StevenGastonMartin99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback yyyy a co ma piernik do wiatraka? Jest najlepszym bramkarzem od paru lat. Poprostu mam beke z ludzi co mówią, że Real ma farta bo ma świetnego bramkarza. A my mieliśmy farta, że się urodził pewien niski Argentyńczyk? Czy co? Xddd
0
@buglikos ma farta, że ma najlepszego bramkarza? Xd
1
Doue, Dembele i Hakimi z kontuzjami. Bardzo ciężki sezon dla Psg tak jak u nas.
0
@MagdJanko wjechał mu w nogi diaz
0
Psg tez jest pod formą, od początku sezonu grają co chwilę innym składem, co chwilę bez podstawowych zawodników tak jak my.
2
Rashford też tak został trafiony ostatnio to go wyśmiali
6
Ja jak zobaczyłem brak karnego po strzale Ferrana w El Clasico to już mnie nie zdziwi nic.
0
@robsesh ale Ferran jest tutaj od 5 lat i od jakiś 4 jest wiadome, że on nigdy nie będzie typową 9, a wy się zachowujecie jakby przez ostatnie lata strzelał po 40 bramek i nagle teraz nie potrafił dołożyć nogi. Żyjemy w takich czasach, że cieszcie się, że mamy takiego Ferrana w kadrze.
1
Plusy z jakich można się cieszyć w tym sezonie to Rashford, który nawet jeśli nie będzie koniec końców zawodnikiem pierwszego składu to jest napewno wielkim wzmocnieniem jakiego nie było w tamtym sezonie, no i oczywiście Fermin, który pokazuje, że może być wielkim zawodnikiem. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, a wiadomo że najważniejsza forma będzie na wiosnę, byle do powrotu Raphy i Joana. Vamos
0
Co to jest za podanie
0
@fart przecież strzał szedł obok słupka tylko obrońca odbił co ty cpiesz
0
@Andi18 to my mamy szpital, a Pedri i Raphinha wrócą pewnie za jakiś miesiąc. Bedzie grudzień, a niewiadomo czy im się coś nie odnowi. Do tego nie mamy obrony i napastnika w formie w jakiej był Lewy w tamtym sezonie. Bardzo możliwe, że w Once De Gala z tamtego sezonu zagramy dopiero w przyszłym roku przez kontuzje. Mam nadzieję, że nawet jeśli Real odskoczy to Barca złapie formę na wiosnę i pocisną w LM.
1
Real będzie miał 4 wyjazdy ligowe z rzędu. Jeśli tam nie zgubią punktów i po 15 meczach będą mieli 42 punkty to raczej zostaną mistrzem Hiszpanii
1
Mbappe…. I do tego Belingham wraca do wielkiej formy. Nw co Flick będzie musiał zrobić z naszą drużyną, ale jeśli obroni jakimś cudem tytuł Mistrzowski to będzie to nieprawdopodobne.
0
@Vegeta88 nie zesraj sie
0
Oby Hiszpania przejechała się po wszystkich na Mundialu i może to ktoś od nich zdobędzie złotą.
0
@Barca-Messi10 nie jest po sezonie, ale w takiej formie Mbappe musiałby się stać jakiś cud żebyśmy im zagrozili. Gdzie u nas przez cały sezon będą kontuzje, a podstawowy skład z tamtego sezonu do grudnia nawet nie będzie widziany.
1
Mbappe gotuje taki sezon, że możemy zapomnieć o czym kolwiek. Mam nadzieję, że w LM chociaz wygra jakiś Arsenal lub Bayern
1
@FcPortoFan1999 a kto powiedział, że chce?
3
@FcPortoFan1999 tak, jestem jego prywatnym logopedą
1
@Pedri16Future Orłowski dla przyjaciół guziec
11
„Najlepsza para stoperów na świecie aktualnie to Militao i Huijsen” to chyba guziasty nie zna Saliby i Gabriela.
0
Doue prawdopodobnie jakieś zerwanie mięśnia, o tym właśnie pisałem. Zabójczy sezon w wykonaniu Psg i Barcy pod względem przebiegniętych km i pressingu. Byś może to ma dużo na rzeczy.
1
Żebyśmy tylko wygrali w Brugge bo jak stracimy tam punkty, a wiemy że w Londynie będzie bardzo ciężko, to pod koniec fazy ligowej może być gorąco.
0
Nieprawdopodobne są te kontuzje, nw o co chodzi. Moze po tak intensywnym sezonie i pressingu jaki wykonywali? W Psg przecież to samo było. Przykro się na to patrzy jak jedni wracają to drudzy kontuzjowani. Jescze nawet Rapha niewidomo kiedy wróci i czy znowu mu się coś nie odnowi. Nawet nie ma jak złapać normalnej formy ten zespół jak co chwilę ktoś wypada.
0
@Derean myślę, że zagra. Przewidywany powrót jest na Athletic.
7
@Derean jest listopad prawie, w tamtym sezonie w grudniu mieliśmy 8 pkt straty, a Psg grało totalne gówno i ledwo wyszli z fazy ligowej LM. Pozdro
0
Plus jest taki, że jeśli to nie jest poważna kontuzja to może, odpocznie dzięki temu, że na kadrę nie pojedzie.
1
Konflikt w Reprezentacji między Yamalem i Carvajalem? Dzieciaczki chyba nie pamiętają co działo się w 2010 roku.
5
Mówimy o Yamalu, a to co odwalil Vinicius to przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Ciekawy jestem jak zareagują na to w Realu, jeśli odsuną go na ławkę to sportowo będzie to mega osłabienie, no ale bądźmy szczerzy, przy Flicku gość nie dostałby minuty w tym sezonie.