1

Dalej się jakoś próbuje pocieszać dziwnym argumentem, że przecież Psg w tamtym sezonie wyglądało jeszcze gorzej i byli w większej dupie, a na wiosnę pokazali co potrafią. Ale jakoś kurde z tą obroną to ja nie widzę przyszłości, przecież Arsenal lub Bayern to aktualnie by z nami grał jak z amatorami.

0

@Pedri16Future żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku. Wystarczy jakaś kuriozalna wpadka u siebie i mamy wyjazd na Slavie, a jak wiemy z naszą obroną na wyjeździe nawet z takim rywalem możemy stracić punkty. A wtedy może być walka o to żeby wogóle zagrać w barażach

0

@macio_944 tylko, że to nie jest jeden mecz. Kazdy mocny rywal w tym sezonie to porażka i fatalna gra

0

@macio_944 a uważasz, że stanie się inaczej z taką grą?

1

@Bilon87 mówisz o top8?

14

Przykro mi to mówić, zwłaszcza po tamtym sezonie, ale ja nie widzę przyszłości w tej druzynie z taką obroną.

0

Myślicie, że może sie tak stać, że nawet na baraże się nie załapiemy xdd bo ja się o to boję

2

Sezon 24/25 był przepiękny nie zapomnę go nigdy.

0

@Rafalloxfcb płacz nie jest o to że przegrywamy tylko o tego idiote. Ile razy jeden zawodnik może przekreślić drużynie mecz, a później dostawać kolejne szanse

0

Powiem wam tak, że będzie dobrze jak wogóle załapiemy się na baraże.

1

Tragicznie to wygląda w tym sezonie z mocniejszymi rywalami. A ja nie wiem co się musi jeszcze stać, żeby Araujo dostał jakąś reprymendę w postaci braku gry.

2

Ten chłop powinien zostac zdegradowany do barcy B

0

@Antimadridista~ to zajebista para. Gleń to super komentator, a Gutke też lubię.

0

Kto dziś komentuje? Orientuje się ktoś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Kurde jakoś boję się meczu w Londynie. Jak przegramy to naprawdę nie ciekawa sytuacja w LM się zrobi.

0

Dlatego widzę w środku pola Frekniego, Fermina i Raphe

0

@Gacek5 za 40 lat dalej będzie wspominany

0

Nie no teoche stypa na trybunach

0

Milion zakładów pracy, gdzie jak się zatrudniasz to masz najniższą krajową jak każdy pracownik tej firmy i później pracujesz tam x lat, a i tak masz najniższą

0

Zdecydowana wiekszosc zarabia poniżej.

0

Z racji tego, że jakoś nie śledzę tematu stadionu, mógłby ktoś wytłumaczyć, z góry dzięki. Jak długo będziemy grać przy takiej ilości kibiców i kiedy zostaną otwarte pozostałe trybuny i inne poziomy?

0

Liczyłem na to, że Lewy nie zagra dzisiaj.

2

Ronaldo stał się trochę taki pośmiewiskiem. To co wygaduje w wywiadach i dzisiejsze zachowanie to jeszcze bardziej pokazuje. Cieszy bardzo, że nasz Leo jest skromny i udowodnił, że jest najlepszy w historii.

0

@Elvisek Fermin Olmo Casado. Jeśli Casado coś poważniejszego to Eric w środku i Kounde powrót

1

@MOLESTA brak żółtej dla Pandy to ja nw xd ciekawi mnie jaki argument mają sędziowie na brak kartki w takiej sytuacji.

1

Dzisiejszy mecz Lewego to jest wielki dowod na to, że musimy kupić napastnika na przyszły sezon. Ferran ma wiele atutów, ale bez Lewego dziś nie byłoby 3 punktów. Wraca Joan, powoli Rapha i zostanie tylko czekać na Pedriego.

0

@Pedri16Future co xdddddd milion razy widziałem jak ktoś dostawał kartkę nawet minutę po całej akcji

0

Z Ahleticiem bez Frenkiego. no to ciekawe może Bernal zagra. Jedyny plus tego to, że odpocznie po kadrze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?