1

No asysta kozaczek muszę przyznać ;)

1

Ma ktoś może statystykę jak wygląda Puchar Króla na przestrzeni ostatnich kilku/kilkunastu lat, jeśli chodzi o dogrywki ? Mam wrażenie, że ten sezon jest pod tym względem rekordowy i nie wiem jak dla Was, ale dla mnie dawno nie było tyle emocji w tych rozgrywkach. Z utęsknieniem czekam na finał :)

7

@Rastafarnianin jakbym miał tyle kasy i mieszkał w domu z palmami jak Pan aktor, to na pewno też bym był luźniejszy :)

0

Ma ktoś link do całego meczu z wczoraj ?? Poratujcie ;)

1

Poratuje ktoś linkiem do całego meczu ?? Ewentualnie moze jakaś powtórka dzisiaj w tv ??? Z góry dzięki

0

@koksik2700 w smaku na pewno :)

1

@BulaKG ale ona nie jest jeszcze taką prawdziwą MILF :)

1

@ranger3120 Ojj tak, wpisałem w google grafika i nie zawiodłem się :)

3

@norbi77 dokładnie, zupełnie inny kontekst wypowiedzi...

0

I tak sezon na straty... lepiej niech się wyleczy całkowicie, bo pośpiech w tej sprawie akurat nie jest wskazany.

0

@xSZYMONOx też jestem ciekaw

0

@Yosemite zdecydowanie, też widzę podobieństwa do Nazario ;)

2

@escarabajo z Sevilla dobry bilans CR7

0

@wojopancer Tomisław Bula Tajner ?

0

@tmQbassive nie wiem jak u was ale ja nigdy w kiblu się nie myłem, sałatki też tam nie robię :)

1

@regatta52 najważniejsze dwa gole

0

Z całego meczu szkoda mi Dembele, że mu okno nie siadło ...

1

@VenoM potwierdzam,bardzo dobra zmianę dał dzisiaj, cichy, mały bohater

0

@koksik2700 drugie zdjęcie powinno wisieć w szatni i przypominać piłkarzom, że dla tej koszulki po prostu trzeba zostawić serce na boisku

2

@Cwaniak4 bez kitu aż łezka się w oku kręci....pamiętam jakby to było wczoraj...

0

@SinMistico podpinam się :) bo na TVP Sport puchar Włoch na żywo 10 min meczu

1

@MeMyselfAndI myślę że w 8 się zmieścisz :)

1

@FDJ no i to jest komentarz, za który warto dać herbik ;)

10

Siemanko wariacie, dawno Cię nie było ;)

1

@TheNekro94 zgadzam się w 100%

0

@Rudi35 w Zakopcu :) ale już jestem w Płocku jak coś :)

1

@FafitFCB jestem cały czas, nie wyjeżdżam, chociaż obecnie jestem w Zakopcu :)

0

Strzał w kolano przed wyborami , moim zdaniem :)

1

@Bykunn racja, sorry :)

0

@FC1899Barca A Mike Tyson ? Również żart dla mnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?