Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bet365 same zalety. Nejbardziej profesionalna strona obok Bwin. Bet365 ma bardzo bogata ofertę zakładów na zywo i co najwazniejsze nie wali w ch... z niewypłacaniem kuponów co jest standardem na expekcie przy zakładach na żywo.
0
Dokładnie Ras. Ps. Illmatic najlepszy album Nas-a.
0
Napisałem ,że dobrze "czyta" grę, przez to miałem na myśli ,że ma dobry przegląd pola,potrafi celnie zagrać itd..myślałem ,że jest to jasne. Brak "cojones" przejawiał się jego zniewieściałą postawą na boisku. Ten chłopaczyna co chwila lądował na du... od byle podmuchu wiatru. Osobiście nie lubię takiej postawy u piłkarzy i już nie polubię , ba mam nawet na nią alergie. To jest męska gra a nie balet. Nie usprawiedliwia go też budowa ciała , np taki Iniesta nie jest atletą ,ale nie ląduje co parę minut na murawie zwijając się z 'Bólu" próbując przez to wymusić kartkę. Jego postawa często była żenująca i tyle!
0
Nigdy nie należałem do fanów tego piłkarza. To prawda ,że gość ma nieprzeciętne umiejętności techniczne oraz dobrze "czyta" grę, ale zawsze brakowało mu "cojones". Nie zapomnę artykułu na tej stronie w którym gloryfikowano Isaaca za "wywalczenie" 3 rzutów karnych w jednym spotkaniu. Zrobiono bohatera z tego zniewieściałego wymoczka, który przewracał się od podmuchu wiatru.
Rozumiem ,że nieodłącznym elementem piłki nożnej jest tzw. "cwaniactwo boiskowe", ale to co ten Pan odstawiał momentami było wręcz żałosne. Dlatego życzę zdrowia i powodzenia w nowym klubie, ale tęsknić na pewno nie będę.
0
Miałem własnie napisać bardzo podobnego posta. Pełna zgoda szczególnie co 1 punktu. Kiedy Marc grał najlepiej z całej linii defensywnej oglądał CN z wysokości trybun. Song ostatnio nie zachwyca ale kiedy grał przyzwoicie to zupełnie nie dostawał szans.
Jeżeli miałbym coś dodać to obniżka formy Sergio na przestrzeni całego tego sezonu. Zdarzają mu się mecze dobre ale i bardzo,bardzo słabe. Dopiero teraz wychodzi ile znaczy dla Barcy Busi w foromie. Kiedyś jak coś zawalił na obronie stał żelanzy Puyol. Teraz już nie wygląda to tak dobrze.
0
Losowanie całkiem udane. Niemcy złoją wszystkich łącznie z nami ,więc ich zupełnie nie licze.Szkoci i Irlandczycy są zdecydowanie w naszym zasięgu. Tylko Mr. Nawałka aka człowiek bez sukcesów może to zawalić.
0
Irlandia! Elegancko jest git!
0
Sarkazmu ludzie nie łapiecie?
0
Montoya gra dobre zawody,co się go tak uczepiłeś?
0
Oby ci klawisze "h" i 'a" się nie zużyły...
0
To po co są liniowi?
0
Żenada to może teraz jeszcze karniaczka z kapelusza jak ostatnio i jesteśmy domu...żenada
0
lschabol
Dokładnie. Jakakolwiek polemika jest niewskazana. Konsekwentne wysyłanie raportów administracji wcześniej czy później załatwi sprawę.
0
A ja Ciebie popre. Gość jest wysoki,silny,i bardzo dobry technicznie. Mimo wzrostu jest o wiele szybszy od Pique. AVB ustawiał go na skrzydle obrony. Wyobraźmy sobie Gerarda jako boczne obrońce ;) Problemem są Koguty , a raczej ich prezes ,który zaśpiewałby sobie niezłą sumke za Belga.
0
Spoko Kris nie chciałem nikogo urazić :) Sam już nie jestem "młodym wilkiem". Trzeba jednak pamiętać ,że nie każdy defensor gra na wysokim poziomie do 40 roku życia jak Maldini. Po 30tce lata szybciej lecą...
