SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Greenalley musiałem kilka razy przeczytać, żeby zrozumieć :P
0
@KochamInieste Wujo i Kuba, mam nadzieję że pomogłem :P
0
@suszini zobaczymy w niedzielę :)
0
@FcPortoFan1999 Zdecydowanie :)
8
Messi Messim, ale Antonella TOP
0
@VegetaPolska Dokładnie, mieszka kilka km ode mnie, z tego co czytałem w komentarzach, w niedzielę pielgrzymka do małolatów o ile policja ich nie zawinie wcześniej, mam nadzieję, że nie.
0
@Medium W dzisiejszych czasach już istnieją perfumy tzw.unisex :)
1
@arekkkk1 bardziej chodziło mi o dodatkową motywację, która mogła być wątpliwa po przegranej z Manu, a to taki delikatny, ale jednak kop motywacyjny
5
Wynik bardzo dobry na podbudowanie morali i dodatkową motywację, żeby odskoczyć Realowi, zapomnieć o Europie i skupić się na lidze.
0
@snoop ile za bilet na samolot płaciłeś ? Ja byłem ostatni raz na camp nou w 2012 roku na Atletico i moim marzeniem było wrócić jeszcze przed remontem, pokazać córce i narzeczonej, ale jak podliczyłem przeloty, hotel, bilety na mecz, tranfery z lotniska, kasę na wydanie itd wyszło 9-10k
0
Orientuje się ktoś, gdzie obejrzę mecz, po jego zakończeniu, nie znając wyniku ?? Będę bardzo wdzięczny, odwdzięczę się zielonym :P
0
@Zacny Większej głupoty dzisiaj nie przeczytam
0
@pt9 ja bym tego dnia jakąś aferę skręcił, żeby nie miała podejrzeń, że coś się święci ;P
10
@Rewolucja123 Moim zdaniem jeden z top 5 goli Leo, techniczny majstersztyk, doskonale widać w powtórkach
0
@Nazio87 Zazdroszcze !
1
Najlepsza możliwa opcja :)
1
@joloskyy oczywiscie że tak :)
0
@Rust_Cohle najgorsza możliwa opcja, lubię bardzo Szymona jako czlowieka, jest z mojego miasta, znam go osobiście, ale niestety jest to Realowiec.
0
@jacobFCB hahaha Taktyczny :)
3
@Kessie Marzenie z dziecińtwa :)
2
@kinioo mniej więcej tu : " Jestem zachwycony zawodnikami, których mam." :)
0
@mauerinho coś pięknego, szczególnie ta w środku :) jeśli nie jest tajemnicą, jaka cena?
1
@liberoFCB i jeszcze jeden Crack Martin :)
0
@Comentateiro a może po prostu chciałeś ustrzelić hat-tricka w gorących, wstawiając kontrowersyjne tezy do dyskusji, ale się nie udało ?
0
@J4no potwierdzam, źródło TVN24
2
@gumaz śledziłem lot Pelosi ale Flightradar24 się przeciążył, w pewnym momencie lot śledziło 450k ludzi
1
@Hubsao nie lubię go, ale boli od samego patrzenia...
0
@kamyk_23 dawaj jakiegoś screena chociaż :)
0
@Fake69 podłączam się do pytania
0
@AlexDark00 myślę że jest jedna osoba która wie... Javier Paskudna Morda Tebas