SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uuuu... Messi się obrazi.
0
@MesQueUnClub_87 Obyś się nie mylił
0
@MesQueUnClub_87 można link jakiś ??
1
@OsamaDembele myślę że @stone80 miał na myśli francuza czystej krwi :) zakorzenionego we Francji od wielu pokoleń, a nie jak Mbappe - francuski piłkarz kameruńsko-algierskiego pochodzenia
2
@AduŚ07 Człowiek orkiestra
0
Ależ by było pięknie, jakby Haland do nas przyszedł, a Mbappe wypiąłby się na Real i został w PSG
0
Niech się tylko więcej uśmiecha i będzie git, bo zawsze taki nabuzowany chodzi
7
@taris już była w styczniu razem z zamiecią śnieżną, więc w lutym juz takiego wrazenia nie robi :)
1
@Pawel13sz wow....
0
To się ceni... czemu brak Dembele mnie nie dziwi... Ale ogólnie rzecz biorąc, dziwi mnie również brak chociażby Auby, który ma duże braki przez długą przerwę w grze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wojtas1080pl 1 I 2 piękne :)
0
@william_wallace ale np. fundacja siepomaga również przytula 15% wartości zbiórki :)
0
@ClassicRock Coutinho u nas, analogiczna sytuacja :)
1
@koksik2700 Jeżeli jesteś fanem to zawsze warto, nawet jeśli byłby to gniot, a na pewno takim nie jest :)
2
@adi7adi8 może chce ustrzelić hat-tricka w gorących ;) Wzrokowiec
0
@DonMatteo901 o Boże Demi, co się z Tobą od*ebało, a tak Cię lubiłem.
0
@GeneralXavi Sokół, Ero, Chada :)
1
@Rothan1 polecam Motul :)
0
@DraKe27 bardziej Gavi, dziki Messi, nawet nr ten sam i podobna fryzura
0
@shahman ciężko mi uwierzyć, że tak powiedział, albo zdanie mocno wyrwane z kontekstu....
0
jest może gdzieś ten filmik na YT ?
1
@MesQueUnClub22 zawsze jest opcja, że idziesz i mówisz ,że masz jelitowke, pewniak ;)
0
Można Panie Messi ?? Czy zrobił Pan na pewno wszystko, żeby zostać ??
1
@CZaras ładnie napisane, pełna zgoda :)
0
@chavez ile razy już rozmawiałem z dziewczyną o takich sytuacjach, jestem gdzieś w sklepie, oglądamy przypadkową rzecz, np. Maszynkę One Blade, wracam do domu, reklama na instagramie, fb na LR wtf ?
1
@Don-Corleone cały @Don-Corleone
0
@AlexMQUC na grupie Lego na FB :)
0
@Kubox słuchawki douszne JBL bluetooth . Mam endurance run i jestem zadowolony, cena 170 zł
0
Rammsteina sobie posłuchaj, pooglądać teledyski, bo też dobre robią, limp bizkit również :)