Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten news na kilometr pachnie dziennikarską kaczką ! To nie Ibra jest żałosny tylko większość z was , którzy jadą po Szwedzie bez powodu. Czy aż tak boli myślenie ?Zamiast ruszyć łbem to od razu pędzą do klawiatury i wylewją pomyje starając sie pokazać jacy to są "wierni" i "prawdziwi". Czasem nawet kolega z ławki na drugi dzień pochwali w szkole.
Ku*wa ta strona schodzi na psy. Komentarzy pełno szkoda tylko , że treści są arcy marne.
0
Batys
Jak ja kocham takie durne komentarze. Raczej żadna ze zgromadzonych tutaj osób nie jest profesjonalnym piłkarzem i nie pobiera milionowych wynagrodzeń za gre.
To tak jakby doktor zarzucał pacjentowi to weź się lepiej sam wylecz hehe
0
Kurwa dzieciaki nie róbcie spamu. Przeczytać post który się składa z więcej niż 5 słów to ewenement. Co mecz to samo.
0
Nie podoba mi się gra Cuenci , jak zauważył Geble bardzo dużo gra do tyłu , nie szarpie jak Tello ( może jeden zwód ale sie stara i gra coraz lepiej).
No i najbardziej irytująca cecha tego piłkarza , mianowicie problemy z błędnikiem czyli z utrzymaniem równowagi. Wystarczy , podmuch wiatru a ten już leży... ech.... mam nadzieje , że pozbędzie sie tej maniery, bo jest żenująca. Co gorsza pamiętam tytuł jedego z artykułow , który chwalił Issaca , że ten "wywalczył" 2 czy tam 3 karne w jednym z meczy.Wszystkie karne były wątpliwe , bo gdyby to nie on tylko załużmy Messi znalażł się w tych sytuacjach , nie lądowałby za każdym razem na du...
0
fuun
Jakie "argumenty z dupy"? Gość kosztował tyle ile kosztuja topowi napastnicy światowi i oczekiwano , że za tą cenę da taką jakość jak top świata. Kilkanaście bramek od momentu zakontraktowania jegomościa to wynik marny. To miał być zawodnik który robi różnice w meczu , który potrafi sam przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę a takim zawodnikiem nie jest. Szkoda tej kontuzji bo widać , że się chłopak starał.
Widzę , że niektórzy chcą pokazać jakimi to "prawdziwymi kibicami" są i atakują każdego kto nie wygłasza peanów na temat każdego zawdnika FCB, szczególnie Alexisa.
Pewien użytkownik ( nie pamiętam nicka) podał konkretne argumenty poparte statystykami i został zasypany minusami bo śmiał "obrazić" świętą krowę Alexisa.
Większość popada w skrajność , jedni od razu chcą wymieniać pół składu po nieudanym meczu , drudzy natomiast za wszelką cenę chcą bronić zawodnika nawet jak ten jest w skrajnie fatalnej formie. Ta druga grupa jest przewaznie agresywniejsza, ma to do siebie , że zarzuca innym bycie "sezonowcami" :) budując przez to własny wizerunek kibica , który zawsze jest na dobre i złe z drużyną , kibica wręcz idealnego.
0
Porażka FCB z Celtikiem to nie koniec świata ale jeden z ostatnich sygnałów ostrzegawczych. Jeżeli Barca nie chce w tej edycji LM odpaść dokładnie w takim stylu jak w zeszłym roku to konieczne są zmiany taktyczne.
Druga stracona bramka to akieś nieporozumienie i absolutne kuriozum !
Xavi-Mache-Valdes co oni wszyscy odj...li ?! Mache jak ostatnio ma w zwyczaju puścił obok siebie piłke razem z napastnikiem w pole karne, a Valdek jak to Valdek ostatnimi czasy ,co strzelone w światło bramki to w 80% ląduje w siatce.
Nie ma co przesadnie utyskiwać nad tą przegraną. Mam tylko ogromną nadzieję ,że sztab będzie pracował w pocie czoła nad rozwiązaniami taktycznymi ,które będą skuteczne na tak grające drużyny.
0
NIektórzy sa zawodowymi malkontentami. Zawsze i wszedzie doszukują się negatywów( hoeniker). Polska zagrała niezły mecz. Angole mieli wiecej szczescia niż rozumu w tym spotkaniu, no ale mówi się trudno.
Jeżeli Polacy będą grali tak zawsze tzn. z charakterem nie łamiąc sie po stracie gola to może coś z tego wyjść.
