0

Ta wszystko weszło oprócz Borussi i niestety słupek w 92 minucie....

11

Zacznij grać w PES-a a nie w tą zrecznosciowke, to nie będzie takich cyrkow :)

0

Ja jakby co mam konkretnego specjaliste jeśli chodzi o kręgosłup, sam jestem po operacji i każdemu będę polecał!! Jak ktoś ma problemy to zapraszam PRV :)

5

Polać mu, dobrze gada !!

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=MAovMMKq_ak
Premier Futsal 2017
Ronaldinho zawsze w formie :)

0

A ciekaw jestem Waszej opinii, czy przyjęlibyście Neymara z powrotem, jeśli wyraziłby chęć powrotu po nieszczęśliwym sezonie w PSG? :)

0

Cóż za piękny wieczór :)

70

Mam wrażenie, że Paulinho pierwszy leciałby na aferę jakby była jakaś grubsza spina :)

0

Moment

0

Od kiedy jest taka jednostka jak km/g ? Kilometry na gram ? Chyba jednak Ty nie skminiłeś o co chodziło :)

0

Widzę, że i tak nie skminiłeś o co mi chodzi :)

0

15 km/g powiadasz ?

3

A może wystawią Wojtka i Gigi już się nie będzie musiał martwić i pozostanie jedynym bramkarzem z topu któremu Leo nie strzelił bramki :)

1

W tym roku wakacje poszły ostro w górę, przez uchodźców i zamachy, dużo mniejsze obłożenie mają Grecja, Włochy, Turcja, Egipt, Tunezja, Maroko, dlatego w tym roku Hiszpania była droższa niż w ostatnich latach, wszystko zależy od hotelu w jakim chciałbyś być, opcji wyżywienia no i przede wszystkim mniej więcej termin. Ja osobiście lecę na Majorkę za miesiąc i za samolot, hotel w stolicy przy samej plaży, w tym śniadania i obiadokolacje, na cztery noce i płacę za dwie osoby 2 200 zł. Tylko sam sobie wszystko ogarniałem, nie przez biuro...

0

Czy wszyscy zawsze muszą mieć jakiś problem ? Ogarnijcie się, ciekawe jak w finale mistrzostw świata byśmy dostali takiego karnego, to też byście narzekali, że Lewy symulował ? Napiszę jeszcze raz, ogarnijcie się !

1

0:3 i coś czuje że Zieliński dziś przyćmi Eriksena :)

1

Screen zrobiony :) Zobaczymy kto na ile jest słowny :)

22

1

Marcin Wasilewski 186 cm :) hehe

0

Jak myślicie, czy jeśli Neymar zostanie, Camp Nou będzie na niego gwizdało w trakcie sezonu ?? A przynajmniej na początku ?

3

Nigdzie nie ma takiej pomocy jak na La Rambli :)

2

Nie no, to akurat uważam za słaby argument :)

0

Pierwszy raz widzę, żeby pasy były wzdłuż boiska :) Dziwnie by się oglądało

0

A to nie jest tak, że w piłce nożnej 4 bramki nazywane są pokerem ? :)

11

A mi się cholernie podobała wrzawa na trybunach, kiedy już wszyscy wiedzieli, że nic nie ugramy, a i tak zawodnicy gryźli trawę koło 90 minuty, i te flagi i pełne okazanie wsparcia i podziękowanie za zostawienie serducha na boisku :)

0

Ale jest drugi talizman, także ja bym się jeszcze nie cieszył...

0

Czy tylko ja przeczytałem "obsrali tą samą drogę" ?? :)

0

Może kiedyś na bombie zablokowałeś szefa :)

0

Leo jesteś kotem !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?