0

Jak czytam już od pewnego czasu te wszystkie komentarze na temat przedłużenia kontraktu przez Guardiolę, to widzę, że wielu z was jednak trzęsie portkami że może ktoś go podkupi.

A ja sobie jakoś nie potrafię wyobrazić sytuacji, żeby odszedł w takim momencie. Pełen spokój wypełnia mą duszę.

Czego i wam niedowiarki szczerze życzę...

0

A ja mam nadzieje, że Henry nie odejdzie po sezonie. Jeszcze wiele bramek może strzelić dla Barcelony, a na MLS jest wciąż za dobry.

Raul to co innego... ;-)

0

Dziwny trochę ten Puchar. Mecze raczej przeciętne, hity rozczarowują (jak na razie), a najgorsi są bramkarze. W tym meczu się gość nie popisał wystawiając do Kanoute, ale to co wczoraj zrobił bramkarz Zambii w meczu z Kamerunem, to woła o pomstę do nieba. Jeśli ktoś nie widział - polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?