Co do meczu Hiszpania -Francja to remis mimo wszystko chyba jest wynikiem sprawiedliwym.
0
PSK_FANATYK
Manchester UTD i Ac Milan to nie są wielkie kluby?! Chyba raczysz sobie żartować. Pepe na bank obejmie posadę trenera jedenej z potęg europejskich typu Utd czy Milan. Do Barcy póki co nie wróci bo byłoby to niepoważne i nieprofesjonalne zachowanie wobec kibiców , klubu , zawodników no i oczywiście wobec Tito.
0
Alves gracz , który w optymalnej formie jest stworzony wręcz do gry w FCB.
Szybki , zwinny i wypuszcza sie w dalekie rajdy po skrzydle. Dani jest ok , tylko od początku jego gry w FCB ,wiedziałem , że jest to "tylo" najemnik. Bardzo dobry , najlepszy na swojej pozycji (w optymalnej formie) ale najemnik. Pewnie zostane zjedzony przez ludzi przestrzegających "świętą" poprawność dyskusji na tej stronie. Czyli dobrze albo wcale bo jesteś poj... albo fanem Realu.
Widmo jego rozbratu z Barcą było już widoczne przy podpisywaniu nowego kontraktu. Myślę , że za jakiś czas Dani zacznie pakować walizki.
0
Wynik sprawiedliwy jeśli weźmiemy pod uwage przebieg całego meczu.
1 połowa na korzyć Madrytu( dużo szczęścia Barcy do 30 min) , 2 Zdecydowanie należała do Barcy.
Martwi obrona a raczej jej brak pod nieobecność Puyola i Pique. Cieszy jak zawsze Messi , który po raz enty uratował dla Barcy tyłek (gość jest niesamowity).
0
Ronaldinho Gaúcho,
Spokojnie człowieku. ty za to masz napewno duzo wspolnego z Ronim. Won bo co bucu? Bo napisałem jak jest , że Barca miała szczescie , że Ramos a potem Di Maria nie trafili?
Nie tobie oceniac kto ma prawo a kto go nie ma do wypowiedzi ignorancie.
0
Barca ma więcej szczęśćia niż rozumu !! Do 30 mogło a nawet powinno być 3 :0 !!!!! To jest ku**a skandal. Messi na mega farcie strzelił bramke . Real gra jak dotychczas lepiej co mnie strasznie denerwuje.
Dodatkowo co odpier.... Alba z tą debilną agresją , Pedro też przesadził w stosunku do Ramosa.
Remis to naprawdę dobry wynik do przerwy przy takiej grze, oby się ogarneli !!!
0
Ras White Nigga
Chłopie tego steku bzdur nawet nie bede komentowal. Tak sie składa , że studiowałem historie i nawet sobie nie wyobrazasz ile dokumentów, listów róznego rodzaju zapisków , zeznań naocznych świadków musiałoby byc sfałszowane aby ziściły się Twoje przypuszczenia co do przebiegu II wojny światowej.
Jestes naiwny jeśli uważasz , że mozna wszystko fałszować i przez to wszystkich kontrolować. Jest to myślenie liniowe bardzo upraszczające funkcjonowanie świata a on jest o wiele bardziej złożony.
Nie chce wdawac sie w dyskusję bo wiem , że będzie jałowa.
Napisze tylko, że zawsze za działaniami na potężną skale stoją potęzne strefy wpływów, ludzie którzy na tym korzystają , co jest zupełnie normalne. Taka jest ludzka natura i tyle.
Dobrze , że masz otwarty umysł ale najpierw trzeba posiąść konkretną wiedzę z danej dziedziny aby móc podważać fakty, bo inaczej wychodzi sie na ignoranta.
0
whatis
Chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Pie... jak potłuczony.
paviv29 słusznie zauważył , że tego typu oficjalne zaproszenie do loży honorowej Pana Gilada Shalita jest swojego rodzajau wyróżnieniem i będzie zawsze odbierane przez dyplomatów ( oprócz matołów) jako ukłon w stronę jednej ze stron.
Gilad Shalit to nie jest zwykły jegomość z Izraela ,tu link na wikipedie w jezyku angielskim :
http://en.wikipedia.org/wiki/Gilad_Shalit
Stona proizraelska uważa go za bohatera natomiast strona propalestyńska za bandyte. Zaproszenie tego typu persony musiało odbić się echem w świecie bliskiego wschodu.
