SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nammah Netflix
0
Miralem, trzymam kciuki !!!!
1
@Mario96w pewnie o zarost chodziło :)
1
@Hushovt uważaj bo bana dostaniesz :P Słowa "rzygać" , "morde" , "Kaczora" nie mieszczą się w widełkach poprawnej wypowiedzi na tej stronie :)
1
@pacior95 BarcaTV , po zarejestrowaniu 7 dni za darmo :)
0
@Nazio87 też Łukasz ? Wszystkiego najlepszego ;)
0
@masq myślę, że jakby skleił kilka minut moich najlepszych zagrań na yt z orlika, to też mógłbym być uważany za talent, a siedzę w pracy przed komputerem i piszę ten komentarz :) YT to nie wyznacznik :)
2
Czy mamy w naszej społeczności jakichś swingersow ?? :) Jeśli tak to zapraszam na priv ;) nie trzeba się ujawniać oficjalnie :)
0
@Hushovt krew ?
4
Czekanie jak na konferencje Verrattiego, oby się nie skończyło jak z Marco, że do tej pory czekamy hehe
0
Taki mecz to marnowanie czasu w presezonie, zamiast zagrać jakiś sensowny mecz do spróbowania różnych rozwiązań taktycznych, młodych zawodników na tle profesjonalnej drużyny, to będą grali z półamatorami, powiem szczerze, że nieciekawie się ten nowy sezon zaczyna....
0
@degor102 ja też pierwszy raz z małą do przedszkola, boję się tego rozstania
0
@Dembouz1899 tak, za daleko to wszystko zaszło... Dla obu stron na dłuższą metę to będzie dobre rozwiazanie, chociaż mnie jako kibica serce boli jak cholera...
0
@inViNcibl3 mozliwe jest, ale myślę że marketingowo dla LaLigi to byłby strzał w kolano
0
@Encore jeśli idziesz do szkoły to tak :)
5
Kto jutro do szkoły ?? Sam jestem już z trójką z przodu, ale ciekawi mnie czy duża rzesza LaRambli jest w wieku szkolnym :)
0
@budel17 co daje YouTube premium?
1
Odnosząc się do bieżącej sytuacji... To jest jak z dziewczyną z którą jesteś od wielu lat i Ci się nie układa do końca... niby wiesz że oddzielnie dla obu stron będzie lepiej, jednak jesteś tak do niej przywiązany, że nie chcesz się rozstać....
0
@okiemtypera_lucaxx95 tak z ciekawości, jaka jest sprawdzalność tych ciekawostek po meczach ?
0
@wierbafcb współczuję bycia kibicem Legii...
0
@LeoMessi1994 Laweta wjechała pod stację, ale ostatni bus wystawał najwyżej i zahaczył o dach, proste :)
1
@Kyman zwinność i szybkość za Czarną Panterą, pomysłowość i przebojowość za Suarezem, obu uwielbiałem oglądać tak samo :) No i Eto'o mniejszy symulant :) No i plus za : "Madrid, cabrón saluda al Campeón!" Nie zapomnę :)
2
Ale zleciało....
0
@NeroTFP zapraszam do zakupu u mnie :) Jaki piec potrzebujesz?
0
@Wilczeq myślę, że od dziecka nic nie jest ważniejsze :)
1
@batoon lewy strzeli ;)
0
@katalonczyk112 może swingersi ? :D
10
Może w końcu zaczniemy coś strzelać z daleka....
0
@masq tak jak koledzy napisali wyżej, Google Translator wystarczy, jednak więc dla leniwych :) :)
0
@abram3k to znaczy, że będą biegali z flagą Polski ?? :) Super !!