SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szarley i Ter Stegen :)
0
@macek tylko o wyłącznie jakość łącza.
0
@Qlewer zależy kto co będzie budował :)
5
@Mathew86 Jak przestawimy litery to potwór można zamienić w powrót i też będzie miało sens :)
0
@Cwaniak4 właśnie i teoria spiskowa obalona :)
48
Griezzman gol i asysta, Messi gol i asysta, Suarez gol i asysta na papierze atak potęga.
6
W tej całej historii odbiegajac od głównego wątku, smutne jest to, że kuzyn Abidala ryzykowal dla niego życie, ma jakieś pewnie śmieszne długi (smieszne,biorac pod uwagę wysokość pensji Abidala) , a ten mu nie pomoże ich spłacić, żeby chłop miał przynajmniej taki spokój na głowie.
0
@gurales podstawowe pytanie : jaki fundusz?
2
@kerouac jak można raz napisać wróć, żeby za 10 sekund napisać wruć??
0
@czosnekfcb jest dużo więcej zalet i wad zarówno bycia chudym jak i bycia grubym :) Akurat byłem taki i taki, mój rekord to zrzucenie od 25 listopada do 28 lutego 27 kg :)
0
@Bamek94 Też mnie to zawsze denerwowało.
0
@Bobo25 Czy nadal jest pierwszy miesiąc za darmo na netflixie ?
0
@Rysiu i ja taktyk :)
1
@kerouac Andres Iniesta :) Aż dziw, że jeszcze się tutaj nie pojawił :) chyba część osób zapomniała, że jeszcze gra w piłkę :)
0
@Szicek10 Jak to wogole z biletami ?? Kupowałem na sektor gości czy gospodarzy ? I jak cenowo się to przedstawia ?
0
@Maniek9444 wiaderko z rana by mnie zamiotło w robocie ...
0
@Socjopata nie mówię o papierosach :)
1
@Socjopata i buszek na czczo :)
0
@TheNekro94 haha dobre, na to nie wpadłem :D
0
@SHIBA no i co, miały wyjść po 12 czasu polskiego a tu cisza narazie...
0
Tfu..............
0
@TR3YWAY nie no ogólnie przykra sprawa, ale powiem szczerze, że ten komentarz mocno mnie rozbawił :)
0
@klemens100 dokładnie tak, jestem ojcem półtorarocznej uroczej istotki i jak zobaczyłem minę tej dziewczynki, to normalnie aż mnie ścisnęło w środku...
0
@Janiama jak oni to robią....
2
@Katalończyk 99 ale przynajmniej byśmy mieli pełne odzwierciedlenie woli ludu, a nie jakiś wycinek.
0
Mówię Wam że w przyszłości będzie naszym trenerem, powodzenia chłopaku, masz wszystko, żeby zostać legendą!
14
@Barca_Big_Moment najlepszy początek na Camp Nou, a nie sezonu, a to spora róznica
3
@Danny Gaucho stara dobra Nike 90
2
@Mario96w dla mnie kosmos biała milka ;) I nigdy nie gryzę :)
0
@dylanwzgw taktyczny :)