SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer_1906 Można sobie samemu spersonalizować z numerem :)
0
@zenoowity ojj tak Jesica Alba top top topow ;)
0
@mesi8191 nie zapominaj o wszechstronnym Puigu :)
0
@Suzu Może stwierdził, że zarobił tyle hajsu to ma gdzieś wszystko i zakończy kariere nie pucując się nikomu, bo mu sie nie chce.
9
@sergio5 jest jaki jest, ale tu akurat prawdę powiedział ;)
1
@vangoor koszt utrzymania wybudowanego domu jest porównywalny do utrzymania mieszkania, a czasami rachunki nawet mniejsze. Wszystko zależy od rozplanowania i nie szczędzenia na instalacje.
3
@Kondziubarca przedłużą Puiga coś czuję
2
@FC1899Barca te 542 eur to jest za co podane ? Bo dla porównania w niektórych częściach norwegii 1.95 eur . Jak co jest liczone, ktoś coś wie więcej ?
0
@szela1899 Wojtek Sokół ponad wszystkimi jeśli chodzi o tą gałąź HH w PL.
0
@wojopancer na pewno nie Krzysia :)
0
Planowałem wyjazd na mecz w listopadzie, liczyłem na coś ciekawego, a tu Almeria .... myślicie że warto się pokusić ?? Wiem , że zawsze warto jechać, bo miasto, bo mecz itd, ale w Barcelonie byłem już dwa razy w tym raz meczu z Atletico, nie chce zepsuć tego wrażenia, druga sprawa że zawodnicy mogą grać na pół gwizdka, w obawie przed kontuzją na mistrzostwa...
1
Ale zobaczcie jaka jest różnica między Barceloną, PSG i Bayernem. PSG i Bayern nie chcą puszczać zawodników, a od nas zawodnicy nie chcą odchodzić.
0
Planowałem wyjazd na mecz w listopadzie, liczyłem na coś ciekawego, a tu Almeria .... myślicie że warto się pokusić ?? Wiem , że zawsze warto jechać, bo miasto, bo mecz itd, ale w Barcelonie byłem już dwa razy w tym raz meczu z Atletico, nie chce zepsuć tego wrażenia, druga sprawa że zawodnicy mogą grać na pół gwizdka, w obawie przed kontuzją na mistrzostwa...
1
@jacobFCB raczej Henry'ego :)
0
@messi564 w tej chwili są bilety w zajebistej cenie na Sardynię, miałem leciec w wakacje na tydzien na własną rękę, ale jak przekalkulowałem, to jednak może w przyszłym roku dłuższy weekend, a w tym inny kierunek.
https://www.fly4free.pl/city-break-na-sardynii-za-743-pln-loty-do-cagliari-z-poznania-i-4-noce-w-hotelu/
16
Jeszcze niedawno kto by pomyślał, że na mecze damskiej drużyny będzie przychodziło więcej kibiców niż na męską drużynę... Szok i gratulacje.
5
Zastanawiałem się kiedy Gavi opadnie z sił i o dziwo nie doczekałem się. Niesamowita wydolność i ten pazur. Ale jest jeden mankament, musi popracować nad chłodniejszą głową w sytuacjach napięcia w meczu, bo szybko daje się wyprowadzić z równowagi.
0
@Chlebek23391 Wczoraj prawie jak dogrywka, przynajmniej jedna połowa dogrywki :)
0
@rayqi hahaha dobre
1
@Kitek1640 ja bym się nauczył podrabiać podpis księdza, z autopsji ;)
0
@fenix1983 postawa ojca, możesz przybliżyć??
0
Zaczyna się... już chyba lepsze te USA niż Australia, bo bliżej, czemu nie zorganizuja np w Brazylii, mogłoby to wpłynąć, na późniejsze kontraktowanie młodych gwiazd z tamtego rynku.
3
Mam przeczucie, że Xavi będzie takim trenerem dla nas, jakim Messi był piłkarzem. Myślę, że wyznaczy epokę po PG i LE. Obym się nie mylił.
0
@kondi21 dziękuję dobry człowieku, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi ;
0
Kochani, ma ktoś link do całego meczu ? Będę bardzo wdzięczny !
3
Panowie, jutro na 10.00 idę na pierwszy tatuaż w życiu. Portret swojej córki na przedramieniu, sesja 6 godz, powinnismy się zamknąć. Trzymajcie kciuki ;)
0
Druga opcja jest fajna na chwilę, bo zwycięstwo na pewno miałoby słodki smak, ale w dłuższej perspektywie jednak chyba pierwsza opcja :)
7
@P33ck i tak będą z nim jechać, że bez formy
3
@Mikolaj96 tak, ja dostałem życzenia, burrito na kolację, koszulkę, ale myślę że najlepsze dopiero przede mną :)
1
@Sysia11 dziękujemy :)