3

No niestety, ale Real ma gościa na lata dającego po 40 bramek w sezonie.

3

Nie ma to jak umniejszać gościowi, który zdobył więcej mając 18 lat niż niejeden piłkarz w wieku 30lat, do tego pokazał że można cieszyć się futbolem i grać bardzo efektownie i efektywnie. Ale nie chłopy będą coś pierd…. o typku, który jest dopiero pierwszy sezon w europie i jest starszy od Yamala. Oczywiście nie umniejszam Brazylijczykowi bo jest świetny i wydaje się mega sympatyczny

1

@ShawnC niestety Lamine narzucił sobie taką presję, że musi naprawdę grać fenomenalnie, żeby nie był hejtowany. Akurat Raphinha da mu dużo swobody i będzie lepiej.

8

@tbas przecież on nawet jak się porusza po boisku to widać jakby 2 razy szybciej od wszystkich biegał, a mówimy o gościu który był kontuzjowany od 2 miesięcy, no to jest nadzieja, do tego wraca Pedri.

0

Kogo widziałbyś na so?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pt9 tak to zawodnik do pierwszej 11.

0

Cubarsi to jest jeszcze małolat, a uważam że w formie jest naprawdę dobry i może być dużo lepszy.

5

@pt9 z Ferminem akurat to oszalałeś.

1

@qbsonFCBarca ja to bym nie chciał wiedzieć co zrobiłby z nami Bayern lub Arsenal

4

Jak ja się cieszę, że Raphinha (który powinien być pierwszym kapitanem) wraca już na stałe do składu. Panie Boże miej go w swej opiece.

0

@directedbyfcb detale decydują haha szkoda, że za każdym razem u nas te „detale” to są wylewy w obronie.

0

@directedbyfcb pesymista bym był gdybym stwierdził, że nie dostaniemy się do baraży nawet. A realia są takie, że jak dostaniemy Arsenal, Bayern, Psg lub jakiś inny mocniejszy klub to z taką obroną nic nie zrobimy.

0

@directedbyfcb z jakim kur… podejściem? Jestem realistą, a nie naiwnym człowiekiem. Co mam mówić? Że wygramy LM? Być może wlasnie przez takie podejście jak Twoje od 10 lat nic nie znaczymy w Europie.

0

@partymaker no i problem jest w tym, że nie ma ich kim zastąpić przez brak pieniędzy.

0

@Konradowskyy a co to zmieni jak będziemy w top 8? Pierwszy lepszy rywal w play offach i dostajemy oklep

0

Kounde, Balde, De jong, Cubarsi, po co właściwie oni są?

0

Araujo powinien mieć odebrana opaskę kapitana.

9

Największa zagadka świata to to co stało się z Kounde. Obrona jest jaka jest, brak Inigo, 18 letniego Cubarsiego się czepiać nie chce bo ma jeszcze czas, ale to jaki regres zaliczył Francuz to jest niesamowite.

8

Co musi zrobić Gerard Martin żeby zostać podstawowym obrońcą? Gość nie pęka na robocie, nie popełnia głupich błędów, jest dobry w kryciu, a Balde i tak nic nie daje w ataku. Albo z innej beczki, może na śo go spróbować? Przecież gorzej napewno nie będzie

1

@Dankho94isback no właśnie też mnie to zastanawia, on nie wnosi totalnie nic do gry.

0

@ElKamil dlatego mówię, gość nie daje kompletnie nic ani w ataku ani w obronie. Pedri to Pedri tu nie trzeba nic mówić do tego Fermin dający bardzo dużo w ataku i powinien tam być jakiś gość typowo od destrukcji jak Kante.

2

@Luciano99 wogóle jak to jest, że taki De Jong ma takie umiejętności, a gość nie potrafi ani uderzyć i tylko podaje do najbliższego.

2

Boże ześlij nam do obrony drugiego Puyola i w pakiecie jakiegoś Daniego Alvesa, AMEN

4

De jong jest u nas od 7 lat i ktoś mi powie co dał tej drużynie? Dlaczego zarząd jest tak głupi i nie sprowadzi na tą pozycję kogoś pokroju Kante, Caicedo, kogoś odpowiedzialnego za powroty i destrukcje. Przecież od 10 lat nie potrafimy zaistnieć w Europie i może najwyższa pora zrezygnować z tej śmiesznej pseudo Malaga tikitaki i kasztanki. Wolę mieć w środku pola kogoś kto będzie walczył i się wracał i czasem uderzy z dystansu, a Frenkie to wsm niewidomo od czego jest, raz na 10 meczów zagra ładną piłkę i to tyle, a pozostałe 9 meczów podaje do najbliższego i się kręci w kółko.

1

Przeciez Chriestensen to jest aktualnie najlepszy obrońca, a gość wogole nie gra. Ktos wytłumaczy dlaczego?

0

@Nieznajomy szansę są takie, że wystarczy dać Chriestensena na parę meczów i Erica na Po. Warto też próbować Gerarda na śo bo bardzo dobrze grał z Bilbao. Jeśli ja miałbym się wcielić w Hansiego to napewno spróbowałbym na dlużej pary Cubarsi Chriestensen i na Po Eric. Kounde może jeśli odpocznie z miesiąc i później powoli będzie dostawał szansę to się ogarnie. Swoją drogą też nie wiem, czy aktualnie Gerard nie jest lepszą opcją na lewą stronę niż Balde. Słaby jest w obronie Alejandro.

3

Dobra Panowie, katastrofa była ale patrzmy w przyszłość. Wrócił Raphinha, wraca Pedri. W ataku będzie napewno dużo lepiej to wyglądać z Brazylijczykiem. Pedri z De jongiem wygląda kompletnie inaczej do tego Fermin. Teraz zależy od tego co Haslnsi zrobi z obroną. Ale głowa do góry, w lidze jest punkt straty, a było pięć. W LM wygrywamy 3 następne spotkania i może jakimś cudem wejdziemy do top 8, a jak nie to ciśniemy w barażu. Mamy przed sobą mecz z Atleti, gdzie pewnie Pedri i Rapha zagrają od początku, możliwe, że to będzie pierwszy mecz od dłuższego czasu w naszym normalnym składzie. Niech chłopaki dochodzą do formy i może braki w obronie uda się zatrzeć świetna gra w środku pola i ataku. A na początku roku jest do wygrania ważny puchar i trzeba go obronić przed Madryciokami. Może szczęście w nieszczęściu jest takie, że jest dopiero listopad, a wiemy że prawie w każdym sezonie to co dzieje się aktualnie to na wiosnę ma bardzo małe znaczenie. A co do Araujo to chłop powinien zostać definitywnie odsunięty od tak ważnych meczów. Vamos i miłej nocy

0

3-0 w fazie ligowej??? Panowie ten kto pamięta Rome, Liverpool, Bayern ten w cyrku się nie śmieje.

0

Nadal się łudzę i czekam na przyszły rok jak w końcu cała drużyna będzie w rytmie meczowym bez żadnej kontuzji….. ahhh jestem chyba naiwny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?