SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk
nikt chyba nie rozumiał się tak z Leo jak ten gość ... Najlepszego Mistrzu :)
0
@escarabajo komentarz z działu "przemyślenia" :)
11
Dobrze gada....
0
Ale chociaż raz w życiu wziąć udział w treningu Barcy, coś pięknego...
0
Nie no, to już chyba by był strzał w kolano Bartka....
1
Można gdzieś obejrzeć ten dokument ?
0
@Rudi35 ja tam kawę na czczo piję codziennie od kilku lat :) na razie działa żołądek :)
0
@michal26 mandaty dostali za to, ze stali w kolejce, wysiedli z aut i sobie gadali ze sobą
2
@Lewando powinien od razu udać się na kwarantanne, bez kontaktu z innymi domownikami, wtedy Ty nie masz kwarantanny.
0
@kamilop możesz jechać normalnie, to też jest forma dezynfekcji, nie mają prawa dać Ci mandatu. Ręcznik policji tak się ostatnio wypowiadał.
0
@PatrychoO o której shrek i na czym ?
0
@DLFCB hehe być może, zobaczymy jaka grupa na przyszły rok w LM ;)
1
@xofcbxo a nie dziękujemy i wzajemnie :)
0
@kamson24 finał Messi Ronaldinho :)
0
@koksik2700 troszkę tak, bo drobna jest, a ogólnie strój na 2-latka, ale bardziej pewnie pod chłopców jest robiona :) ale będzie tak jak mówisz, urośnie :)
65
Chciałem się Wam pochwalic, bo doszedł do mnie zestaw dla mojej małej Cule :) widać że też zadowolona :)
https://zapodaj.net/022104c75834e.jpg.html
1
@ArdoFCB lygrys albo liger jak kto woli :)
2
Wczoraj jak napisalem że w szczycie kariery przed Ronnim był tylko Messi to zostałem zjedzony, także uważajcie , bo nie mozna wyrazić swojego zdania :)
1
@messi564 ale jeśli brać każdego w najlepszym momencie kariery to ja się z nim zgadzam !
0
Poważnie ? Mecz towarzyski w takim stanie ? Chyba, że ten mecz będzie w przyszłości jak to się wszystko uspokoi, póki co nie wyobrażam sobie tego na dzień dzisiejszy....
0
@TheNekro94 podeślij coś dobrego to sprawdzę i dam znać :)
1
@barcafan9512 a gdzie kupiony ? Market ? Jeśli tak to idź, oddaj i kup czajnik w normalnym sklepie, a nie w markecie, posłuży na pewno dłużej
0
Być może, nie mówię że nie :)
0
@kosmos91 Nie no pewnie, że tak, zdaję sobie z tego sprawę, tym bardziej że już paru delikwentów wywieźli z Orlenu karetkami z gorączką do Warszawy i być może tam nabijane są statystyki
1
Bastion Płock upadł, jest pierwszy przypadek i u nas niestety :)
0
@BarcaInfo bramka z Atletico jest z 2012 roku, jeśli dobrze pamiętam, widziana na żywo :)
0
@Bykunn Manita kolego, mówi Ci to coś ?? :P
0
@BarcaInfo Ależ go brakuje takiego, myślę że problemem może być to, że większość to jest jeden i ten sam zwód, dlatego teraz jest tak często wyjaśniany, no i oczywiście brak tej dynamiki co kiedyś...
1
@Janiama niestety śmiech na sali, mamy rodzinną firmę, ruch zdecydowanie mniejszy, zus trzeba płacić, terminy faktur też gonią, raty kredytu, leasing...
0
@barcafan9512 Dobrze, że ciepło się robi :)