SnieguPlock
Dołączył/a: czerwiec 2015
Płock
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 system of a down - toxicity, system of a down - aerials
0
Ma ktoś link do całego meczu ?? Chętnie przygarnę, z góry dzięki :)
1
@Antimadridista_WR bleu de Chanel złote, piękny zapach, mi wytrzymał 2 razy prysznic i dwie siłownie, mega...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masterandservant to już wyższa szkoła jazdy, nie zrozumiesz ;)
0
Ciekawe, czy skusił się dlatego, że oferowali mu grę u boku Messiego, jeśli tak, to na jego miejscu czułbym się wydymany, to samo tyczy się Aguero.
1
@kaamil1910 bo jednak może mieć traumę i będzie odstawiał nogę w niektórych sytuacjach, myślę że będzie miał z tyłu głowy, że znów może rok nie pograć. Wiadomo, wielu piłkarzy miało ciężkie kontuzje, dajmy na to np. Wasilewskiego. Ale wszystko zależy od psychiki
0
@Cules2011 do przerwy ;)
1
@Cyzix idź stąd fanboyu Leo, Barca ponad wszystko. Jeśli miałbyś do wyboru, że Messi strzeli hat tricka w finale LM Barca-PSG, albo Barcelona wygrywa 1:0 i zdobywa puchar, pewnie wybrałbys pierwszą opcję, dla takich osób nie ma miejsca na tej stronie.
0
Ma ktoś link do meczu, bo twiterowy stream padł....
0
@KapiFCB oby, na pewno nie skreślam chłopaka i mam nadzieję, że za kilka lat będzie piłkarzem z prawdziwego zdarzenia
0
@KapiFCB ten Dest trochę nie pasuje
0
@dzefrej234 Dokładnie ew. Majorka :)
0
@Kuczek a ktoś tu pisał o jakimś podobieństwie ?
1
@marcin000019 Rozmowa w jakości HD :)
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie dlatego nie wyobrażam sobie kibicować Brazylii w jutrzejszym meczu
1
@michal26 pojechałeś z tymi 25 milionami
2
Czy według Was zdobycie przez Argentynę mistrza będzie miało duże odzwierciedlenie w formie Leo w przyszłym sezonie ?? Ja osobiście myślę że zdobycie tytułu może być takim mega kopem na przyszły sezon i wielkim krokiem do zdobycia ZP, do będzie następnym kopem i że szczęśliwym i zmotywowanym Messim możemy w tym sezonie sporo osiągnąć, ale to jest tylko moje zdanie, a Wy jak uważacie ?
18
@Kettger ale dziewice mają przesrane w Waszyngtonie :p
0
@Pilka_jest_okragla zajebista bluza, wie ktoś gdzie mogę dostać ?
7
Szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi....
4
Hehe, jak to czas płata figle :)
2
@TSWKRK brak silnego napastnika przede wszystkim
3
@Pilka_jest_okragla co jak co, ale dobry jest, obie nogi chodza, glowka tez :)
0
I co, nie przechodzi ? Bo mialem konto zakladac
0
@Quavosk co za patola
1
@Worny kolejny raz powtórzę, Pan Prezydent.
0
Jak mozna rozbroic bombe, ktora wybuchla ?
1
Kante, Havertz, Rudiger jestem pod wrazeniem
0
@Cobra303 hehe niby tak, ale mega wierze w tego chlopaka :)