Nikt nikomu nie chce badać dna chłopie i nikt nie chce dzielić na grupy , paradoksalnie to Ty wraz z zarządem Barcy wlaśnie to robisz. Wielki klub piłkarski , koszykarski itd.. powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji tego typu zachowań. Jeśli Barca chciała promować pokój i równowagę między Izraelem a Palestyną to powinna wraz z honorami zaprosić na ten mecz również przedstawiciela strony palestyńskiej.
Babol Barcy i tyle !
0
Szymek2202
Błąd w wyrazie , który używa się bardzo często nie świadczy najlepiej o poziomie intelektualnym piszącego. Obrażasz wszystkich dookoła podając debilne argumenty. Co Ci do tego kto jakie mecze ogląda. Myślisz , że pozjadałeś wszystkie rozumy więc masz prawo innych pouczać? Sam nawet nie potrafisz poprawnie zadania sklecić.
0
Szymek2202
Przerażony to ja jestem Twoją ortografią.
0
adam208
Pewnie według Ciebie to wszyscy naukowcy są głupi i piszą same farmazony. W jakich książkach konkretnie!?!?! Tytuły prosze podać a jak nie to zmakąć swoją ignorancką jape i nie wypisywać bzdur. Wiadomo , że zawsze mozna sie natknąć na pzycję , która ma konkretną nleciałość ideologiczną. Autor zawsze spogląda na konkretne zagadnieniez sybietywnie ,wyrażając swój pogląd bądź jakiegoś kolektywu. Z tąd sa publiowane polemiki nauowe w prasie specjalistycznej. Naukowcy konfrontują swoje tezy odpowiednio je argumentując. Ale Ty wiesz lepiej , że "piszą najwięcej bzdur". Zapewne tylko tobie została objawiona ta jedynie słuszna prawda o której wspominasz.
Kur... ludzie najpierw myślcie potem piszcie. Uprawiasz chłopie demagogie nie popartą ani ksztyną argumentu. Sory ale robią tak ludzie prości i tępawi.
0
pershing
Jeżeli slowa o TvNie i wyborczej kierowaleś do mnie to pudło chłopie. Szufladkujesz wszystkich a to jest głupota. Telewizji nie oglądam już od lat. Wyborczej nie czytam za to czytam Gazete Prawną , Rzepe , Najwyższy czas z tygodników to Newsweek , Uważam Rze , Polityka. Czerpie iformacje z różnych źrodeł i wypracowuje sobie swój własny światopogląd. Jak słusznie zauważył użytkownić Eoren trzeba myśleć samodzielnie. Jak widzisz Twój zapęd aby ulokowac mnie po stronie "lemongów" był niesłuszny.
Sam również czuje się patriota i nacjonalistą ale nie ma to nic wspólnego z kompletnym brakiem wiedzy ekonomiczno-polityczno-historycznej. Kapitalizm od socjalizmu różni sie dosłownie wszystkim.
Rozmumiem , że chciałeś wyraźic pogląd iz obecnie w Europie bliżej nam do socjalizmu( opieka socjalna + rozrastająca się biuroracja + skandaliczne podatki + kontrola i ograniczanie wolności gospodarczej) niz kapitalizmu z czym się zgadzam. Nie można jednak w dysusji stosować takich skrótów myślowych bo wystawia się na smieszność.
0
pershing
Chłopie nic nie mam do nacjonalistów. Zupełnie odwrotnie , przywiązanie do ojczyzny i kultywowanie tradycji uważam za bardzo ważny obowiązek. Aczkolwiek porównanie czy wręcz zrównanie kapitalizmu do socjalizmu jest obajawem ignorancji i bezdennej głupoty. Czasem poczytaj książke a nie tylo słuchaj jakiegoś swojego guru analfabety , który powkładał ci te głupoty do łba.
0
Kur... to jest SKANDAL!!! Remis pozostawi niesmak !
0
Alverel
Niepodległość Katalonii nie musiała by oznaczać rozpada la liga jaka teraz znamy. Mogłoby powstac cos na kształt NBA ale to tylko gdybanie.
Hiszpania to hipokryci , na forum międzynarodowym zabiegali o niepodległość dla Czeczenii , która ma bardzo niewielki( delikatnie mowiąc ) dorobek kulturalny czy historyczny. Będąc konsekwentnym powinni przyznać niepodległość Katalonii o historii i kulturze sięgającej starożytności.
