0

Ale teraz wyśmiewasz się z kandydatur :)

0

Przypomnijcie sobie sytuację zanim trenerem został Pep i LE, tak samo mieszaliście ich z błotem.

0

"Barcelona zrobiła trenera z Rijkaarda, Pepa, Tito, Martino(tu się nie udało) i Luisa. "
Nie rozumiem krytyki, przecież to najlepszy okres w historii Barcelony....
Zobacz ile trofeów przybyło w klubowej gablocie za kadencji tych trenerów.
Więc nie rozumiem również ostatniego zdania, a nawet ostatnie pół zdania...
Jak stery miał przejąć Pep bez doświadczenia, potem w-fista Enrique, który skonfliktował się w Romie, to też był płacz, potem po Pepie, każdy mówił, że nic lepszego nas nie może spotkać i nagle znalazł się LE...

0

Myślę, że w końcu Verratti przejrzał na oczy, widać to po wypowiedziach tego agenta, że jest z nim po słowie i najpierw dał wywiad bez konsultacji, teraz musiał sprostować, proste :)

1

A nie jest tak, że kluby nie mogę dogadywać się z zawodnikami do pół roku, przed końcem kontraktu? Wie ktoś jak to jest w LL?

2

Edit: Dla naszego Najlepszego magika w historii :) 100 lat!

7

@pawel_was: Hahaha wariacie, powiedz, że to też jest ironia :)

MSN12312345 następny....

0

Kasa misiu, kasa :)

33

Takie wypowiedzi świadczą tylko o tym, że cały czas jesteśmy punktem odniesienia w piłce nożnej.

0

Dużo osób pisze tu o Douglasie a Dmytro Czyhrynski za 25 mln euro ? Myślę że bije Douglasa na głowę.

Moje top3 nieudanych transferów ostatnich lat:

1. Andre Gomes 35 mln euro

2. Dmytro Czyhrynski 25 mln euro

3. Douglas Pereira 4 mln euro

Co Wy na to ?

1

Myślę, że rywalizowałby o podium z Dmytro Czyhrynskim :) 25 mln euro ile lat temu..... Gdyby to miało miejsce w obecnych realiach to myślę, że cena krążyłaby koło 35 mln

0

A co jeśli ... zamiast Rabbiota zagrał Podsiadło ??

0

Leo Messi to właśnie "My" :)

3

"Bo jak nie my, to kto....?" :)

0

No właśnie, nikt nie bierze pod uwagę tego, że jednak Kamil w najwyższej formie nie był, może zmiennik akurat błyśnie formą

1

Nie wiem czy było, ale coś pięknego... i w dodatku R10 :)
https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/1350699268310614/?hc_ref=NEWSFEED

0

Obawiam się o więzadła Digne, bo odgięło mu się kolano podobnie do Rafinhi.... Czekamy na jakieś info ...
Ma ktoś zdjęcie z artykułu w dużej rozdzielczości ??:)

0

Prawdziwa uczta dla kibica Barcy :) Trzymamy kciuki za brak kontuzji i zbieranie punktów. :)

4

Przypomnij mi podobne cudo, a stawiam browar :)

0

Orientuje się ktos, czy można gdzieś w Polsce dostać gazety sportowe z Hiszpanii ? Zdaję sobie sprawę, że dziennika, jakim jest SPORT czy MD, raczej nigdzie nie dostane...

5

Coś pięknego :) Trzymamy kciuki jutro o przedłużenie serii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?