0

@VegetaPolska wczoraj zagrali dobrze, ale ja mówię ogólnie. Moim zdaniem oni nie są w stanie wejść na ten jeden topowy poziom i go utrzymać przez dłuższy czas. Tak jak było z Modriciem, Kroosem, Casemiro, Marcelo itd. Dlatego uważam, że na dłuższą metę jeśli spotkają np w LM rywala w topowej formie to będzie to wyglądać średnio.

0

@VegetaPolska ja poprostu uważam, że tacy goście jak Touchameni, Cama, Carreras, Rodrygo, a nawet powiem Guler, nie są w stanie wspiąć się na ten topowy poziom. Jedyni, którzy mogą zachwycać w Realu to Mbappe, Bellingham, Vinicius tak uważam i tyle.

2

@insp1re Szczerze to pierwsza połowa wyglądała identycznie jak rok temu. I Real nie zachwyca jak dla mnie, a oglądam ich każdy mecz. Jedyny kto zachwyca to Mbappe bo trzeba przyznać, że jest w formie, ale w pelnym składzie myślę, że ich na spokojnie robimy, nie mówiąc już o tym jak każdy z kadry będzie w topowej formie.

2

Kartka dla Pedriego to szczęście w nieszczęściu bo sobie odpocznie półtorej tygodnia. Jesteśmy w kryzysie, ale też bez kluczowych zawodników, jest dopiero końcówka października, więc spokojnie… przegraliśmy tylko 2-1 co też pokazuje na jakim etapie jest Real, bo jeśli mam być szczery to poprostu jestem tego pewny, że za miesiąc dwa niezależnie od tego, czy Real natraci gdzieś punktów, to po powrocie wszystkich zawodników wrócimy do formy i Hansi to ogarnie. A wiadomo, że jak co sezon najważniejsza forma będzie dopiero na wiosnę.

0

Real przegra z Rayo i zremisuje z Elche róbcie screeny

1

Byle do wiosny panowie, mam nadzieję ze forma Barcy wtedy poprawi się wraz z pogodą i będziemy mieli dalej o co grać.

0

Pedri przynajmniej odpocznie haha

0

Jeśli mam być szczery to w pełnym składzie lekko z nimi wygrywamy.

2

Nw co oni wymyślą, ale bez Raphy tą drużna wygląda średnio

2

Chłop mu wyjebał łokcia i to jest uznany gol?

0

Co oni ugotowali na początku studia w eleven to aż łezka w oku się kręci.

0

@kuz myślę, że akurat w jego przypadku, jeśli zagra słabo to on będzie miał głęboko w dupie co będą pisać i gadać.

0

Taka prawda, że Slot rok temu dostał samograja i co najważniejsze, Salaha w formie. Odszedł TAA, przyszło kilku nowych graczy i odrazu widać jakość trenera.

0

@mekston haaland zdecydowanie

2

Wszyscy co tam pieprzą, żeby skończyć sezon to puknijcie się w ten głupi łeb. Bardzo ciężko będzie bez Raphy, ale jest dopiero końcówka października. W tamtym sezonie jakoś w grudniu mieliśmy 8pkt starty jak dobrze pamiętam i też płakaliście, żeby sezon kończyć. Prędzej, czy później wróci i może da z siebie jeszcze więcej, a narazie grajmy tym co mamy. W takich momentach właśnie wychodzi mental drużyny. A do końca sezonu jeszcze bardzo daleko, kluczowa forma będzie jak co roku na wiosnę.

1

Powiem tak. Nieważne, czy wyjdziemy Once De Gala, czy Barcą B. Wjeżdżamy w nich na pełnej i wygrywamy ten mecz.

3

Ależ by było pięknie widzieć jak Rashford w niedzielę daje nam zwycięstwo. Gość, z którego taką beke mieli, drużyna zdziesiątkowana, a on by nastrzelal. Cos pięknego by to było.

0

Przecież jakbyśmy wygrali ten mecz to będzie trochę xd.

0

@lajcior tak dałby więcej.

0

No to powodzenia bez Raphy….

0

@wyrek Psg też gra w 10

2

Nieprawdopodobne jak mocne jest to PSG i to bez gościa, który zdobył złota piłkę.

0

@MirusAmisz mimo wszystko, nie jest może gość wybitnym zawodnikiem, ale daje całe serducho i zapieprza.

0

Całe szczęście, że Rapha wraca zaraz, teraz dopiero widać jak on był potrzebny, do tego Ferran i mam nadzieję, że już za niedługo Joan bo jak widzę Szczęsnego to mnie czyści.

3

Raphinha to był chyba mózg tej drużyny

1

Gdzie Real nie może tam sędzia pomoże

0

Wogóle ktoś widział co odwaliło się w meczu Crystal Palace. Bournemouth miało mecz na lidera, a tam Mateta z Hattrickiem

0

Mieć napastnika w niesamowitej formie to jest dużo łatwiejsza gra, Lewy większość sezonu poprzedniego miał świetną i było to widać, a teraz jak nie ma napastnika to są ciężary. Haaland, Kane, Mbappe w formie i o ile łatwiej Grassie tym klubom.

0

Ciężko się na to patrzy

0

Oni wyglądają tragicznie i to jest mało powiedziane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?