1

@nammah Netflix

0

Miralem, trzymam kciuki !!!!

1

@Mario96w pewnie o zarost chodziło :)

1

@Hushovt uważaj bo bana dostaniesz :P Słowa "rzygać" , "morde" , "Kaczora" nie mieszczą się w widełkach poprawnej wypowiedzi na tej stronie :)

1

@pacior95 BarcaTV , po zarejestrowaniu 7 dni za darmo :)

0

@Nazio87 też Łukasz ? Wszystkiego najlepszego ;)

0

@masq myślę, że jakby skleił kilka minut moich najlepszych zagrań na yt z orlika, to też mógłbym być uważany za talent, a siedzę w pracy przed komputerem i piszę ten komentarz :) YT to nie wyznacznik :)

2

Czy mamy w naszej społeczności jakichś swingersow ?? :) Jeśli tak to zapraszam na priv ;) nie trzeba się ujawniać oficjalnie :)

0

@Hushovt krew ?

4

Czekanie jak na konferencje Verrattiego, oby się nie skończyło jak z Marco, że do tej pory czekamy hehe

0

Taki mecz to marnowanie czasu w presezonie, zamiast zagrać jakiś sensowny mecz do spróbowania różnych rozwiązań taktycznych, młodych zawodników na tle profesjonalnej drużyny, to będą grali z półamatorami, powiem szczerze, że nieciekawie się ten nowy sezon zaczyna....

0

@degor102 ja też pierwszy raz z małą do przedszkola, boję się tego rozstania

0

@Dembouz1899 tak, za daleko to wszystko zaszło... Dla obu stron na dłuższą metę to będzie dobre rozwiazanie, chociaż mnie jako kibica serce boli jak cholera...

0

@inViNcibl3 mozliwe jest, ale myślę że marketingowo dla LaLigi to byłby strzał w kolano

0

@Encore jeśli idziesz do szkoły to tak :)

5

Kto jutro do szkoły ?? Sam jestem już z trójką z przodu, ale ciekawi mnie czy duża rzesza LaRambli jest w wieku szkolnym :)

0

@budel17 co daje YouTube premium?

1

Odnosząc się do bieżącej sytuacji... To jest jak z dziewczyną z którą jesteś od wielu lat i Ci się nie układa do końca... niby wiesz że oddzielnie dla obu stron będzie lepiej, jednak jesteś tak do niej przywiązany, że nie chcesz się rozstać....

0

@okiemtypera_lucaxx95 tak z ciekawości, jaka jest sprawdzalność tych ciekawostek po meczach ?

0

@wierbafcb współczuję bycia kibicem Legii...

0

@LeoMessi1994 Laweta wjechała pod stację, ale ostatni bus wystawał najwyżej i zahaczył o dach, proste :)

1

@Kyman zwinność i szybkość za Czarną Panterą, pomysłowość i przebojowość za Suarezem, obu uwielbiałem oglądać tak samo :) No i Eto'o mniejszy symulant :) No i plus za : "Madrid, cabrón saluda al Campeón!" Nie zapomnę :)

2

Ale zleciało....

0

@NeroTFP zapraszam do zakupu u mnie :) Jaki piec potrzebujesz?

0

@Wilczeq myślę, że od dziecka nic nie jest ważniejsze :)

1

@batoon lewy strzeli ;)

0

@katalonczyk112 może swingersi ? :D

10

Może w końcu zaczniemy coś strzelać z daleka....

0

@masq tak jak koledzy napisali wyżej, Google Translator wystarczy, jednak więc dla leniwych :) :)

0

@abram3k to znaczy, że będą biegali z flagą Polski ?? :) Super !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?