0

Kante, FDJ i Pedri ale by bylo :)

0

@ElKamil fan chelsea ;p

0

@Volcano serio nikt nawet nie wymienił Ero JWP ? Dla mnie Ero, Sokół, Chada

2

Widać było wczoraj, że już myślał o dzisiejszym dniu. Jak to mówią: Myślał kogut o niedzieli..... Chociaż bardzo trzymam kciuki za jego dalszy rozwój, bo serce do gry ma, a każdy taki błąd to bądź co bądź doświadczenie na przyszłość.

1

@ElPonczato trzymaj się ! Wiem o czym mówisz, mój tata miał udar w lipcu zeszłego roku. Najważniejsze jest teraz wsparcie i cierpliwość i wiara w to, że wszystko wróci do normy, a wracają nawet beznadziejne przypadki, powodzenia!

13

@IronSanHybrid Pan Prezydent!

0

Dzień dobry Państwu w tą chłodną, kwietniową niedzielę. Czy jest ktoś w stanie poratować linkiem do meczu lub wie, czy jest jakaś powtórka w tv dzisiaj ??

0

@ViscaBarca123 wypowiedz się :)

3

To już dziś !!! Ale standardowo pewnie dzień będzie się dłużył, ale największą przyjemnością jest czekanie na przyjemnosc podobno :)

6

@VamosRakieta haha idealnie :D

0

@Encore ale trzeba przyznać, że brzydal z tego Haalanda :)

0

@BarcaInfo i śmierdziel Loew do Realu, ale byłby ubaw :)

0

@MesQueUnClub96 nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje

3

@Avernand na pewno lepsze niż ten dramatyczny zlepek. Cały czas mam nadzieje, że to fake

1

Powiem szczerze, że się cieszę, bo oprócz zwracania na siebie uwagi nie przypominam sobie, żeby był jakoś stronniczy. Może i stara się być głównym aktorem widowiska, co nie jest do końca dobre, to co by nie mówić mecz zyska na atrakcyjności :)

0

@DLFCB jak kogoś cytujesz to podawaj źródło :)

24

@tristan87 Liga ustawiona pod Barcę :P

3

@AmigoBlancos a co to nas interesuje?

1

@xVENUMx co to za relaks z cbd ? Lepiej normalnego zajarać ;)

0

@mikokarla ale będą jaja jak Suarez zabierze nam mistrzostwo...

0

@mikiiki dawaj pewniaki :D

0

@BartArt oby nie :)

0

@FC1899Barca nie chce mi się wchodzić w polemikę ze żmijami, którzy chcą porządkować gdzie co mam pisać. Nawet pod słowami wsparcia dla kolegi z forum jakieś uwagi nie na miejscu.

4

@Janiama jesteśmy z Tobą ! @Janiama jesteśmy z Tobą !

1

@Coutinho007 Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje hehehe

4

@Janiama zdrówka i wytrwałości ! Wyjdziesz z tego, wiem coś o tym, mój ojciec miał udar pół roku temu, w tej chwili nie ma śladu po udarze. Jesteśmy z Tobą. Vamos Janiama

4

Ależ inne by było nastawienie drużyny gdyby Messi wykorzystał karnego, wyobraźcie sobie jak różne emocje były w szatni ....

1

@Persyfl a ja bym dał szansę duetowi Xavi, Andres, to byłoby coś !

3

Czekam aż Busquets dostanie żółta i będą myśleli, że druga żółta ;)

24

Naprawdę oni cały czas myślą, że Busquets ma żółta kartkę ?! Ja pier... Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?