2

@Hiacynk


nikt chyba nie rozumiał się tak z Leo jak ten gość ... Najlepszego Mistrzu :)

0

@escarabajo komentarz z działu "przemyślenia" :)

11

Dobrze gada....

0

Ale chociaż raz w życiu wziąć udział w treningu Barcy, coś pięknego...

0

Nie no, to już chyba by był strzał w kolano Bartka....

1

Można gdzieś obejrzeć ten dokument ?

0

@Rudi35 ja tam kawę na czczo piję codziennie od kilku lat :) na razie działa żołądek :)

0

@michal26 mandaty dostali za to, ze stali w kolejce, wysiedli z aut i sobie gadali ze sobą

2

@Lewando powinien od razu udać się na kwarantanne, bez kontaktu z innymi domownikami, wtedy Ty nie masz kwarantanny.

0

@kamilop możesz jechać normalnie, to też jest forma dezynfekcji, nie mają prawa dać Ci mandatu. Ręcznik policji tak się ostatnio wypowiadał.

0

@PatrychoO o której shrek i na czym ?

0

@DLFCB hehe być może, zobaczymy jaka grupa na przyszły rok w LM ;)

1

@xofcbxo a nie dziękujemy i wzajemnie :)

0

@kamson24 finał Messi Ronaldinho :)

0

@koksik2700 troszkę tak, bo drobna jest, a ogólnie strój na 2-latka, ale bardziej pewnie pod chłopców jest robiona :) ale będzie tak jak mówisz, urośnie :)

65

Chciałem się Wam pochwalic, bo doszedł do mnie zestaw dla mojej małej Cule :) widać że też zadowolona :)
https://zapodaj.net/022104c75834e.jpg.html

1

@ArdoFCB lygrys albo liger jak kto woli :)

2

Wczoraj jak napisalem że w szczycie kariery przed Ronnim był tylko Messi to zostałem zjedzony, także uważajcie , bo nie mozna wyrazić swojego zdania :)

1

@messi564 ale jeśli brać każdego w najlepszym momencie kariery to ja się z nim zgadzam !

0

Poważnie ? Mecz towarzyski w takim stanie ? Chyba, że ten mecz będzie w przyszłości jak to się wszystko uspokoi, póki co nie wyobrażam sobie tego na dzień dzisiejszy....

0

@TheNekro94 podeślij coś dobrego to sprawdzę i dam znać :)

1

@barcafan9512 a gdzie kupiony ? Market ? Jeśli tak to idź, oddaj i kup czajnik w normalnym sklepie, a nie w markecie, posłuży na pewno dłużej

0

Być może, nie mówię że nie :)

0

@kosmos91 Nie no pewnie, że tak, zdaję sobie z tego sprawę, tym bardziej że już paru delikwentów wywieźli z Orlenu karetkami z gorączką do Warszawy i być może tam nabijane są statystyki

1

Bastion Płock upadł, jest pierwszy przypadek i u nas niestety :)

0

@BarcaInfo bramka z Atletico jest z 2012 roku, jeśli dobrze pamiętam, widziana na żywo :)

0

@Bykunn Manita kolego, mówi Ci to coś ?? :P

0

@BarcaInfo Ależ go brakuje takiego, myślę że problemem może być to, że większość to jest jeden i ten sam zwód, dlatego teraz jest tak często wyjaśniany, no i oczywiście brak tej dynamiki co kiedyś...

1

@Janiama niestety śmiech na sali, mamy rodzinną firmę, ruch zdecydowanie mniejszy, zus trzeba płacić, terminy faktur też gonią, raty kredytu, leasing...

0

@barcafan9512 Dobrze, że ciepło się robi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?