0

@WaFen neumayr? Tak, masz rację, przecinka nie postawiłem :)

0

Busquests out Koeman ,zaimponowales mi w tej chwili, wierzę w Ciebie Pedri

0

@WaFen naucz się najpierw pisać poprawnie a potem włączaj się do dyskusji

1

@tristan87 odegrał się w sts :)

0

Co tu się odje*alo?

0

Ajj jednak szkoda Suareza, bardzo byłem ciekaw jak się zaprezentuje przeciwko nam w pierwszym meczu ...

1

@LuisSalvano proponowałbym na fb zapytać na grupach związanych z wykończeniami, dużo większe prawdopodobieństwo znalezienia obiektywnej opinii :)

2

@Mns21 ma rację chłop, mówił to od samego początku i widać że nie chorągiewa. Zresztą cały czas ciążyła by presja i byłaby łatka porównawcza do Barcy Guardioli vol.1

2

Bardzo lubię Frenkiego, ale czasami mam wrazenie, że on będzie takim pupilkiem Koemana i pomimo słabszej dyspozycji i tak będzie miał miejsce w skladzie.

3

Zobaczymy czy będziesz miał jaja posadzić go na ławce, jak będzie grał piach dłuższy czas, wtedy przyznam racje :)

3

Dawaj wariacie, nie ukrywam, że zaimponowałeś mi kilkoma zagraniami w meczu z Juve i dobrą zmianą z Alaves :)

0

@mikokarla a czemu miałby się nie odbyć? Myślę, że prędzej dostaniesz odpowiedź na LR :)

0

@arasz1819 tak to by napisał, że wydobyli ciała :)

1

@Yosemite jedne z najpiękniejszych koszulek ;)

0

Ktoś poratuje linkiem na szybko ??

0

@kamilop mylili Ansu z Dembele, którego nie było już na boisku.

2

Co za kretyni na Polsacie

2

Pedri Koncert..

0

Szok, niedowierzanie, setki pytań bez odpowiedzi

3

@baczmus Brawo Ty :)

0

@thecreativepl Mam wielu znajomych, którzy mają fotowoltaikę i płacą tylko opłatę licznikową. Zakład energetyczny pobiera od Ciebie 20% wytworzonej Twojej energii 80% zostaje dla Ciebie, chyba że jej nie wykorzystasz przez rok, wtedy ZE przytula resztę i od nowa zaczyna się cykl roczny.

5

Rada Ministrzów, fajnie to brzmi :)

0

@Yosemite jak to jest we Francji bo widze,że dużo ludzi na trybunach

0

Pociąg do Paryża jeździ chyba codziennie :p

0

@PatrychoO jeden z powodów dlaczego zawsze grałem w Pesa graficznie bił Fifę na głowę ;)

1

@Janiama następny....

3

Poniolso go trochę z tym że w Milanie co strzelił to wpadało

0

@arkasath skąd ja to znam ;)

1

Nie ma to jak dobra wiadomość w poniedziałek z samego rana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?