0

@Dankho94isback yyyy a co ma piernik do wiatraka? Jest najlepszym bramkarzem od paru lat. Poprostu mam beke z ludzi co mówią, że Real ma farta bo ma świetnego bramkarza. A my mieliśmy farta, że się urodził pewien niski Argentyńczyk? Czy co? Xddd

0

@buglikos ma farta, że ma najlepszego bramkarza? Xd

1

Doue, Dembele i Hakimi z kontuzjami. Bardzo ciężki sezon dla Psg tak jak u nas.

0

@MagdJanko wjechał mu w nogi diaz

0

Psg tez jest pod formą, od początku sezonu grają co chwilę innym składem, co chwilę bez podstawowych zawodników tak jak my.

2

Rashford też tak został trafiony ostatnio to go wyśmiali

6

Ja jak zobaczyłem brak karnego po strzale Ferrana w El Clasico to już mnie nie zdziwi nic.

0

@robsesh ale Ferran jest tutaj od 5 lat i od jakiś 4 jest wiadome, że on nigdy nie będzie typową 9, a wy się zachowujecie jakby przez ostatnie lata strzelał po 40 bramek i nagle teraz nie potrafił dołożyć nogi. Żyjemy w takich czasach, że cieszcie się, że mamy takiego Ferrana w kadrze.

1

Plusy z jakich można się cieszyć w tym sezonie to Rashford, który nawet jeśli nie będzie koniec końców zawodnikiem pierwszego składu to jest napewno wielkim wzmocnieniem jakiego nie było w tamtym sezonie, no i oczywiście Fermin, który pokazuje, że może być wielkim zawodnikiem. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, a wiadomo że najważniejsza forma będzie na wiosnę, byle do powrotu Raphy i Joana. Vamos

0

Co to jest za podanie

0

@fart przecież strzał szedł obok słupka tylko obrońca odbił co ty cpiesz

0

@Andi18 to my mamy szpital, a Pedri i Raphinha wrócą pewnie za jakiś miesiąc. Bedzie grudzień, a niewiadomo czy im się coś nie odnowi. Do tego nie mamy obrony i napastnika w formie w jakiej był Lewy w tamtym sezonie. Bardzo możliwe, że w Once De Gala z tamtego sezonu zagramy dopiero w przyszłym roku przez kontuzje. Mam nadzieję, że nawet jeśli Real odskoczy to Barca złapie formę na wiosnę i pocisną w LM.

1

Real będzie miał 4 wyjazdy ligowe z rzędu. Jeśli tam nie zgubią punktów i po 15 meczach będą mieli 42 punkty to raczej zostaną mistrzem Hiszpanii

1

Mbappe…. I do tego Belingham wraca do wielkiej formy. Nw co Flick będzie musiał zrobić z naszą drużyną, ale jeśli obroni jakimś cudem tytuł Mistrzowski to będzie to nieprawdopodobne.

0

@Vegeta88 nie zesraj sie

0

Oby Hiszpania przejechała się po wszystkich na Mundialu i może to ktoś od nich zdobędzie złotą.

0

@Barca-Messi10 nie jest po sezonie, ale w takiej formie Mbappe musiałby się stać jakiś cud żebyśmy im zagrozili. Gdzie u nas przez cały sezon będą kontuzje, a podstawowy skład z tamtego sezonu do grudnia nawet nie będzie widziany.

1

Mbappe gotuje taki sezon, że możemy zapomnieć o czym kolwiek. Mam nadzieję, że w LM chociaz wygra jakiś Arsenal lub Bayern

1

@FcPortoFan1999 a kto powiedział, że chce?

3

@FcPortoFan1999 tak, jestem jego prywatnym logopedą

1

@Pedri16Future Orłowski dla przyjaciół guziec

11

„Najlepsza para stoperów na świecie aktualnie to Militao i Huijsen” to chyba guziasty nie zna Saliby i Gabriela.

0

Doue prawdopodobnie jakieś zerwanie mięśnia, o tym właśnie pisałem. Zabójczy sezon w wykonaniu Psg i Barcy pod względem przebiegniętych km i pressingu. Byś może to ma dużo na rzeczy.

1

Żebyśmy tylko wygrali w Brugge bo jak stracimy tam punkty, a wiemy że w Londynie będzie bardzo ciężko, to pod koniec fazy ligowej może być gorąco.

0

Nieprawdopodobne są te kontuzje, nw o co chodzi. Moze po tak intensywnym sezonie i pressingu jaki wykonywali? W Psg przecież to samo było. Przykro się na to patrzy jak jedni wracają to drudzy kontuzjowani. Jescze nawet Rapha niewidomo kiedy wróci i czy znowu mu się coś nie odnowi. Nawet nie ma jak złapać normalnej formy ten zespół jak co chwilę ktoś wypada.

0

@Derean myślę, że zagra. Przewidywany powrót jest na Athletic.

7

@Derean jest listopad prawie, w tamtym sezonie w grudniu mieliśmy 8 pkt straty, a Psg grało totalne gówno i ledwo wyszli z fazy ligowej LM. Pozdro

0

Plus jest taki, że jeśli to nie jest poważna kontuzja to może, odpocznie dzięki temu, że na kadrę nie pojedzie.

1

Konflikt w Reprezentacji między Yamalem i Carvajalem? Dzieciaczki chyba nie pamiętają co działo się w 2010 roku.

5

Mówimy o Yamalu, a to co odwalil Vinicius to przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Ciekawy jestem jak zareagują na to w Realu, jeśli odsuną go na ławkę to sportowo będzie to mega osłabienie, no ale bądźmy szczerzy, przy Flicku gość nie dostałby minuty w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?