0

@TheNekro94 system of a down - toxicity, system of a down - aerials

0

Ma ktoś link do całego meczu ?? Chętnie przygarnę, z góry dzięki :)

1

@Antimadridista_WR bleu de Chanel złote, piękny zapach, mi wytrzymał 2 razy prysznic i dwie siłownie, mega...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masterandservant to już wyższa szkoła jazdy, nie zrozumiesz ;)

0

Ciekawe, czy skusił się dlatego, że oferowali mu grę u boku Messiego, jeśli tak, to na jego miejscu czułbym się wydymany, to samo tyczy się Aguero.

1

@kaamil1910 bo jednak może mieć traumę i będzie odstawiał nogę w niektórych sytuacjach, myślę że będzie miał z tyłu głowy, że znów może rok nie pograć. Wiadomo, wielu piłkarzy miało ciężkie kontuzje, dajmy na to np. Wasilewskiego. Ale wszystko zależy od psychiki

0

@Cules2011 do przerwy ;)

1

@Cyzix idź stąd fanboyu Leo, Barca ponad wszystko. Jeśli miałbyś do wyboru, że Messi strzeli hat tricka w finale LM Barca-PSG, albo Barcelona wygrywa 1:0 i zdobywa puchar, pewnie wybrałbys pierwszą opcję, dla takich osób nie ma miejsca na tej stronie.

0

Ma ktoś link do meczu, bo twiterowy stream padł....

0

@KapiFCB oby, na pewno nie skreślam chłopaka i mam nadzieję, że za kilka lat będzie piłkarzem z prawdziwego zdarzenia

0

@KapiFCB ten Dest trochę nie pasuje

0

@dzefrej234 Dokładnie ew. Majorka :)

0

@Kuczek a ktoś tu pisał o jakimś podobieństwie ?

1

@marcin000019 Rozmowa w jakości HD :)

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie dlatego nie wyobrażam sobie kibicować Brazylii w jutrzejszym meczu

1

@michal26 pojechałeś z tymi 25 milionami

2

Czy według Was zdobycie przez Argentynę mistrza będzie miało duże odzwierciedlenie w formie Leo w przyszłym sezonie ?? Ja osobiście myślę że zdobycie tytułu może być takim mega kopem na przyszły sezon i wielkim krokiem do zdobycia ZP, do będzie następnym kopem i że szczęśliwym i zmotywowanym Messim możemy w tym sezonie sporo osiągnąć, ale to jest tylko moje zdanie, a Wy jak uważacie ?

18

@Kettger ale dziewice mają przesrane w Waszyngtonie :p

0

@Pilka_jest_okragla zajebista bluza, wie ktoś gdzie mogę dostać ?

7

Szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi....

4

Hehe, jak to czas płata figle :)

2

@TSWKRK brak silnego napastnika przede wszystkim

3

@Pilka_jest_okragla co jak co, ale dobry jest, obie nogi chodza, glowka tez :)

0

I co, nie przechodzi ? Bo mialem konto zakladac

0

@Quavosk co za patola

1

@Worny kolejny raz powtórzę, Pan Prezydent.

0

Jak mozna rozbroic bombe, ktora wybuchla ?

1

Kante, Havertz, Rudiger jestem pod wrazeniem

0

@Cobra303 hehe niby tak, ale mega wierze w tego chlopaka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?