0

@victor bez sprzętu na liścia :P

0

@Kajtek77 ktoś to jeszcze ogląda ?

0

@tomasthc daję polecenie za ostatnie 3 litery w Twoim nicku :)

1

@tomasthc technicznie bramka idealna , nie dało się tego efektowniej i efektywniej zrobić, tylko On mógł taka bramkę strzelić :)

0

@Chicken1992 byłem na tym meczu, coś niesamowitego :)

23

Pamiętacie Julkę ? Była na nią zbiórka na się pomaga.pl, 9mln zlotych, kase udało się zebrac, dziewczynka miała leciec niebawem do Chicago, ale zamkneli granice i wszyscy szukają rozwiązania... Ale ja współczuję jej rodzicom...tych ciągłych nerwów , tej radości że udało się zebrać kasę i teraz tego niesamowitego smutku chwilę po jak zapadała decyzja o zamknieciu granic, dla nich kolejny raz świat się zawalił....

1

@LuisSalvano ja zdecydowanie czekam na niego od dwóch lat....

0

@kamson24 hahaha tego się nie spodziewałem :)

0

@Kengo taktyczny komentarz :)

0

@FC1899Barca w Iranie jest powyżej 15 stopni i co ?

12

@Fawrf Co jak co ale kobitka Suareza zdrowego ma cyca :)

0

@dymek17 dawaj link :)

6

Ode mnie też coś poszło, zaczalem angażować się w takie zbiórki 2 lata temu odkad sam jestem ojcem, niesamowicie porusza mnie od tamtej pory cierpienie dzieciaków, swoją drogą Barcelona, jako instytucja, mogłaby wesprzeć tego młodego adepta swojej akademii... Nie oczekuje milionów, ale nawet 10k euro, które dla nich jest jak splunąć... A takimi gestami buduje się wartości Mes Que un Club !

3

@Chwytliwy brawo, nudne to już jest, poziom zażenowania u @Janiama osiągnął zenitu i emocje wzięły górę, jednak miłość do Barcelony i dyskusja tutaj są silniejsze, myślę że każdy normalny zrozumie

1

@Bykunn to tak półżartem napisałem, ale ogólnie, jeśli jesteś na L4 z powodu pracy to należy Ci się 100%, przypuśćmy jesteś ratownikiem na basenie i dostaniesz grzyba na stopie, to basen płaci Ci 100%

0

@bartekmess w piłce nożnej niestety nie ma litości :)

0

@AmigoBlancos Real boi się City i to dlatego :)

0

@michaleu Moim zdaniem to będzie decydujący moment o podjęciu decyzju o wstrzymaniu rozgrywek w Hiszpanii.

0

@Piotr89Sand Być może to by było dobre rozwiązanie, jednak dla dużych firm liczy się pieniądz i na pewno wiele firm by się nie dostosowało do tego apelu. Zresztą na skalę globalną, myślę że jest to nie do zrobienia :)

0

@Piotr89Sand to, że wiele firm upadnie przez to że nie ma importu towarów z chin, duże hurtownie (w moim przypadku instalacyjne) mają towaru na magazynie do Maja/Kwietnia, jeżeli produkcja nie ruszy do maja to będą ogromne braki towarowe. Prostym przykładem może być też to, że ostatnio przedłużałem umowę w orange i chciałem Samsunga A70, niestety brak w magazynie, jak również A50, bo orange od dwóch tygodni nie miało dostawy z fabryki Samsunga, ze względu na koronawirusa.

0

@Bykunn nie każde, jeżeli zaraziłbyś się w pracy, to płacą 100% :) bo przyczynili się do tego, że jesteś na zwolnieniu :)

2

@NaFazieHitman połódniowa, poważnie ?

0

@mavachi też chętnie spojrzę :)

0

@Szicek10 Mieszkasz w Barcelonie ??

0

@TheNekro94 podpinam się pod pytanie, też powoli zaczynam coś tam czytać, ale jeszcze długa droga przede mną :)

0

@Avada Kedavra a kto według Ciebie jest raperem ?

7

@IronSanHybrid dobrZe @juliacicha kontruj fake news ! Brawo

0

@KidusFCB hehe doskonale rozumiem ale proponował bym strony typu Badoo, datezone, zbiornik niż rokse, chyba że typowo lubisz profesjonalistki :)

15

@KidusFCB no takiego pytania to jeszcze na La rambli nie było haha ! Szanuję :)

1

@Nano22 ja mam już ponad 30 lat, także kilka lat do szkoły już nie chodzę, ale dla mnie zawsze było głupotą interpretowanie, nierzadko debilnych wierszy, które autorzy pisali często pod wpływem przeróżnych środków, zaczynając od alkoholu, kończąc na heroinie.
Nigdy nie wiesz co autor miał na myśli pisząc dany tekst, pisany zazwyczaj pod wpływem silnych emocji.
Nie mówię tu o wszystkich wierszach, bo niektóre są naprawdę spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?