StevenGastonMartin99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kounde to jest taki zjazd, że powinien usiąść na parę meczy
3
Rzygac sie chce tą grą
0
Mieć tego Hohlanda w swoim składzie ahhh…..
0
Taki Le Normand by się przydał u nas
1
Bardzo słabo to wygląda. Początek sezonu, a oni wyglądają jakby to był ich 50 mecz w sezonie.
0
@Kasy wszyscy przeciez uciekli przed deszczem. Ale to wlasnie pokazuje jakie barca ma piknikowcow
9
Nie rozumiem dlaczego Chriestenen jest tak nisko w hierarchii obrońców, gość ma największe jaja z tych wszystkich patałachow, i jak gra to zawsze gra dobrze.
0
No to jutro jaka ofensywa? rashford Ronny i kto 3? Xd
3
No i wsm co z tego jak to będzie jego pierwszy mecz. Nie będzie pod grą i odrazu taki mecz. No chyba, że będzie wyglądał jakby nie miał kontuzji i walnie chłop z dwie bramki to Chapeau Bas.
0
@Dankho94isback no to właśnie o to między innymi mi chodzi. Taka plaga kontuzji jest czymś spowodowana.
0
Przez rok było fajnie i cudownie. No to wracamy…. Już afery, plaga kontuzji. Zaraz się okaże, że Hansi odejdzie, a Yamal to się skończy, zanim się zaczął.
0
Po fenomenalnym sezonie same czarne chmury nad Berceloną. Jak to ma tak wyglądać to może być bardzo ciężko o cokolwiek. Gdyby w takich okolicznościach udało się zanotować znowu świetny sezon to nie mam pytań co do Flicka.
1
Ciekawe kto wypadnie następny. Yamal Fermin wracają to wypada Lewy i Olmo. Raphinha też już wraca powoli. Dalej mnie smieszy ta nasza przewaga przez brak KMŚ
5
Zajebisty sezon xd
0
@dzefrej234 no i obawiam się, że o Yamalu byśmy nie słyszeli. Na prawym skrzydle nie byłoby nikogo i napewno by tam grał dalej Leo.
2
Szkoda, że Messi tak wcześnie odszedł do MLS, w topowym klubie w Europie na spokojnie by wykręcił z 20 bramek i 20 asyst w sezonie.
0
Oj Kaziu węgrzyn to już nie ten Kaziu w swoim prime jak komentował LM 10 lat temu.
0
De La Fuente przestań mi Barcelonę prześladować.
0
@FcPortoFan1999 ale mi chodzi o zajechanie fizyczne, a nie upośledzenie w kwestii obrony.
0
@FcPortoFan1999 co to ma do rzeczy. Początek sezonu, 10 meczów zagrali, a czyta się wiecznie, że Pedri zajechany, Raphinha już zajechany, Yamal to samo. Kontuzje.. a przecież to nie my mieliśmy tak wyglądać przez KMś
0
Jak to jest, że wszyscy są zajechani, a jest dopiero początek sezonu. Tym bardziej, że Barca nie była na KMS, trochę niepojęte to jest dla mnie.
0
Dani Olmo to dobra morda, no ale niestety. Jak pojawi się jakaś oferta opiewająca nawet na 20 mln to powinniśmy go sprzedać. Fermin jest znacznie lepszy, a za Daniego juz lepiej wprowadzać kogoś z La Masii.
2
To byłby idealny mecz dla Pietuszewskiego. Nie rozumiem tego podejscia…