4

Ile bym dał, żeby jeszcze Ronaldinho zobaczyć w akcji na żywo....

0

@BaRcA!FaN ale Puig jest fizycznie niemal kopią młodego Iniesty, jego też na początku wszyscy skreślali ze względu na posturę

3

@Kengo wszyscy chyba mają ochraniacze na jaja :P

0

@cuttersomething mądra decyzja :)

6

@Danger204 a ja bym ją podkręcił i powiedział :)

0

@gumaz ale który ?

0

Panowie, poszukuje filmiku, który ostatnio ktoś wstawiał. Zaczynał się pytaniami : kogo byś chciał z Barcelony, jeśli miałbyś do wyboru jednego piłkarza ? Ferguson: Mascherano. I później Messi jechał wszystkich w meczu na wodzie z espanyolem, będę wdzięczny :)

1

@karszun proponuję trochę szacunku do piłkarza klubu, któremu kibicujesz.

0

@IronSanHybrid okej okej

0

@LuisSalvano dzięki za wyróżnienie, pierwszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy, ale nawet nie pomyślałem, że będzie brany pod uwagę :)

0

@Kengo niesamowity filmik, szczegolnie robi wrazenie gra w naprawde ciezkich warunkach

0

@Criss18Barca wydaje mi się, czy ma trochę przyduże buty ? :)

0

@yaoshi podpinam się pod pytanie, też byłem w 2012 na Camp Nou z Atletico , za bramką na drugim poziomie, płaciłem 76 eur

0

@TheNekro94 no właśnie tak się przymierzam do niego, zastanawiam się też nad Redmi Note 8 pro


0

Witajcie jakie Xiaomi polecacie do 1500-1600 zł z dobrym aparatem i wydajną baterią ?? :)

5

@LuisSalvano robi sobie fryzurę, jaką aktualnie bedzie mial Neymar :)

0

Ale tam jest syf...

0

@BarcaInfo żałobna, po sezonie bez trofeów ;)

0

@kkbarca i usmiech dziecka :)

3

@NeroTFP Vital to taki siatkowy Klopp :)

0

@Katalończyk 99 Są też konkursy drużynowe :)

17

Proponuję stanowisko: ogólny komentator wydarzeń w klubie

0

@michaleu bylo pińcet razy

2

@itmustbejoke zawsze Real :)

0

@Chwytliwy powaznie ? Pomimo pelnej sympatii do niego i tego, ze strzelil waznego gola, to uwazam, ze rozegral bardzo przecietne spotkanie .

2

@DanielOOL jak kibic Barcelony moze miec dylemat co ogladac ? Jestes kibicem to jestes na dobre i na złe. Dla mnie jakikolwiek mecz by nie lecial, zawsze wybieram Barcelone !

2

@HansLanda albo nawet dluzej :)

0

@Pawlusek lepiej zagrać lagę i stracić piłkę, niż podawać przed siebie, po ziemi i ryzykować wyjście sam na sam przy stracie. Zresztą bo dwóch lagach stworzyliśmy zagrożenie na połowie przeciwnika

1

Bylismy drużyną lepszą, poważnie ? Gralismy jak dzieci we mgle, nawet MatS wczoraj szokowal zagraniami...

1

@Gaucho wplacone 100 zl, mam nadzieje, ze sie uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?