0
Sory dla kogo składacie te życzenia? Myśle , że Song ich raczej nie przeczyta ;)
A.Song to bardzo dobry transfer , gość jest już ograny na wysokim poziomie i zwiększy cisnienie u Busquetsa. Oby zadomowił sie szybko w stolicy Katalonii.
Ps. 28 dzieciaków!! Ja pie... takie liczby to tylko w Afryce. Zakładając , że jego mama rodziła zawsze jedno ( malo prawdopodobne) to przez 21 lat co 9 miesięcy bach kolejny Song :)
0
Ciałek
Dobrze , że wstawiłeś tego linka. Po obejrzeniu aż się łezka w oku zakręciła.
Ronald na zawsze w Dream Teamie WSZECHCZASÓW !!!
0
Tak na marginesie .Jakiś idiota niedawno kiedy był brany pod uwagę transfer T.Silvy do Barcy powiedział , że FCB nie miała jeszcze w swoich szeregach takiego obroncy jak Silva. Hehe myślałem , że padne.
Puyol jest lepszy od T.Silvy a R.Koeman to nawet szkoda porownywać.
0
wachaFCB
Pewnie , że każdy może mieć swoje zdanie. Nie mam zamiaru się klócić o to kto był najlepszy , bo obu zawodników wręcz uwielbiam. Uważam tylko , że Pan Koeman dawał FCB jako obrońca troche więcej niż Puyol(z kolei Puyol idealny kapitan).
Tylko też trzeba zaznaczyć , że w historii futobolu takiego obrońcy jak Pan Koeman to ze świecą szukać.
W Barcelonie rozegrał 191 meczy i srzelił 67 bramek !!!!!!!!!!!!!!! W tym tą dającą pierwszy Puchar Mistrzów w historii !!
0
wachaFCB
Mówisz tak bo pewnie nie widziałeś Pana Ronalda w akcji. To był gość skuteczny w obronie a dodatkowo był świetną "bronią" ofensywna FCB.
Puyol jest w obecnej Barcelonie od lat moim ulubieńcem ,ale w historii FCB sklasyfikował bym go za Panem Koemanem.
Puyol jest świetnym liderem i motywatorem na boisku , co również trzeba doceniać. zostawia rówież wiele serca i zdrowia na murawie.
Koeman z kolei potrafił sam wygrać mecz dla Dumy Katalonii. Najlepszy przykład to 92 ,Wembley finał Pucharu Mistrzów.
Podobnych meczy było wiele.
0
natall11
Masz zupełną rację. Ja osobiście musze przyznać się do błędu. Nigdy nie skreślałem Pedro ale myślałem , że Alexis będzie od niego 2-3 razy lepszy. Jak jest każdy widzi. Nie twierdze , że Sanchez już nigdy nie eksploduje z formą , ale póki co to Pedro go przewyższa pod każdym względem.
Sanchez natomiast zupełnie mnie zawodzi oby tez sie odbił.
0
Markus32
Zgadzam się , ale to jest też element gry , który Ronald miał opanowany do perfekcji. Świadzcy to też o jego wielkości , bo FCB mając w składzie Stoiczkowa , Landrupa,czy nieco później Romario , na 11 metrze do piłki podchodził Pan Koeman.
0
Ronald Koeman NAJLEPSZY OBROŃCA FCB w historii !!! Człowiek Legenda , zawodnik kompletny. Nikt absolutnie nikt nie zblizył sie do jego poziomu wykonywania stałych fragmentów. R.Carlos z Realu był też niezły ale pokazywał tylko namiastke tego co wyprawiał Holender.
Niejeden napastnik nie miał takiej skueczności co Pan Ronald. Taki Pedro , Sanchez muszą jeszcze sporo sie namęczyć aby dobić do wyniku strzelonych bramek przez Holendra , a przeciez są napastnikami. Nwet T. Henry strzelił o połowę mniej w barwach Barcy.
Śmiem twierdzić , że jest jednym z najlepszych obrońców w historii futbolu a nie tylko FCB !!!!
Sto lat Ronald !!!! Dzieki za wszystko !!!!
0
sopelinho
Dobrze prawisz. R. Koeman był stzrelcem wyborowym. Nikt od jego czasów w FCB nawet nie zbliżył sie do poziomu jaki prezentował przy stałych fragmentach gry. Gość miał dynamit w nogach. Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy obrońca Barcy w historii(zawodnik kompletny)!!!!! Niedaleko Puyol , ale to inna specyfika obrońcy
Co do bramki Messiego to piękna , oby trafiał tak jak najcześciej.