1

@Szarley i Ter Stegen :)

0

@macek tylko o wyłącznie jakość łącza.

0

@Qlewer zależy kto co będzie budował :)

5

@Mathew86 Jak przestawimy litery to potwór można zamienić w powrót i też będzie miało sens :)

0

@Cwaniak4 właśnie i teoria spiskowa obalona :)

48

Griezzman gol i asysta, Messi gol i asysta, Suarez gol i asysta na papierze atak potęga.

6

W tej całej historii odbiegajac od głównego wątku, smutne jest to, że kuzyn Abidala ryzykowal dla niego życie, ma jakieś pewnie śmieszne długi (smieszne,biorac pod uwagę wysokość pensji Abidala) , a ten mu nie pomoże ich spłacić, żeby chłop miał przynajmniej taki spokój na głowie.

0

@gurales podstawowe pytanie : jaki fundusz?

2

@kerouac jak można raz napisać wróć, żeby za 10 sekund napisać wruć??

0

@czosnekfcb jest dużo więcej zalet i wad zarówno bycia chudym jak i bycia grubym :) Akurat byłem taki i taki, mój rekord to zrzucenie od 25 listopada do 28 lutego 27 kg :)

0

@Bamek94 Też mnie to zawsze denerwowało.

0

@Bobo25 Czy nadal jest pierwszy miesiąc za darmo na netflixie ?

0

@Rysiu i ja taktyk :)

1

@kerouac Andres Iniesta :) Aż dziw, że jeszcze się tutaj nie pojawił :) chyba część osób zapomniała, że jeszcze gra w piłkę :)

0

@Szicek10 Jak to wogole z biletami ?? Kupowałem na sektor gości czy gospodarzy ? I jak cenowo się to przedstawia ?

0

@Maniek9444 wiaderko z rana by mnie zamiotło w robocie ...

0

@Socjopata nie mówię o papierosach :)

1

@Socjopata i buszek na czczo :)

0

@TheNekro94 haha dobre, na to nie wpadłem :D

0

@SHIBA no i co, miały wyjść po 12 czasu polskiego a tu cisza narazie...

0

Tfu..............

0

@TR3YWAY nie no ogólnie przykra sprawa, ale powiem szczerze, że ten komentarz mocno mnie rozbawił :)

0

@klemens100 dokładnie tak, jestem ojcem półtorarocznej uroczej istotki i jak zobaczyłem minę tej dziewczynki, to normalnie aż mnie ścisnęło w środku...

0

@Janiama jak oni to robią....

2

@Katalończyk 99 ale przynajmniej byśmy mieli pełne odzwierciedlenie woli ludu, a nie jakiś wycinek.

0

Mówię Wam że w przyszłości będzie naszym trenerem, powodzenia chłopaku, masz wszystko, żeby zostać legendą!

14

@Barca_Big_Moment najlepszy początek na Camp Nou, a nie sezonu, a to spora róznica

3

@Danny Gaucho stara dobra Nike 90

2

@Mario96w dla mnie kosmos biała milka ;) I nigdy nie gryzę :)

0

@dylanwzgw taktyczny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?