SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podpinam się :)
6
Ja tak samo, w niedzielę wracałem z Warszawy do Płocka i idiota wyprzedzał będąc jeszcze kawał drogi ode mnie, a minęliśmy się tak, że jego pół samochodu było na moim pasie i też nie obyło się bez pobocza, aż nie mogłem uwierzyć jak to ludzie nie mają wyobraźni....
17
Nie wiem dlaczego, ale jakoś jestem dziwnie spokojny, że jednak wyląduje u nas :)
3
Dokładnie, "myśliwy musi być cierpliwy" :)
0
Jak znajdziesz jakiś link z tym to go poproszę :)
2
PIQUE najlepszy dzisiaj
0
https://www.fcbarca.com/mecze-barcelony-online/
Jak na tacy.... tu mozecie wykupić transmisję, dla wszystkich pytających :)
3
Żeby jeszcze trochę na Tobie zarobić w lato, powodzonka :)
1
Chętnie przygarne streama na telefon :) :) będę bardzo wdzięczny Barcelońscy bracia i siostry :)
1
Ja również używam s8 od roku i jestem bardzo zadowolony :)
1
Creative Ep-630 Mam je od 12 lat, już trzeci zestaw bo dwa zgubiłem i jestem bardzo zadowolony, cena 60-70 zl
1
Jak z odpustu:)
2
A jaką temperaturę utrzymujesz na piecu ? Czy komin był wypalany kiedykolwiek np środkami na bazie siarczanu miedzi ??
4
To jest proste jak drut, że zredukowanie masy ciała wpłynie pozytywnie na obciążenie kolan, każdy kto chwilę pomysli wpadnie na ten pomysł prędzej czy później, ironia polegała na tym, że lekarze światowej klasy w topowym klubie jakim jest Barcelona wpadli na ten pomysł używając swoich tegich głowy i jeszcze jest o tym artykuł na głównej....
0
Super wywiad, oddaje emocje jakie nim miotaly, czytając to można było poczuć cząstkę nastroju Ivana :)
1
Bardzo przyjemny wywiad, dobrze się czytało.
0
Haha dobre, pierwszy raz słyszę:)
0
A niedawno dawał sobie rękę uciąć :)
1
To że chodzi o ostatnie 8 meczów :)
0
Podpinam się, też proszę o pomoc :)
1
Dziękujemy Ci Johan w pięknym stylu :)
0
Też jestem ciekaw....
0
A.na jakim kanale leci w tv ?? Z góry dzięki za odp
0
Podpinam się, kiedyś Extreme sports transmitowalo...
1
Ja jestem kierowcą, wożę ludzi do ślubu i powiem z doświadczenia, co mnie również bardzo dziwi, że zdecydowana większość par które wiozłem stresowała się tym co w kościele. Dla mnie również to było niezrozumiałe, przy pierwszym tańcu kościół to pryszcz.
0
Cavani był na spalonym próbując strzelić przewrotką :)
1
Bramka PSG nie powinna być uznana :)
0
Mają dobrych piłkarzy, ale nie mają drużyny jako kolektywu, nie wyłapałeś chyba :)
8
Brat ? Mógłby być jego ojcem :)
0
W najlepszej lidze świata...