0

hehe dokładnie. Myśle , że w związku z odejściem Valdka trzeba koniecznie przetestować Fabsa na bramce i stoperze, może sie okazać że zupełnie nie bedzie potrzebny nam bramkarz ani obrońca z zewnatrz ;)

0

Oczywiście , że jest przeciętniakiem. Robert jest od niego dokładnie 2 lata starszy więc jak był w jego wieku to konczył juz swój pierwsz sezon w BVB a Klopp już dostrzegł w nim potencjał i uparcie wystawiał go w pierwszym składzie miomo ówczesnej krytyki mediów.
Dodam że Lewy miał już wczesniej za sobą bardzo dobry sezon w Lechu więc porównanie jest bardzo nie na miejscu.
Zycze Bojanowi jak najlepiej ale poza Barceloną. Gdyby był taki dobry to już w Rzymie i MIlanie powinni sie na nim poznać a poki co nic tam nie osiągnał.

0

Tak wolność słowa pozwala mówic co chca , jednak zdrowy rozsądek powinien podpowiadać , że jest to nietaktowne i zupelnie nie pomaga Ikerowi.

0

MESSIah
Też nie moge tego zrozumieć. Przeciez nie ma obowiązku odpowiadania na kazde zadane pytanie. Czemu tak nie ubolewali nad losem Villi kiedy regularnie grzał ławę. Jakoś zawodnicy Realu 5 razy dziennie nie komentują spraw w szatni FCB.
Iker to wielki piłkarz ale ta paplania na bank mu nie pomaga.

0

Ciekawy pomysl, który zaiste zrewolucjonizowałby piłke nozną. Wtedy np. taki Bartra , Dos Santos musieliby dorabiac na boku jako np. fryzjerzy czy kelnerzy niczy repra San Marino ;)

0

Czy wy nie potarficie obiektywnie patrzeć na rzeczywistość. NIkt z komentujących pod tym newsem nie umniejsza zasług dla Xaviego. Tak jest to legenda FCB , tak jest to genialny piłkarz , ale czasem gada głupoty i tyle. Czy przez to staje sie gorszym pilkarzem -NIE!
Tylko jego niektóre teksty są zwyczajnie oderwane od rzeczywistości ... jak widać niektoirzy kibice też.

0

duch toma joad
Dokładnie;)
King
Na drugi raz nie używaj tak wysublimowanej ironii bo niektórzy nie wiedzą o co chodzi.

0

Rozumiem , że Ty z kolei wiesz wszystko o Xavim. Osobiście pamiętam jak debiutował w pierwszej druzynie. Czytuje jego wywiady od samego początku kariery. Wy ludzie młodzi macie wspolną ceche aby brać słowa swoich idoli za prawdy objawione.
Xavi to wybitny pilkarz ale czesto nie zastanawia si e nad tym co mówi i wychodzą z tego dyrdymały.
Rozumiem , że jak Xavi mówi o szatni Realu to ok bo to przeciez nieskalana legenda Barcy ale jak ktoś z Realu wypowie sie na temat FCB to jest smieć itp... hehe

0

gatsu
Głupoty piszesz. Ja nie neguje statusy Xaviego i nie mam najmniejszego zamiaru burzyć jego wizerunku legendy FCB. Tylko ,że Xavi ostanio zamiast skupić sie na grze w wywiadach pier... straszne głupoty.
Gada o błędach sędziowskich , nieustannie komentuje poczynania Mou. i jego decyzje , pier... głupoty o źle przygotowanej trawie (śmiech na sali) , uważa że historyczny blamaż z Bayernem to tylko przypadek i w sumie to nie byli o wiele gorsi....
Rozumiem , że przez status Xaviego nie mozna napisać , że gada głupoty. Zasługi nie sprawiaja , że głupoty i nonsensy staja sie mądrościami.Ale rozumiem ,że trzeba pokornie pochwalic go nawet jak bedzie wygadywał najwieksze idiotyzmy... gratuluje.
Nie wiem też co lub kto daje ci prawo do mianowania kogos prawdziwym bądź nieprawdziwym kibicem?
Troche dystansu i mniej spiny...

0

Brawo Valdek jeden z nielicznych w szeregach FCB który racjonalnie spoglada na obecny sezon. Np. Pan Xavi uważa , że tylko przez przypadek przegrali 7:0 ,bo byli lekko przemęczeni a poza tym twierdzi, że żadne upokorzenie nia miało miejsca.

