SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
MatS w przyszłości widzę Cię jako kapitana Barcelony.
0
@kerouac polać mu !
1
@gurales o widzę mój ziomek hehe
0
@SHIBA Taktyczny :)
0
@Cave dokładnie! Tylko stara szkoła, u mnie na glosnikach Wwo, HG, JWP
0
@Fabik87 również taktyk :)
0
@TKWM podpinam się :)
1
@Pustelnik czy tylko dla mnie dziwnie to brzmi ? "King of the match" WTF ?!
0
@Fido66 Ja bym jeszcze dodał Dior Fahrenheit i Bleu de Chanel :)
0
@Baaarca95 podpinam się pod psa tego kumpla hehe
1
@Katalończyk 99 100% racji, czym się strułeś tym się lecz :) gwarantuje przechodziłem przez to samo przez 3 miesiące, dziewczyny zdecydowanie pomagają:)
0
@Toper1995 A ja pokopac na orliku....
1
Do Redakcji: Panowie i Panie może wypadałoby zmienić już ten cytat tygodnia na stronie... :)
2
Dembuś patrz i ucz się :)
0
@AduŚ07 To mówi wszystko o umiejętnościach sprzedaży nie tylko Bartka, ale Barcelony ogólnie w XXI w.
1
@Volk Muszę obejrzeć, dzięki za dobry pomysł na wieczór ;)
0
@Bartek22 żeby tylko jedno okienko ;)
0
@Stasik91 może być, jeśli chodzi np o Pepsi to po pierwszym łyku poznam że z sieciówki dużej, chociaż w pss jest normalna, a z Auchan tragedia... rozmawiałem też z właścicielem monopola, to.jak przyjeżdża przedstawiciel z pepsi to oferuje mu też wersję tańszą, także.nie zdziwiłbym się jakby z piwem byłoby tak samo...
0
@Aerox ależ szachy :)
2
@RedKorsak zapomniałeś dodać, że odejście od filozofii opartej na wychowankach, co jest chyba najsmutniejsze, coś co nas wyróżniało w skali światowej... 11 wychowanków na boisku, czy to było aż tak dawno ?
28
@barcelonaLM nie musisz być złośliwy, gość podpowiada jakby ktoś też planował, że w dobrych pieniądzach można bilety wyrwać
5
@jaras121 podejrzewam że miało być: " De Ligt ucz się od kolegi " :)
0
Ten Hag to też w sumie niewiadoma w większym klubie... zresztą potwierdził, że zostaje, sytuacji Koemana nie znam... :)
1
A kogo byś zatrudnił wzamian za niego ? Jedyną opcją jaka mnie przekonuje, to nasycony Klopp po wygraniu LM z Liverpoolem odchodzi, bo wykonał plan i przychodzi do nas... Innej możliwości trenerskiej na rynku nie widzę, a wogóle to szokują mnie ludzie, którzy zatrudnili by Wengera...
2
Yaya Toure myślę że też byłby dobrym rozwiązaniem :) Akurat w kwiecie wieku :)
0
Patrząc na struktury klubu to tak naprawdę socios są ich pracodawcami, więc mają prawo wyrazić swoje niezadowolenie.
0
Chciałbym taki finał i jako mieszkaniec Płocka, będę całym sercem za Barcą :)
0
Poważnie?
0
I nadal nie poprawiłeś :)
3
Macie przecież klasyfikację kanadyjską.... :)