SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No asysta kozaczek muszę przyznać ;)
1
Ma ktoś może statystykę jak wygląda Puchar Króla na przestrzeni ostatnich kilku/kilkunastu lat, jeśli chodzi o dogrywki ? Mam wrażenie, że ten sezon jest pod tym względem rekordowy i nie wiem jak dla Was, ale dla mnie dawno nie było tyle emocji w tych rozgrywkach. Z utęsknieniem czekam na finał :)
7
@Rastafarnianin jakbym miał tyle kasy i mieszkał w domu z palmami jak Pan aktor, to na pewno też bym był luźniejszy :)
0
Ma ktoś link do całego meczu z wczoraj ?? Poratujcie ;)
1
Poratuje ktoś linkiem do całego meczu ?? Ewentualnie moze jakaś powtórka dzisiaj w tv ??? Z góry dzięki
0
@koksik2700 w smaku na pewno :)
1
@BulaKG ale ona nie jest jeszcze taką prawdziwą MILF :)
1
@ranger3120 Ojj tak, wpisałem w google grafika i nie zawiodłem się :)
3
@norbi77 dokładnie, zupełnie inny kontekst wypowiedzi...
0
I tak sezon na straty... lepiej niech się wyleczy całkowicie, bo pośpiech w tej sprawie akurat nie jest wskazany.
0
@xSZYMONOx też jestem ciekaw
0
@Yosemite zdecydowanie, też widzę podobieństwa do Nazario ;)
2
@escarabajo z Sevilla dobry bilans CR7
0
@wojopancer Tomisław Bula Tajner ?
0
@tmQbassive nie wiem jak u was ale ja nigdy w kiblu się nie myłem, sałatki też tam nie robię :)
1
@regatta52 najważniejsze dwa gole
0
Z całego meczu szkoda mi Dembele, że mu okno nie siadło ...
1
@VenoM potwierdzam,bardzo dobra zmianę dał dzisiaj, cichy, mały bohater
0
@koksik2700 drugie zdjęcie powinno wisieć w szatni i przypominać piłkarzom, że dla tej koszulki po prostu trzeba zostawić serce na boisku
2
@Cwaniak4 bez kitu aż łezka się w oku kręci....pamiętam jakby to było wczoraj...
0
@SinMistico podpinam się :) bo na TVP Sport puchar Włoch na żywo 10 min meczu
1
@MeMyselfAndI myślę że w 8 się zmieścisz :)
1
@FDJ no i to jest komentarz, za który warto dać herbik ;)
10
Siemanko wariacie, dawno Cię nie było ;)
1
@TheNekro94 zgadzam się w 100%
0
@Rudi35 w Zakopcu :) ale już jestem w Płocku jak coś :)
1
@FafitFCB jestem cały czas, nie wyjeżdżam, chociaż obecnie jestem w Zakopcu :)
0
Strzał w kolano przed wyborami , moim zdaniem :)
1
@Bykunn racja, sorry :)
0
@FC1899Barca A Mike Tyson ? Również żart dla mnie...