SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WaFen neumayr? Tak, masz rację, przecinka nie postawiłem :)
0
Busquests out Koeman ,zaimponowales mi w tej chwili, wierzę w Ciebie Pedri
0
@WaFen naucz się najpierw pisać poprawnie a potem włączaj się do dyskusji
0
@WaFen https://www.wprost.pl/438457/pique-ronaldo-to-dobry-czlowiek.html
1
@tristan87 odegrał się w sts :)
0
Co tu się odje*alo?
0
Ajj jednak szkoda Suareza, bardzo byłem ciekaw jak się zaprezentuje przeciwko nam w pierwszym meczu ...
1
@LuisSalvano proponowałbym na fb zapytać na grupach związanych z wykończeniami, dużo większe prawdopodobieństwo znalezienia obiektywnej opinii :)
2
@Mns21 ma rację chłop, mówił to od samego początku i widać że nie chorągiewa. Zresztą cały czas ciążyła by presja i byłaby łatka porównawcza do Barcy Guardioli vol.1
2
Bardzo lubię Frenkiego, ale czasami mam wrazenie, że on będzie takim pupilkiem Koemana i pomimo słabszej dyspozycji i tak będzie miał miejsce w skladzie.
3
Zobaczymy czy będziesz miał jaja posadzić go na ławce, jak będzie grał piach dłuższy czas, wtedy przyznam racje :)
3
Dawaj wariacie, nie ukrywam, że zaimponowałeś mi kilkoma zagraniami w meczu z Juve i dobrą zmianą z Alaves :)
0
@mikokarla a czemu miałby się nie odbyć? Myślę, że prędzej dostaniesz odpowiedź na LR :)
0
@arasz1819 tak to by napisał, że wydobyli ciała :)
1
@Yosemite jedne z najpiękniejszych koszulek ;)
0
Ktoś poratuje linkiem na szybko ??
0
@kamilop mylili Ansu z Dembele, którego nie było już na boisku.
2
Co za kretyni na Polsacie
2
Pedri Koncert..
0
Szok, niedowierzanie, setki pytań bez odpowiedzi
3
@baczmus Brawo Ty :)
0
@thecreativepl Mam wielu znajomych, którzy mają fotowoltaikę i płacą tylko opłatę licznikową. Zakład energetyczny pobiera od Ciebie 20% wytworzonej Twojej energii 80% zostaje dla Ciebie, chyba że jej nie wykorzystasz przez rok, wtedy ZE przytula resztę i od nowa zaczyna się cykl roczny.
5
Rada Ministrzów, fajnie to brzmi :)
0
@Yosemite jak to jest we Francji bo widze,że dużo ludzi na trybunach
0
Pociąg do Paryża jeździ chyba codziennie :p
0
@PatrychoO jeden z powodów dlaczego zawsze grałem w Pesa graficznie bił Fifę na głowę ;)
1
@Janiama następny....
3
Poniolso go trochę z tym że w Milanie co strzelił to wpadało
0
@arkasath skąd ja to znam ;)
1
Nie ma to jak dobra wiadomość w poniedziałek z samego rana :)