SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiek orkiestra, nawet maseczkami handluje
6
Czyt. Rozum mówi Bayern, serce mówi Barca.
Oby w tym wypadku serce miało rację.
12
Nie mogę się doczekać następnego meczu Barcy, tęskniłem za tym uczuciem
2
Roberto King od the match powinien być
0
@AlwaysBlaugrana jeśli by dali oficjalke przed testami byłoby to wysoce nieprofesjonalne :) kontrakt jest podpisywany po testach ;)
0
@Mixtape kilka godzin? U mnie to trwa kilkanaście dni :) we dwóch :)
0
@Klaudia30 dokładnie, Leo nie zasługuje, żeby odejść w takim momencie. Wierzę zarówno w Koemana jak i w Leo, a ten post i potrzeba wyjaśnienia, pokazują jak normalnym człowiekiem jest Messi.
1
@VamosRakieta myślałem że Ty w Sevilli
0
@KapiFCB nie przeczytałeś ? Handlarze narkotyków :p
0
@zTx Płock ;).............
2
@Berniś taktyk ;)
7
@Chlebej szczęśliwa = regularny seks :) dorosniesz, zrozumiesz ;)
0
@zTx prowadzę sklep instalacyjno - sanitarny ;) piece, grzejniki, rury, woda, zmiękczacze wody, kanaliza itd itd :)
1
@don'T.R.I.P.e jak to mowia darowanemu koniowi w zeby się nie zagląda hehe, zresztą rekomensuje to, że wersja koszulki na LM :)
0
@jaras121 hehe wiem wiem, po prostu myślałem, że może z okolic i się znamy, a nawet nie wiem :) ale jednak nie :)
0
@AlicjaFCB na żywo naprawde spoko wygląda, chociaż i tak czarno złota, niekwestionowany nr 1 jak dla mnie !)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jaras121 a Ty skąd Płock ?
0
@losiek100 masz rację, niefortunnie zaczalem posta ;)
0
@pt9 hahaha mam nadzieję że to żart ;)
0
@Nikarams hehe były czarne ale nie ja wybierałem ;)
23
Muszę się pochwalic jaką mam wspaniała siostre, dzisiaj dotarł do mnie prezent, co prawda nie był to na pewno mój nr jeden jeśli chodzi o koszulki na ten sezon, ale i tak jest kozacka :)
https://zapodaj.net/26a8354a69ba1.jpg.html
https://zapodaj.net/6eaff5f9da221.jpg.html
3
@arraco zgłaszają tylko konfidenci pamiętaj kolego :)
1
@kerouac dla mnie Ansu jest nadzieja na lepsze jutro :)
2
@LucaBrasi niektórzy nie mogli tego pojąć, ale każdy przyznaje, że miało to swój klimat, jednak trochę tego brakuje :)
1
Mądrego to i dobrze posłuchać ;)
2
@Kubox nawet nie wiedziałem że coś takiego jest, La Rambla uczy i bawi
0
@wroclawianin89 bardzo szanuję kibiców żużla , ale nigdy nie mogłem pojąć dlaczego wyścigi nazywa się meczem, za całym szacunkiem oczywiście :)
0
@karol97 jakoś "Era Guardioli" trwała dużo krócej, jednak smialo można to tak określić ze względu na okoliczności :) dajcie chłopu szansę
1
@Tomo1989 Przynajmniej biegali, a to już coś :)