SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kante, FDJ i Pedri ale by bylo :)
0
@ElKamil fan chelsea ;p
0
@Volcano serio nikt nawet nie wymienił Ero JWP ? Dla mnie Ero, Sokół, Chada
2
Widać było wczoraj, że już myślał o dzisiejszym dniu. Jak to mówią: Myślał kogut o niedzieli..... Chociaż bardzo trzymam kciuki za jego dalszy rozwój, bo serce do gry ma, a każdy taki błąd to bądź co bądź doświadczenie na przyszłość.
1
@ElPonczato trzymaj się ! Wiem o czym mówisz, mój tata miał udar w lipcu zeszłego roku. Najważniejsze jest teraz wsparcie i cierpliwość i wiara w to, że wszystko wróci do normy, a wracają nawet beznadziejne przypadki, powodzenia!
13
@IronSanHybrid Pan Prezydent!
0
Dzień dobry Państwu w tą chłodną, kwietniową niedzielę. Czy jest ktoś w stanie poratować linkiem do meczu lub wie, czy jest jakaś powtórka w tv dzisiaj ??
0
@ViscaBarca123 wypowiedz się :)
3
To już dziś !!! Ale standardowo pewnie dzień będzie się dłużył, ale największą przyjemnością jest czekanie na przyjemnosc podobno :)
6
@VamosRakieta haha idealnie :D
0
@Encore ale trzeba przyznać, że brzydal z tego Haalanda :)
0
@BarcaInfo i śmierdziel Loew do Realu, ale byłby ubaw :)
0
@MesQueUnClub96 nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje
3
@Avernand na pewno lepsze niż ten dramatyczny zlepek. Cały czas mam nadzieje, że to fake
1
Powiem szczerze, że się cieszę, bo oprócz zwracania na siebie uwagi nie przypominam sobie, żeby był jakoś stronniczy. Może i stara się być głównym aktorem widowiska, co nie jest do końca dobre, to co by nie mówić mecz zyska na atrakcyjności :)
0
@DLFCB jak kogoś cytujesz to podawaj źródło :)
24
@tristan87 Liga ustawiona pod Barcę :P
3
@AmigoBlancos a co to nas interesuje?
1
@xVENUMx co to za relaks z cbd ? Lepiej normalnego zajarać ;)
0
@mikokarla ale będą jaja jak Suarez zabierze nam mistrzostwo...
0
@mikiiki dawaj pewniaki :D
0
@BartArt oby nie :)
0
@FC1899Barca nie chce mi się wchodzić w polemikę ze żmijami, którzy chcą porządkować gdzie co mam pisać. Nawet pod słowami wsparcia dla kolegi z forum jakieś uwagi nie na miejscu.
4
@Janiama jesteśmy z Tobą ! @Janiama jesteśmy z Tobą !
1
@Coutinho007 Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje hehehe
4
@Janiama zdrówka i wytrwałości ! Wyjdziesz z tego, wiem coś o tym, mój ojciec miał udar pół roku temu, w tej chwili nie ma śladu po udarze. Jesteśmy z Tobą. Vamos Janiama
4
Ależ inne by było nastawienie drużyny gdyby Messi wykorzystał karnego, wyobraźcie sobie jak różne emocje były w szatni ....
1
@Persyfl a ja bym dał szansę duetowi Xavi, Andres, to byłoby coś !
3
Czekam aż Busquets dostanie żółta i będą myśleli, że druga żółta ;)
24
Naprawdę oni cały czas myślą, że Busquets ma żółta kartkę ?! Ja pier... Dramat