SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
"Witaj Ronaldzie, naszym nowy trenerze! Miej taką samą siłę, celność i odwagę, co na Wembley, aby cała niestabilność klubu nie spadła tylko na Twoje ramiona. Wiele sukcesów !!"
Dla leniwych :)
0
@FC1899Barca Kasia Cichopek ? Szczerze nawet nigdy nie była fajna, wręcz czułem do niej obrzydzenie przez rolę ułożonej dziewczyny z m jak miłość, może na żywo wariatka, ale jakoś nie mogę sobie jej wyobrazić, typowa matka polka.
2
Marzy mi się żeby w Lizbonie Messi ośmieszył Neuera jak zrobił to z Boatengiem :)
1
@Kretok ru...aj jak najwięcej :) Pomaga :)
0
Jak dobrze, że nie zawsze wygrywa lepszy :)
0
Patrząc na dyspozycję Messiego, to jednak mam jeszcze nadzieję na LM w tym sezonie
1
@Wossi61FCB żeby czasem Barca z Napoli nie odpadła :)
2
@grejtxkrzychu de Bruyne dyrygent
6
@Encore btw. Oba komentarze trafione co do grafiki :)
1
Fcbarca.com ja się pytam co to ma być ???
https://zapodaj.net/ecdec6309ff8f.png.html
Dodam że nie szukałem żadnych informacji związanych z Hołownią, ani jak zostać milionerem.
0
@Bartek22 ha ha ha
1
@FC1899Barca 12, 14, 29, 41,42 19 liczę na podział, z fartem
10
@AnnaMarianna kto po śmierci ojca chce spędzać czas z koleżankami, których nigdy się na oczy nie widziało... dajcie spokój, sprawa śmierdzi na kilometr. Ja na Twoim miejscu, poświęciłbym czas i zabawił się w detektywa, albo trzepanie telefonu jak nie chce polubownie. Dziękuję, pozdrawiam. :)
1
@cubesnoop 11.400 zł za 10 zł, strzał życia 5 remisów w ośmiu meczach Cała kolejka 6.11.2012 r. LM, między innymi Real - BVB 2:2 , City - AJAX - 2:2, Milan - Malaga 1:1, Schalke - Arsenal 2:2, Dynamo Kijów - FC Porto 0:0.
Za wygrane pieniądze spełniłem marzenia i pojechałem na mecz Barcy z Atletico na Camp Nou.
Powiem wam tak, wspaniałe uczucie :)
Życzę każdemu :)
1
@SHIBA Zgłaszam się :)
1
@RosjaninBut a mi się podoba :)
2
Nie wiemy jak postąpił z nim dokładnie klub. Mógł zostać przymusowo wypchnięty z klubu, pamiętamy jak mówił że chce tu osiągać sukcesy i nie chciał odchodzić, a mimo to Barcelona negocjowała z Juve.
Może usłyszał : "Słuchaj, musisz się zgodzić na ten transfer inaczej bedziesz siedział na trybunach w nastepnym sezonie"
Barcelona od pewnego czasu nieładnie postępuje z zawodnikami, rzadko który rozstaje się z klubem za porozumieniem stron. Niestety to wszystko wpływa na wizerunek klubu i niedługo nikt do nas nie będzie chciał przyjść.
Co innego, że ostatnio był bez formy.
2
@MichalZZZ poza konkursem to jeszcze Nathalie Kelley cudowna ;)
1
@MichalZZZ myślę że bez konkurencji ;)
1
@Azi masz transmisje ??
0
Ronaldinho i mieć tą pierwszą asystę do Leo :)
0
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
0
@Ghotti Sam woziłem :) także mi się opłacało swoim samochodem :) 600 zł, za 4 godziny latania w garniaczku :) I w dodatku poznałem 4 lata temu moją obecną dziewczynę i matkę mojego dziecka, bo była świadkową :) Także ja jak najbardziej wpominam na plus :)
0
@Ghotti Tak, ja woziłem około 4 lata do ślubu :) Co tam chcesz wiedzieć ?
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak. Weźmy przykład z domowego podwórka np. Drutex :) Nie dość, że nazwa w ogóle nie związana z oknami, to jeszcze może się kojarzyć z inną znaną na całym świecie firmą Durex, a i tak odniosła sukces :)
0
@Pawlak1992 a znasz taką firmę Warner Bros ?
0
@Ghotti jakbyś miał badania wody, mogę wycenić Ci urządzenie które Ci to ogarnie :)
0
@Ghotti z jakich obliczeń tyle Ci wychodzi ? Nie wiesz co jest w wodzie, także nie możesz stwierdzić ile będzie to kosztować, dopiero po oddaniu próbek do sanepidu możemy powiedzieć coś na ten temat. Może to być nawet 8 tys. A jeśli jest "szambo" w wodzie to w skrajnych przypadkach nie uda nam się doprowadzić tej wody do wody spożywczej.
0
@priest9999 Jeśli chodzi o studnię to musimy też brać pod uwagę, że woda ze studni może nie nadawać się do użytku, bo będzie np przekroczona wartość manganu, żelaza, amoniaku, utlenialności, nie mówiąc już o organice. Koszt urządzenia, które doprowadzi urządzenie do stanu używalności też może wynieść kilka tysięcy zlotych.
4
@Kredon otocz się innymi kobietami, wiem z autopsji, że pomaga :)