0

agaa , acid drinker
Jak najbardziej podzielam wasze zdanie co do wypowiedzi Xaviego. Widać bycie feomenalnym piłkarzem nie musi iść w parze z wysoka inteligencją. Zauważyłem ,że jego coraz wieksze bredzenie jest wprost proporcjonalne do bezefektywnej gry którą ostatnimi czasy prezentuje.

0

Ech... jaka te Chelsea niedobra i farciarska. Jak zawsze grali anty-football bo nie wymieniali pierdyliarda podań i nie próbowali wejść z piłką do bramki co przecież oznacza , że grali be...
Poza tym wygrali dzięki szczęsciu jak zawsze ,bo np. Barca strzela tylko godne i piękne bramki a ta niedobra Chelsea ma czelność je zdobywać ze stałych fragmentów i po kontrach. Mam pomysł może takie bramki niech bedą uważane za pół gola bo nie są takie piekne po wymianie pierdyliarda podań...

0

Gratuluje typowego populizmu , takie hasła zawsze będą miały poparcie. Niech żyje 1 maja ,niech zyje brać robotnicza , niech żyje ''równość klas".

0

Cochise
Bardzo mądrze prawisz ale lepiej się nie wychylaj z takimi poglądami bo zaraz Ciebie 'bomisie" zjedzą ;)
Wolą żyć w przekonaniu , że im się należy za sam fakt zamiany tlenu w co2. Wolą ewentualnie sami mieć mało o ile sąsiad będzie tez miał marnie albo jeszcze gorzej. Tak wygląda większość społeczeństwa.
Gadają o niedobrym kapitalizmie powtarzajac slagany czerwonych łgarzy.
Skoro tak dobrze było w socjaliźmie to dlaczego ludzie masowo w czasach PRLu nie uciekali do tych krain mlekiem i miodem płynących? ;) Kierunek ucieczek zawse był odwrotny. Kapitalizm jest dobry dla ludzi odpowiedzialnych za własne dla czyny , ludzi odważnych którzy chcą podejmować ryzyko a straszny dla idiotów którzy muszą być prowadzeni na postrąku bo inaczej nie wiedzą gdzie maja iść.

0

Oczywiście , że Bayerm ma więcej do zaoferowania tak jak pisał MESSIah moze zostać tam piłkarzem numer jeden a nie zawsze ogledać plecy Messiego. Pożyjemy zobaczymy. Jeśli Neymar przejdzie do Bayernu to Real na bank będzie brał Balea i pewnie Cavaniego...

0

Tyle daja bo tyle jest wart. Może jakimś cudem uda sie wytargować z 7-8 ale na bank nie więcej. Zawodnicy wyszkoleni w La Masii nie robią szału poza Barceloną. Panuje pewien wyolbrzymiony mit na temat barcelońskiej szkółki.
Ok , jest dobra ale np.szkółka Ajaxu bije katalońską na głowę.
To , że trafiło sie genialne pokolenie piłkarzy nie oznacza , że szybko powtórzy się to w przyszłości przykład to ostatnie powołania do młodzieżówek .

0

matifcb1899
Ok racja. Pierwsza połowa sezonu była wręcz idealna. Znaczy się wyniki były lepsze niż gra , ale zwycięzców się nie sądzi, poza tym szczęscie sprzyja lepszym ;)

0

constantine16
Nie chodzi o to aby bezsensownie "hejtować" na potęgę Tito i zawodników , wymieniając przy tym pół składu. Mi osobiście chodzi tylko o arcy wkur...ące podejście do przegranych w LM i na własnym podwórku z Realem.
Na miłość boską od czasów 4:0 z Milanem nie bytło takiego upokorzenia Barcy. Nie na tym poziomie. Za 30-40 lat ludzie będą pamiętać jak Barca dostała po dupie, bo to zaiste był historyczny blamaż. Po dwumeczu słyszę głos Rosella , który jest dumny, słyszę Tito który w sumie uważa , że nic albo ewentualnie niewiele trzeba zmienić i na końcu słyszę Pikusia który uważa że rok był wielki...
Tak szczególnie w jego wykonaniu.
Nie chce aby się biczowali i kajali ale kur... troche pokory.
Czy coś się ruszy i zmieni na lepsze będziemy wiedzieli po ruchach transferowych w tym okienku. Tylko znowu może wywołać poczucie 'wielkości" dominacja w lidze spowodowana problemami w szatni Realu i konfliktach jakie sie tam mnożą Jeśli przyjdzie nam rywalizować z Realem , który będzie stanowił monolit jak w tamtym sezonie to ja nie widzę tego kolorowo.

0

"Zanotowaliśmy wielki rok" w ustach tego człowieka te słowa brzmią akurat jak niesmaczny żart. Jest chyba ostatnia osobą w FCB , która miała "wielki rok".

