Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam ogromną nadzieję ,że w drugiej połowie się ockną jak Legia w Bukareszcie. Wygląda to dokładnie tak samo jak w drugiej polowie ubiegłego sezonu, nieskuteczne walenie głową w mur i bezproduktywne klepanie .
Chyba się ostudzą niektórych gorące głowy wykrzykujące hasła o walcu który znów gniecie wszystko.
0
hehe właśnie gdzie tam kolega ,który przekonywał wszystkich wkoło jaka to Legia nie jest słaba i jakiej to sromotnej porażki nie dozna.
0
BRAWO Legia!!! Druga połowa konkretnie na ich korzyść. Mało brakowało a sprawiliby niespodzianke.
0
Zgadza się. To ,że Wolfsburg ubiegło Arsenal(ktory robil jakies podchody) to troche smieszne.
0
Jaki ma to związek z artykułem powyżej?!?
0
Mądrze napisane.
0
Dodam ,że Valdek mógłby sie powstrzymać od udzielania swoich opinii na temat sytuacji Ikera. Czy tak ciężko powiedzieć "bez komentarza".
Troche taka mentalnośc Kalego jak ja mówie o Realu to dobrze, bo przecież mnie pytają , ale jak ktos z Realu powie cokolwiek o Barcelonie to wielki krzyk , awantura i oburzenie.
0
Mam nadzieje ,że Valdek zapanował już nad "psychicznym wyczerpaniem" i bedzie godnie strzegł bramki FCB. Ja jednak ciągle nie rozumiem po co wyskoczył jak gumka z majtek ,że chce odejść w najcięższym okresie poprzedniego sezonu , a i tak pozostał na kolejny. Takie oświadczenie Valdka miałoby sens jeśli przeniósłby sie tego lata do innego klubu , dając tym samym czas przed okienkiem na wybadanie rynku i rozejrzenie sie za zastępcą.
A tak to tylko wprowadziło dodatkowy zamęt w i tak niespokojnym okresie a Valduś mimo zmeczenia jego jakże wrażliwej psychiki pozostał na Camp Nou. Brak konsekwencji w działaniu jak i elementarnej logiki, ale i tak życze kociej zwinności i jak najmniejszej ilości piłek w siatce, bo przy braku transferu obrońcy czuje ,że będzie miał okazje się wykazać nie raz, nie dwa w trakcie sezonu.
0
Czyli okienko zimowe bedzie bardzo emocjonujace. Bedzie trzeba sprowadzic przynajmniej jednego bramkarza i stopera w popłochu... bo zapewne sie okaze ,że Puyol to nie jest jednak IronMan, a Piqus bez niego to jeździec bez głowy, no chyba ,że stanie sie cud...
Nie chce wrozyc z fusow ale ile razy trzeba sie przejechac zeby wyciagnac wnioski ?
Sprowadzenie stopera było priorytetem , a tu nagla zmiana prorytetów...
0
Dokładnie przeciez to zakrawa na kpine...
0
Gdyby głupota miała skrzydła...
Zmęczony i wyczerpany psychicznie Valdek będzie bronił rok czasu bramki , Pinto ,który najprawdopodobniej skonczy za rok kariere.
A Puyol rozumiem ze wrocił do supre formy i juz nigdy nie bedzie kontuzjowany a Adriano na stoperze to super mysl... nie mam pytan.
Zubi to chyba najgorszy i niekompetentny członek zarządu.
Ps. Sory za podwojny komentarz...
0
Gdyby głupota miała skrzydła...
Zmęczony i wyczerpany psychicznie Valdek będzie bronił rok czasu bramki , Pinto ,który najprawdopodobniej skonczy za rok kariere
0
Czy uwazasz ,że rzucenie przysłowiowym mięsem uczyni Twoja wypowiedź bardziej merytoryczną , bądź godna uwagi ?
Kultura wypowiedzi świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Niestety coraz czesciej na tej stronie pojawiają się tego typu wpisy i ewidentnie traci na tym jakość komentarzy.
Co do Mou to ma pełne prawo wypowiadac sie tak o zawodniku, który ma jeszcze cztery lata kontraktu. Uwazam też ,że tą wypowiedzią mógł nam ewentualnie pomóc niż zaszkodzić . Zostały dwa tygodnie okienka i ten czas nie będzie już pośrednio marnowany na nierealny (i wg. mojej oceny co najwyżej średni) transfer.
0
fresh
Mądrze prawisz. Ja sam musiałem wtopić swojego czasu sporo kuponów aby przyswoić tą ważną zasadę. Ciężko się wyzbyć emocji i kierować się tylko chłodną kalkulacją , nie gwarantuje to sukcesu ale zdecydowanie zwiększa szanse na wygraną.
0
Z pierwszą częscia zupełnie się zgadzam , tak kazdemu sie zdarza.
Aczkolwiek argument "bo sami nie gracie na takim poziomie jak on" jest do granic mozliwości infantylny i głupi.
0
Riposta na poziomie ;) nie ma to tamto...
0
Dolcan akurat ma bardzo dobry start w I lidze, 2 wygrane i stosunek bramek 7-1 ;)
0
Ciekawe czy trolujesz czy może jesteś zwykłym ignorantem?
0
Twoja bezdenna głupota mnie odstrasza...
