Simon_80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak czytam już od pewnego czasu te wszystkie komentarze na temat przedłużenia kontraktu przez Guardiolę, to widzę, że wielu z was jednak trzęsie portkami że może ktoś go podkupi.
A ja sobie jakoś nie potrafię wyobrazić sytuacji, żeby odszedł w takim momencie. Pełen spokój wypełnia mą duszę.
Czego i wam niedowiarki szczerze życzę...
0
A ja mam nadzieje, że Henry nie odejdzie po sezonie. Jeszcze wiele bramek może strzelić dla Barcelony, a na MLS jest wciąż za dobry.
Raul to co innego... ;-)
0
Dziwny trochę ten Puchar. Mecze raczej przeciętne, hity rozczarowują (jak na razie), a najgorsi są bramkarze. W tym meczu się gość nie popisał wystawiając do Kanoute, ale to co wczoraj zrobił bramkarz Zambii w meczu z Kamerunem, to woła o pomstę do nieba. Jeśli ktoś nie widział - polecam.