SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 i data 02.02.2020 tak samo pisana od tylu jak i od przodu :)
2
@BarcaInfo spox info
1
@Pilka_jest_okragla alez to bylo ;)
0
@Artsss Wisla Płock :)
0
@BarcaInfo Szczerze mówiąc takie kompilacje są o kant du**, jakbym ktoś nagrywał gierki na orliku, to podejrzewam, że taką kompilację możnaby wkleić i większości z nas :)
0
@seba1324 nie, akurat źle wyczułeś :) Poważnie to zrobiłem :)
0
@seba1324 ja mialem taka sytuacje to spilowalem zadziora pilnikiem do paznokci i przynajmniej nie wkur....
0
@ClassicRock hehe racja, gdzie jechac ?? O to jest pytanie :)
0
Pytanie do Krakowiakow i Gorali :) jestem przy okazji w Krakowie i chcialbym coreczce pokazac snieg i gory, ale nie jechac do zakopanego, ze wzgledu na skoki, na pewnk droga dramat :)
5
@Jakchcesz on jest biszkoptowy :) cudowny pies, mialem tez, niestety po 15 latach od nas odszedl :(
0
Ahh jak dobrze, ze sie mylilem :)
0
Przeczuwam RSSS
1
@IronSanHybrid od razu przypomnial mi sie Nani :)
0
Wiem, ale nie powiem :)
1
@sidzej dziękuję :) Mają apartament w El Arenal 140 EUR/doba, trochę dużo i w El Arenal byłem ostatnim razem, także zrezygnuję, ale dziękuję za pomoc :)
0
Widząc jak duża jest nasza społeczność i w jakich sprawach potrafiliście czasem doradzić, ja też mam pytanie.
Może ma ktoś z Was lub Waszych znajomych jakiś namiar na apartament do wynajęcia dla dwójki doroslych z dzieckiem na Majorce, okres wakacyjny na tydzień :)
5
@BlauGrana1404 jedzenie z odstepami to nie mit. Jak sie zapchasz jednym posilkiem oporowo, to organizm zawsze z niego bedzie cos odkladal, jesli podajesz posilek na biezaco w miejszych porcjach, organizm na biezaco go sobie tez rozklada :)
0
@ForcaMilosz bylo pińcet razy
1
@goldmetaxa pieknie napisane.
0
@Quanah_Parker haha @TheNekro94 pytał w której części ciała tatoo :)
0
@Artsss srodek pomocy, piła na milimetry zawsze, asysty,plus okna zza pola :)
0
@MesQueUnClub_87 nasza planeta :) netflix :)
0
@Mechanik niegdys moje marzenie, niestety nie bylo mnie stac nigdy na nia...
1
@mpolska25 Orlen ma stacje na pewno w Niemczech, w Czechach i na Litwie, gdzie jeszcze nie wiem
0
Należy się jak psu buda .
1
@LloretDeMar niech nawet zarabia na tym duże pieniądze, ale powiedzcie mi kto tyle dobrego zrobił jeśli chodzi o doposażenie szpitali ? Niech i będzie milionerem , należy mu się! Koniec kropka
6
Też na początku nie wierzyłem... Teraz ? Nie wyobrażam sobie LR bez tej aplikacji, dzięki :)
0
@jacobFCB skąd odbierasz? Też chętnie obejrzę
0
@Odesseiron Jak to cenowo wychodzi?? Bo ja też szukam
0
@IronSanHybrid na czym ?