StevenGastonMartin99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dalej się jakoś próbuje pocieszać dziwnym argumentem, że przecież Psg w tamtym sezonie wyglądało jeszcze gorzej i byli w większej dupie, a na wiosnę pokazali co potrafią. Ale jakoś kurde z tą obroną to ja nie widzę przyszłości, przecież Arsenal lub Bayern to aktualnie by z nami grał jak z amatorami.
0
@Pedri16Future żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku. Wystarczy jakaś kuriozalna wpadka u siebie i mamy wyjazd na Slavie, a jak wiemy z naszą obroną na wyjeździe nawet z takim rywalem możemy stracić punkty. A wtedy może być walka o to żeby wogóle zagrać w barażach
0
@macio_944 tylko, że to nie jest jeden mecz. Kazdy mocny rywal w tym sezonie to porażka i fatalna gra
0
@macio_944 a uważasz, że stanie się inaczej z taką grą?
1
@Bilon87 mówisz o top8?
14
Przykro mi to mówić, zwłaszcza po tamtym sezonie, ale ja nie widzę przyszłości w tej druzynie z taką obroną.
0
Myślicie, że może sie tak stać, że nawet na baraże się nie załapiemy xdd bo ja się o to boję
2
Sezon 24/25 był przepiękny nie zapomnę go nigdy.
0
@Rafalloxfcb płacz nie jest o to że przegrywamy tylko o tego idiote. Ile razy jeden zawodnik może przekreślić drużynie mecz, a później dostawać kolejne szanse
0
Powiem wam tak, że będzie dobrze jak wogóle załapiemy się na baraże.
1
Tragicznie to wygląda w tym sezonie z mocniejszymi rywalami. A ja nie wiem co się musi jeszcze stać, żeby Araujo dostał jakąś reprymendę w postaci braku gry.
2
Ten chłop powinien zostac zdegradowany do barcy B
0
@Antimadridista~ to zajebista para. Gleń to super komentator, a Gutke też lubię.
0
Kto dziś komentuje? Orientuje się ktoś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld ? Xd
0
Kurde jakoś boję się meczu w Londynie. Jak przegramy to naprawdę nie ciekawa sytuacja w LM się zrobi.
0
Dlatego widzę w środku pola Frekniego, Fermina i Raphe
0
@Gacek5 za 40 lat dalej będzie wspominany
0
Nie no teoche stypa na trybunach
0
Milion zakładów pracy, gdzie jak się zatrudniasz to masz najniższą krajową jak każdy pracownik tej firmy i później pracujesz tam x lat, a i tak masz najniższą
0
Zdecydowana wiekszosc zarabia poniżej.
0
Z racji tego, że jakoś nie śledzę tematu stadionu, mógłby ktoś wytłumaczyć, z góry dzięki. Jak długo będziemy grać przy takiej ilości kibiców i kiedy zostaną otwarte pozostałe trybuny i inne poziomy?
0
Liczyłem na to, że Lewy nie zagra dzisiaj.
2
Ronaldo stał się trochę taki pośmiewiskiem. To co wygaduje w wywiadach i dzisiejsze zachowanie to jeszcze bardziej pokazuje. Cieszy bardzo, że nasz Leo jest skromny i udowodnił, że jest najlepszy w historii.
0
@Elvisek Fermin Olmo Casado. Jeśli Casado coś poważniejszego to Eric w środku i Kounde powrót
1
@MOLESTA brak żółtej dla Pandy to ja nw xd ciekawi mnie jaki argument mają sędziowie na brak kartki w takiej sytuacji.
1
Dzisiejszy mecz Lewego to jest wielki dowod na to, że musimy kupić napastnika na przyszły sezon. Ferran ma wiele atutów, ale bez Lewego dziś nie byłoby 3 punktów. Wraca Joan, powoli Rapha i zostanie tylko czekać na Pedriego.
0
@Pedri16Future co xdddddd milion razy widziałem jak ktoś dostawał kartkę nawet minutę po całej akcji
0
Z Ahleticiem bez Frenkiego. no to ciekawe może Bernal zagra. Jedyny plus tego to, że odpocznie po kadrze xd