15

MatS w przyszłości widzę Cię jako kapitana Barcelony.

0

@kerouac polać mu !

1

@gurales o widzę mój ziomek hehe

0

@SHIBA Taktyczny :)

0

@Cave dokładnie! Tylko stara szkoła, u mnie na glosnikach Wwo, HG, JWP

0

@Fabik87 również taktyk :)

0

@TKWM podpinam się :)

1

@Pustelnik czy tylko dla mnie dziwnie to brzmi ? "King of the match" WTF ?!

0

@Fido66 Ja bym jeszcze dodał Dior Fahrenheit i Bleu de Chanel :)

0

@Baaarca95 podpinam się pod psa tego kumpla hehe

1

@Katalończyk 99 100% racji, czym się strułeś tym się lecz :) gwarantuje przechodziłem przez to samo przez 3 miesiące, dziewczyny zdecydowanie pomagają:)

0

@Toper1995 A ja pokopac na orliku....

1

Do Redakcji: Panowie i Panie może wypadałoby zmienić już ten cytat tygodnia na stronie... :)

2

Dembuś patrz i ucz się :)

0

@AduŚ07 To mówi wszystko o umiejętnościach sprzedaży nie tylko Bartka, ale Barcelony ogólnie w XXI w.

1

@Volk Muszę obejrzeć, dzięki za dobry pomysł na wieczór ;)

0

@Bartek22 żeby tylko jedno okienko ;)

0

@Stasik91 może być, jeśli chodzi np o Pepsi to po pierwszym łyku poznam że z sieciówki dużej, chociaż w pss jest normalna, a z Auchan tragedia... rozmawiałem też z właścicielem monopola, to.jak przyjeżdża przedstawiciel z pepsi to oferuje mu też wersję tańszą, także.nie zdziwiłbym się jakby z piwem byłoby tak samo...

0

@Aerox ależ szachy :)

2

@RedKorsak zapomniałeś dodać, że odejście od filozofii opartej na wychowankach, co jest chyba najsmutniejsze, coś co nas wyróżniało w skali światowej... 11 wychowanków na boisku, czy to było aż tak dawno ?

28

@barcelonaLM nie musisz być złośliwy, gość podpowiada jakby ktoś też planował, że w dobrych pieniądzach można bilety wyrwać

5

@jaras121 podejrzewam że miało być: " De Ligt ucz się od kolegi " :)

0

Ten Hag to też w sumie niewiadoma w większym klubie... zresztą potwierdził, że zostaje, sytuacji Koemana nie znam... :)

1

A kogo byś zatrudnił wzamian za niego ? Jedyną opcją jaka mnie przekonuje, to nasycony Klopp po wygraniu LM z Liverpoolem odchodzi, bo wykonał plan i przychodzi do nas... Innej możliwości trenerskiej na rynku nie widzę, a wogóle to szokują mnie ludzie, którzy zatrudnili by Wengera...

2

Yaya Toure myślę że też byłby dobrym rozwiązaniem :) Akurat w kwiecie wieku :)

0

Patrząc na struktury klubu to tak naprawdę socios są ich pracodawcami, więc mają prawo wyrazić swoje niezadowolenie.

0

Chciałbym taki finał i jako mieszkaniec Płocka, będę całym sercem za Barcą :)

0

Poważnie?

0

I nadal nie poprawiłeś :)

3

Macie przecież klasyfikację kanadyjską.... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?