SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta wszystko weszło oprócz Borussi i niestety słupek w 92 minucie....
11
Zacznij grać w PES-a a nie w tą zrecznosciowke, to nie będzie takich cyrkow :)
0
Ja jakby co mam konkretnego specjaliste jeśli chodzi o kręgosłup, sam jestem po operacji i każdemu będę polecał!! Jak ktoś ma problemy to zapraszam PRV :)
5
Polać mu, dobrze gada !!
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=MAovMMKq_ak
Premier Futsal 2017
Ronaldinho zawsze w formie :)
0
A ciekaw jestem Waszej opinii, czy przyjęlibyście Neymara z powrotem, jeśli wyraziłby chęć powrotu po nieszczęśliwym sezonie w PSG? :)
0
Cóż za piękny wieczór :)
70
Mam wrażenie, że Paulinho pierwszy leciałby na aferę jakby była jakaś grubsza spina :)
0
Moment
0
Od kiedy jest taka jednostka jak km/g ? Kilometry na gram ? Chyba jednak Ty nie skminiłeś o co chodziło :)
0
Widzę, że i tak nie skminiłeś o co mi chodzi :)
0
15 km/g powiadasz ?
3
A może wystawią Wojtka i Gigi już się nie będzie musiał martwić i pozostanie jedynym bramkarzem z topu któremu Leo nie strzelił bramki :)
1
W tym roku wakacje poszły ostro w górę, przez uchodźców i zamachy, dużo mniejsze obłożenie mają Grecja, Włochy, Turcja, Egipt, Tunezja, Maroko, dlatego w tym roku Hiszpania była droższa niż w ostatnich latach, wszystko zależy od hotelu w jakim chciałbyś być, opcji wyżywienia no i przede wszystkim mniej więcej termin. Ja osobiście lecę na Majorkę za miesiąc i za samolot, hotel w stolicy przy samej plaży, w tym śniadania i obiadokolacje, na cztery noce i płacę za dwie osoby 2 200 zł. Tylko sam sobie wszystko ogarniałem, nie przez biuro...
0
Czy wszyscy zawsze muszą mieć jakiś problem ? Ogarnijcie się, ciekawe jak w finale mistrzostw świata byśmy dostali takiego karnego, to też byście narzekali, że Lewy symulował ? Napiszę jeszcze raz, ogarnijcie się !
1
0:3 i coś czuje że Zieliński dziś przyćmi Eriksena :)
0
http://www.fcbarca.com/78892-lemar-zostaje-w-monaco.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
1
Screen zrobiony :) Zobaczymy kto na ile jest słowny :)
22
Coutinho i Dembele 2052
https://pliki.meczyki.pl/big/179/598d4672c8866.jpg
1
Marcin Wasilewski 186 cm :) hehe
0
Jak myślicie, czy jeśli Neymar zostanie, Camp Nou będzie na niego gwizdało w trakcie sezonu ?? A przynajmniej na początku ?
3
Nigdzie nie ma takiej pomocy jak na La Rambli :)
2
Nie no, to akurat uważam za słaby argument :)
0
Pierwszy raz widzę, żeby pasy były wzdłuż boiska :) Dziwnie by się oglądało
0
A to nie jest tak, że w piłce nożnej 4 bramki nazywane są pokerem ? :)
11
A mi się cholernie podobała wrzawa na trybunach, kiedy już wszyscy wiedzieli, że nic nie ugramy, a i tak zawodnicy gryźli trawę koło 90 minuty, i te flagi i pełne okazanie wsparcia i podziękowanie za zostawienie serducha na boisku :)
0
Ale jest drugi talizman, także ja bym się jeszcze nie cieszył...
0
Czy tylko ja przeczytałem "obsrali tą samą drogę" ?? :)
0
Może kiedyś na bombie zablokowałeś szefa :)
0
Leo jesteś kotem !