SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ile bym dał, żeby jeszcze Ronaldinho zobaczyć w akcji na żywo....
0
@BaRcA!FaN ale Puig jest fizycznie niemal kopią młodego Iniesty, jego też na początku wszyscy skreślali ze względu na posturę
3
@Kengo wszyscy chyba mają ochraniacze na jaja :P
0
@cuttersomething mądra decyzja :)
6
@Danger204 a ja bym ją podkręcił i powiedział :)
0
@gumaz ale który ?
0
Panowie, poszukuje filmiku, który ostatnio ktoś wstawiał. Zaczynał się pytaniami : kogo byś chciał z Barcelony, jeśli miałbyś do wyboru jednego piłkarza ? Ferguson: Mascherano. I później Messi jechał wszystkich w meczu na wodzie z espanyolem, będę wdzięczny :)
1
@karszun proponuję trochę szacunku do piłkarza klubu, któremu kibicujesz.
0
@IronSanHybrid okej okej
0
@LuisSalvano dzięki za wyróżnienie, pierwszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy, ale nawet nie pomyślałem, że będzie brany pod uwagę :)
0
@Kengo niesamowity filmik, szczegolnie robi wrazenie gra w naprawde ciezkich warunkach
0
@Criss18Barca wydaje mi się, czy ma trochę przyduże buty ? :)
0
@yaoshi podpinam się pod pytanie, też byłem w 2012 na Camp Nou z Atletico , za bramką na drugim poziomie, płaciłem 76 eur
0
@TheNekro94 no właśnie tak się przymierzam do niego, zastanawiam się też nad Redmi Note 8 pro
0
Witajcie jakie Xiaomi polecacie do 1500-1600 zł z dobrym aparatem i wydajną baterią ?? :)
5
@LuisSalvano robi sobie fryzurę, jaką aktualnie bedzie mial Neymar :)
0
Ale tam jest syf...
0
@BarcaInfo żałobna, po sezonie bez trofeów ;)
0
@kkbarca i usmiech dziecka :)
3
@NeroTFP Vital to taki siatkowy Klopp :)
0
@Katalończyk 99 Są też konkursy drużynowe :)
17
Proponuję stanowisko: ogólny komentator wydarzeń w klubie
0
@michaleu bylo pińcet razy
2
@itmustbejoke zawsze Real :)
0
@Chwytliwy powaznie ? Pomimo pelnej sympatii do niego i tego, ze strzelil waznego gola, to uwazam, ze rozegral bardzo przecietne spotkanie .
2
@DanielOOL jak kibic Barcelony moze miec dylemat co ogladac ? Jestes kibicem to jestes na dobre i na złe. Dla mnie jakikolwiek mecz by nie lecial, zawsze wybieram Barcelone !
2
@HansLanda albo nawet dluzej :)
0
@Pawlusek lepiej zagrać lagę i stracić piłkę, niż podawać przed siebie, po ziemi i ryzykować wyjście sam na sam przy stracie. Zresztą bo dwóch lagach stworzyliśmy zagrożenie na połowie przeciwnika
1
Bylismy drużyną lepszą, poważnie ? Gralismy jak dzieci we mgle, nawet MatS wczoraj szokowal zagraniami...
1
@Gaucho wplacone 100 zl, mam nadzieje, ze sie uda