi się tok myślenia Jeffrena. Będą z niego ludzie... :-)

0

Jestem tego samego zdania.

Pora trochę ochłonąć i odetchnąć od tych spekulacji.

Jeśli coś ma się zdarzyć, to na pewno się zdarzy.

Poza tym, przestrzeganie fair play to nie tylko czysta gra na boisku, ale również poza nim.

0

Tą wypowiedzią, to w jaki sposób formułuje zdania, Fabregas tylko potwierdza jak bardzo dojrzał i pasuje do Barcelony.

0

Znaleźć się w takim towarzystwie to już wystarczający sukces.

Doborowe towarzycho, niema co...

0

I pączki dla wszystkich...

0

My też jesteśmy tego świadomi, Maxwell.

Liczę na to, że godnie zastąpi Abidala.

0

Szczęście w nieszczęściu...

0

Wiara we własne umiejętności, ciężka praca, upór w dążeniu do celu i jasno nakreślone plany.

M.in. takie cechy charakteryzują wybitnych piłkarzy.

O Bojana jestem spokojny, poradzi sobie w każdej sytuacji.

Szkoda tylko, że w Polsce ciągle jeszcze ważniejszy jest spryt, cwaniactwo i koneksje.

W tak wielu dziedzinach przejeliśmy pozytywne wzorce z zachodu i nadrabiamy wieloletnie zaległości, może w końcu i w sporcie zaczniemy realnie iść na przód, inwestując w talent, pracę, i zaangażowanie.

Taka mnie właśnie naszła refleksja...

0

No to pięknie...

0

Czy ktoś zorientowany może napisać co z tą łydką Alvesa?

Podobno miał odpoczywać od grania tylko kilka dni, była szansa, że zagra z Getafe, a teraz okazuje się, że z Atletico też nie zagra.

Nie wygląda to ciekawie.

0

Ciężko powiedzieć co się stanie z Fabregasem w przyszłym sezonie. Myślę, że na dzisiaj szanse na transfer do Barcelony wynoszą 50/50. Chęć przejścia ze strony zawodnika jest, ale z drugiej strony 50 mln euro odstępnego to może być bariera nie do przeskoczenia. Czas pokaże czy w tej sprawie możliwy jest kompromis. Oby.

0

Ja nadal nie wierzę w to, że Ribery nie trafi do Realu.

0

Chciałbym zobaczyć finał Hiszpania-Holandia lub Hiszpania-Francja.

Polacy w meczu o brąz, oczywiście... ;-)

0

Mam nadzieję, że Barca wygra z Atletico.

0

Zwycięzca może być tylko jeden.

Jedziemy z nimi króciutko...

Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?