0

Człowiek orkiestra, nawet maseczkami handluje

6

Czyt. Rozum mówi Bayern, serce mówi Barca.
Oby w tym wypadku serce miało rację.

12

Nie mogę się doczekać następnego meczu Barcy, tęskniłem za tym uczuciem

2

Roberto King od the match powinien być

0

@AlwaysBlaugrana jeśli by dali oficjalke przed testami byłoby to wysoce nieprofesjonalne :) kontrakt jest podpisywany po testach ;)

0

@Mixtape kilka godzin? U mnie to trwa kilkanaście dni :) we dwóch :)

0

@Klaudia30 dokładnie, Leo nie zasługuje, żeby odejść w takim momencie. Wierzę zarówno w Koemana jak i w Leo, a ten post i potrzeba wyjaśnienia, pokazują jak normalnym człowiekiem jest Messi.

1

@VamosRakieta myślałem że Ty w Sevilli

0

@KapiFCB nie przeczytałeś ? Handlarze narkotyków :p

0

@zTx Płock ;).............

2

@Berniś taktyk ;)

7

@Chlebej szczęśliwa = regularny seks :) dorosniesz, zrozumiesz ;)

0

@zTx prowadzę sklep instalacyjno - sanitarny ;) piece, grzejniki, rury, woda, zmiękczacze wody, kanaliza itd itd :)

1

@don'T.R.I.P.e jak to mowia darowanemu koniowi w zeby się nie zagląda hehe, zresztą rekomensuje to, że wersja koszulki na LM :)

0

@jaras121 hehe wiem wiem, po prostu myślałem, że może z okolic i się znamy, a nawet nie wiem :) ale jednak nie :)

0

@AlicjaFCB na żywo naprawde spoko wygląda, chociaż i tak czarno złota, niekwestionowany nr 1 jak dla mnie !)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jaras121 a Ty skąd Płock ?

0

@losiek100 masz rację, niefortunnie zaczalem posta ;)

0

@pt9 hahaha mam nadzieję że to żart ;)

0

@Nikarams hehe były czarne ale nie ja wybierałem ;)

23

Muszę się pochwalic jaką mam wspaniała siostre, dzisiaj dotarł do mnie prezent, co prawda nie był to na pewno mój nr jeden jeśli chodzi o koszulki na ten sezon, ale i tak jest kozacka :)

https://zapodaj.net/26a8354a69ba1.jpg.html


https://zapodaj.net/6eaff5f9da221.jpg.html

3

@arraco zgłaszają tylko konfidenci pamiętaj kolego :)

1

@kerouac dla mnie Ansu jest nadzieja na lepsze jutro :)

2

@LucaBrasi niektórzy nie mogli tego pojąć, ale każdy przyznaje, że miało to swój klimat, jednak trochę tego brakuje :)

1

Mądrego to i dobrze posłuchać ;)

2

@Kubox nawet nie wiedziałem że coś takiego jest, La Rambla uczy i bawi

0

@wroclawianin89 bardzo szanuję kibiców żużla , ale nigdy nie mogłem pojąć dlaczego wyścigi nazywa się meczem, za całym szacunkiem oczywiście :)

0

@karol97 jakoś "Era Guardioli" trwała dużo krócej, jednak smialo można to tak określić ze względu na okoliczności :) dajcie chłopu szansę

1

@Tomo1989 Przynajmniej biegali, a to już coś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?