0

destro
To Ty nie wiesz , że pewna gra na przedpolu czy też w powietrzu i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa przy stałych fragmentach to przecież nic w porównaniu z tym , że można elegancko klepać na treningu ;)

0

Kamilos84
good one ;)

0

barcaclue97
Zgadzam się. Xavi zbyt czesto analizuje sytuację w szatni RM jak róznież stan nawodnienia murawy i jej odpoweidniego koszenia. Lepiej niech zajmie się powrotem do dawnej formy, a nie nabijaniem rekordów po miliard podań do tyłu i do boku.

0

Dziwne ale muszę sie zgodzić z Mourinho. Po historycznym 7:0 w dwumeczu na takim szczeblu rozgrywek , wszyscy powinni stulić pyski i skupic się głównie na sobie jak rownież na problemach własnego klubu.

0

FC1899Barca
Zgadzam się. Ajax ma nieustannie ogromny potencjał ( najlepsza szkółka piłkarska - nawet był o tym artykuł) i gdyby każdego roku w letnim okienku nie pozbywali się najlepszych zawodników to już dawno mogliby pokusić się o walkę o większe trofea niż tylko mistrzostwo i puchar Holi.
Tak czy inaczej Frank i Marc( jak i ja ;)) mogą świętować i cieszyć się z 32 majstra w historii !!!
Gratulacje!!!! Mam nadzieję że kiedyś znowu Ajax będzie się liczył w Europie.

0

Ciuus
Co to za gadanie "nie zasługiwał". Racja w dwumeczu był gorszy ale nie byłby to pierwszy raz w historii piłki nożnej kiedy drużyna teoretycznie gorsza przechodzi dalej. Real zachował twarz i honor, zdołał napedzic
troche strachu BVB w końcówce.
Barca została zdeklasowana , rozbita w pył. To chyba najwyższa przegrana w dwumeczu na tym etapie CL. Żenada i wstyd.
Mam nadzieje , że ten historyczny wpier... otworzy niektórym oczy i w FCB coś sie zmieni.

0

Widze paru debili od prześcieradeł zawarło przymierze trollowania na stronie FCB. haha boli przestrzelona du... ma boleć!!!!!

0

Andres w sytuacji z Amorebietą mógł odczuc skutki kontaktu.


Kara dla zawodnika Bilbao może i zbyt surowa ale nie popadajmy w paranoje. Baskowie są mocno przewrażliwieni. Poza tym Iniesta nie należy do grona zawodników FCB którzy wyspecjalizowali sie w w tarzaniu po murawie z grymasem na twarzy ;)

0

Cochise,
W pelni sie zgadzam. El Jarek to zwykły prowokator. 95% jego tekstów dotyczy rzekomych wypowiedzi piłkarzy, "sensacyjnych" doniesień z szatni itp. Oczywiście teksty przygotowuje na własane potrzeby. Pielęgnuje chamstwo w komentarzach i podsyca niechęć szczegolnie w stosunku do Barcelony(Teraz akurat do Lewego). No i oczywiście wzorowo banuje wszystkich ktorzy sie z nim nie zgadzają ;)
Zgadzam sie jest to najgorszy "redaktor" sportowy na świecie. W razie czego zawsze od ręki dostanie robote np. w Fakcie bo poziom jego "publicystyki" jest bardzo bliski temu tytułowi.

0

Jest to chyba najlepszy możliwy do zwerbowania kandydat na brame FCB.
Offtop
Bardzo bolala wtorkowa porażka z Bawarczykami ale ból du.y jaki sprawił Realowi Lewy jest bezcenny hehe. Frustracja i piana na ustach znacznej częsci kibiców na stronie ich klubu jest czymś zjawiskowym ;)
Wiem , że przez deficyt sukcesów polskiej piłki zachwyt na trójką z BVB jest często przesadzony i momentami irytujący ale to co wczoraj zrobił Lewy powinien docenić każdy obiektywny fan piłki nożnej.
Gośc jest naprawdę dobry i ciągle się rozwija , brawo.
Oby strzelił coś jeszcze na SB i raz na zawsze uciszył wiecznych malkontentów , ktorzy jada po nim tylko dlatego że jest Polakiem, w myśl zasady ,że ja mogę byc biedny oby tylko sąsiad był biedniejszy i się nie wychylał ...

0

Naprawdę??? Pier... o sędziowaniu... żenada. Co mnie najbardziej zaskakuje to przyklask dla tego typu farmazonów. Udowadnianie na siłę tych tez jest bardziej żenujące niż poziom wczorajszej Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?