0
Ps. Nazywanie Jana "półśrodkiem" zakrawa na kpine...
0
Vertonghen nie zalicza tak dużo głupich wpadek jak Luiz i jak już pisałem jest defensorem z krwi i kości a nie defenywnym pomocnikiem ( kolejny? Mashe, Song ile mozna eksperymentowac?). Luiz jest lepszy w ofensywie no i moze jest troche szybszy. Ale czy to są głowne atuty stopera? Jan bije Luiza na łeb w typowym fachu rozbijania atakow wroga, a techniką (tak wazną w Barcelonie) nie odbiega od Davida.
0
No wreszcie "mój" Janek stał się bohaterem transferowych plotek. To tylko wzmianka ale i tak mnie cieszy niezmiernie. Uważam ,że jest to najlepsza opcja dla FCB.
Nie jest to żadnen zawodnik adaptowany na pozycje środkowego obrońcy tylko prawdziwy defensor z krwi i kości , ktory przy okazji ( jak bedzie trzeba) moze grac na defensywnym pomocniku , a nie odwrotnie ;)
Bardzo mi sie podobał jak grał w Ajaxie (był tam kapitanem) ,teraz zostal wybrany najlepszym obronca PL. a graja tam Kompany,Luiz,Agger,Koscielny i inni przymierzani do FCB.
Niestety jestem realista i zdaje sobie sprawe ,ze w momencie kiedy Real chce wyłowic Garetha z Totenhamu to ten transfer jest mało realny.
Choć cyasami marzenia sie spełniają ;)
0
Dokładnie od roku "kibicuje" temu transferowi , tak jak zawsze kibicowałem Janowi a Afc i podziwałem jego gre.
0
Śmiem twierdzić ,że jest lepszy , bo to typowy środkowy obronca z krwi i kosci a nie defensywny pomocnik przysposobiony do gry na obronie. Jak przyjdzie Luiz będe się cieszył , jak przyjdzie Jan będe wniebowziety, jak nikt nie przyjdzie ...
0
Zamiast brać J.Vertonghena (Obecnie najlepszy obronca PL) w tamtym roku za śmieszne pieniądze to robili delikatne podchody pod Silve, ktorego sprzed nosa sprzatneło na PSG. Sam Frank de Boer nam go proponował , twierdzac ,że idealnie pasuje do FCB. Technika, walka o piłke, wyprowadzenie, zasawianie sie wszystko to na najwyzaszym poziomie oprocz szybkosci. Do tego zdolnosci przywodcze , był kapitanem AFC a obecnie chca go zrobic kapitanem Kogutów.
Teraz to się mozna pocałować w wiadome miejsce , bo chyba kazdy wie ja Levy "chetnie" oddaje swoich zawodnikow(patrz Bale).
Zubi to porazka na swoim stanowisku , powinien wyleciec na zbity pysk!!!
0
romano2323
Ok, tylko zauważ ,że takie pokolenie jak obecnie trafia się bardzo , bardzo rzadko. Barca ma bardzo dobrą szkółkę ale nie jest to magiczna fabryka piłkarzy , która co 5-6 lat bedzie produkowała całe złote jedenastki. Wychowankowie zawsze wnosili duży wkład w jakość tej drużyny ale nie w takim procencie jak teraz, jest to ewenement , który się szybko nie powtorzy.
0
Napisz komentarz...
0
Pepa uwielbiałem i uwielbiam i nie mam zamiaru zapominać jego zasług dla Barcy. Aczkolwiek musze się zgodzic ze słowami z artykułu ,że to Pep wywołał „publiczne rozliczanie się”, jak również to on za posrednictwem swojego brata wyjął mało lojalnego Thiago ze stolicy Katalonii , a przypomnijmy ,że zarzekał się jak żaba błota iż tego nie zrobi.
Nie przystaje to wszystko do wizerunku "dżentelmena" , ktory sam wykreował i tyle.
Tak czy inaczej jego przyszłość w Bayernie jest mi obojetna , to samo tyczy się Thiago ,bo najzwyczajniej w swiecie nie jestem kibicem klubu z Bawarii. Ciągle go bardzo lubię , tylko śmiem twierdzić ,że na nieskazitelnym wizerunku pojawiła sie drobna rysa.
0
Dokładnie , wyniki takich badań dobitnie stwierdziły brak dna Barcy u J. Vertonghena więc nie został sprowadzony na CN w tamtym roku , mimo iż F. de Boer , sam zapewnial ,że aparatura musiała się popsuć .Przez co obniżył jeszcze cenę do dwóch worków przenicy ;) , ale spece z Barcy byli nieubłagani.
0
Zgoda, to z błędnikiem dobre ;) Duńczyk nie jest dla mnie złą opcją. Ja tylko odniosłem się do krecenia nosem przez rokiem w stosunku do Belga, ktory profilem bardzo przypomina Aggera.
Co do cech przywodczych to Vertonghen z opaska kapitana zarządzał defensywą AFC , a teraz( po genialnym sezonie) chcą go zrobić kapitanem kogutów więc cechy przywodcze ma we krwi.
Moje ciagłe odnoszenie sie do Belga jest spowodowane tym ,że od tametego roku oczami wyobraźni widziałem go w barwach blaugrana.
Aczkolwiek jak na Cn pojawi się Agger płakać na pewno nie będe bo nie bedzie nad czym.