0

Uuuu... Messi się obrazi.

0

@MesQueUnClub_87 Obyś się nie mylił

0

@MesQueUnClub_87 można link jakiś ??

1

@OsamaDembele myślę że @stone80 miał na myśli francuza czystej krwi :) zakorzenionego we Francji od wielu pokoleń, a nie jak Mbappe - francuski piłkarz kameruńsko-algierskiego pochodzenia

2

@AduŚ07 Człowiek orkiestra

0

Ależ by było pięknie, jakby Haland do nas przyszedł, a Mbappe wypiąłby się na Real i został w PSG

0

Niech się tylko więcej uśmiecha i będzie git, bo zawsze taki nabuzowany chodzi

7

@taris już była w styczniu razem z zamiecią śnieżną, więc w lutym juz takiego wrazenia nie robi :)

1

@Pawel13sz wow....

0

To się ceni... czemu brak Dembele mnie nie dziwi... Ale ogólnie rzecz biorąc, dziwi mnie również brak chociażby Auby, który ma duże braki przez długą przerwę w grze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wojtas1080pl 1 I 2 piękne :)

0

@william_wallace ale np. fundacja siepomaga również przytula 15% wartości zbiórki :)

0

@ClassicRock Coutinho u nas, analogiczna sytuacja :)

1

@koksik2700 Jeżeli jesteś fanem to zawsze warto, nawet jeśli byłby to gniot, a na pewno takim nie jest :)

2

@adi7adi8 może chce ustrzelić hat-tricka w gorących ;) Wzrokowiec


0

@DonMatteo901 o Boże Demi, co się z Tobą od*ebało, a tak Cię lubiłem.

0

@GeneralXavi Sokół, Ero, Chada :)

1

@Rothan1 polecam Motul :)

0

@DraKe27 bardziej Gavi, dziki Messi, nawet nr ten sam i podobna fryzura

0

@shahman ciężko mi uwierzyć, że tak powiedział, albo zdanie mocno wyrwane z kontekstu....

0

jest może gdzieś ten filmik na YT ?

1

@MesQueUnClub22 zawsze jest opcja, że idziesz i mówisz ,że masz jelitowke, pewniak ;)

0

Można Panie Messi ?? Czy zrobił Pan na pewno wszystko, żeby zostać ??

1

@CZaras ładnie napisane, pełna zgoda :)

0

@chavez ile razy już rozmawiałem z dziewczyną o takich sytuacjach, jestem gdzieś w sklepie, oglądamy przypadkową rzecz, np. Maszynkę One Blade, wracam do domu, reklama na instagramie, fb na LR wtf ?

1

0

@AlexMQUC na grupie Lego na FB :)

0

@Kubox słuchawki douszne JBL bluetooth . Mam endurance run i jestem zadowolony, cena 170 zł

0

Rammsteina sobie posłuchaj, pooglądać teledyski, bo też dobre robią, limp bizkit również :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?