2

@macio_944 i data 02.02.2020 tak samo pisana od tylu jak i od przodu :)

2

@BarcaInfo spox info

1

@Pilka_jest_okragla alez to bylo ;)

0

@Artsss Wisla Płock :)

0

@BarcaInfo Szczerze mówiąc takie kompilacje są o kant du**, jakbym ktoś nagrywał gierki na orliku, to podejrzewam, że taką kompilację możnaby wkleić i większości z nas :)

0

@seba1324 nie, akurat źle wyczułeś :) Poważnie to zrobiłem :)

0

@seba1324 ja mialem taka sytuacje to spilowalem zadziora pilnikiem do paznokci i przynajmniej nie wkur....

0

@ClassicRock hehe racja, gdzie jechac ?? O to jest pytanie :)

0

Pytanie do Krakowiakow i Gorali :) jestem przy okazji w Krakowie i chcialbym coreczce pokazac snieg i gory, ale nie jechac do zakopanego, ze wzgledu na skoki, na pewnk droga dramat :)

5

@Jakchcesz on jest biszkoptowy :) cudowny pies, mialem tez, niestety po 15 latach od nas odszedl :(

0

Ahh jak dobrze, ze sie mylilem :)

0

Przeczuwam RSSS

1

@IronSanHybrid od razu przypomnial mi sie Nani :)

0

Wiem, ale nie powiem :)

1

@sidzej dziękuję :) Mają apartament w El Arenal 140 EUR/doba, trochę dużo i w El Arenal byłem ostatnim razem, także zrezygnuję, ale dziękuję za pomoc :)

0

Widząc jak duża jest nasza społeczność i w jakich sprawach potrafiliście czasem doradzić, ja też mam pytanie.
Może ma ktoś z Was lub Waszych znajomych jakiś namiar na apartament do wynajęcia dla dwójki doroslych z dzieckiem na Majorce, okres wakacyjny na tydzień :)

5

@BlauGrana1404 jedzenie z odstepami to nie mit. Jak sie zapchasz jednym posilkiem oporowo, to organizm zawsze z niego bedzie cos odkladal, jesli podajesz posilek na biezaco w miejszych porcjach, organizm na biezaco go sobie tez rozklada :)

0

@ForcaMilosz bylo pińcet razy

1

@goldmetaxa pieknie napisane.

0

@Quanah_Parker haha @TheNekro94 pytał w której części ciała tatoo :)

0

@Artsss srodek pomocy, piła na milimetry zawsze, asysty,plus okna zza pola :)

0

@MesQueUnClub_87 nasza planeta :) netflix :)

0

@Mechanik niegdys moje marzenie, niestety nie bylo mnie stac nigdy na nia...

1

@mpolska25 Orlen ma stacje na pewno w Niemczech, w Czechach i na Litwie, gdzie jeszcze nie wiem

0

Należy się jak psu buda .

1

@LloretDeMar niech nawet zarabia na tym duże pieniądze, ale powiedzcie mi kto tyle dobrego zrobił jeśli chodzi o doposażenie szpitali ? Niech i będzie milionerem , należy mu się! Koniec kropka

6

Też na początku nie wierzyłem... Teraz ? Nie wyobrażam sobie LR bez tej aplikacji, dzięki :)

0

@jacobFCB skąd odbierasz? Też chętnie obejrzę

0

@Odesseiron Jak to cenowo wychodzi?? Bo ja też szukam

0

@IronSanHybrid na czym ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?