0
81 rocznik. To już nie jest młodzik ;)
0
DonAndres*8 , Destro
Popieram. Ile można kombinować i sprowadzać na CN 2w1. D.Luiz to nie jest stoper z krwi i kości. Jak widać Mou. też tak sądzi. Szczerze to ja już wole gościa "bez nazwiska" ale prawdziwego stopera. Szkoda czasu na kolejne eksperymenty.
0
wites
O ile mnie pamięć nie myli to już mieliśmy wysokiego,dobrego technicznie zawodnika na tej pozycji. Mało tego jest to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza 9-tka ostatnich lat. Mowa oczywiście o Ibrahimovicu.
0
Jeżeli to zdanie jest prawdziwe "Argentyńczyk chce wprowadzić nowe rozwiązania taktyczne, jednak drużyna opiera się zmianom" to jest skandal.
Świadczyłoby to o tym ,że wielu piłkarzom w d.. się poprzewracało.
0
W krajach na południu Europy pracę zaczyna się o wiele później jak i o wiele później się ją kończy. Nie upatrywałbym głównego powodu spadku frekwencji w porze rozgrywania meczu.
0
Czy mógłby mi ktoś napisać dlaczego Baskowie grają w 10? Wiem że dostali czerwo ale za jakie przewinienie? Akurat jak to sie działo musiałem iść tam gdzie nawet król chodzi piechotą..
0
Co do drugiej bramki to Fabs piła klasa, Alexis zabrakło szczęścia, typ z Realu ... komedia.
0
Fabs piła klasa, Alexis zabrakło szczęścia, typ z Realu ... komedia.
0
Królewscy kompletnie zdominowali Atletico. Tak sie gra na ile przeciwnik pozwala a Real nie pozwolił dziś na wiele. Motywacja , motywacja i jeszcze raz motywacja. Chcieli coś udowodnić i udowodnili. Di Maria,Modric,Jesse zagrali fenomenalny mecz. Oby Barca zagrała tak dobrze jak Real.
0
Dokładnie najlepszy doping w Hiszpanii. Nie ma co nawet porównywać do pikniku na CN.
0
Zdecydowana większość użytkowników tej strony obwołała już Messiego najlepszym piłkarzem w historii. Messi niewątpliwie jest piłkarzem genialnym, wyjątkowym, wybitnym ale wstrzymałbym się z nazywaniem go najlepszym w historii futbolu. Na pewno jest jednym z najlepszych ale czy najlepszy? Cruyff , Maradona , Di Stefano , Pele , Zidane , Van Basten , Ronaldo, Ronaldinho , Platini czy genialni obrońcy Beckenbauer, Maldini czy mój idol Koeman(200 bramek strzelonych jako obrońca!!!).
0
Dodam ,że ewidentnie brakuje Puyola w takich meczach jak dzisiaj. Brakuje gościa który łapie całe towarzystwo za twarz. Brakuje lidera, przywódcy który krzyknie,zmotywuje itd...brakuje Carlesa!!!
0
Na dzisiejszą porażkę złożyło się wiele czynników. Fatalna postawa obrony i bramkarza. Miałem wrażenie jakbym oglądał Valdka sprzed lat kiedy każda piłka w pole karne wywoływała palpitacje serca. Najlepszy z całej linii był Pique, co wcale nie oznacza ,że zagrał dobrze. Alves to parodia...i tyle.
Busi już od dłuższego czasu gra poniżej swoich możliwości co się ewidentnie odbija na całym środku pola. Xavi zagrał jak zawsze ,bez fajerwerków , bez ryzyka czyli jak zwykle bezbarwnie. Fabs niewidoczny , nie stanął na wysokości zadania i nie pociągnął gry( na co do końca liczyłem).
Messi zdążył już mnie przyzwyczaić ,że człapie po boisku i zbyt często się sępi, mimo to często potrafił 1-2 zagraniami /strzałami przesądzić losy meczu, niestety nie tym razem. O reszcie nie chce mi się w sumie pisać...
Mecz słaby i tyle. Porażki się zdarzają i nie ma co lamentować ,aczkowlek trener i piłkarze muszą zacisnąć poślady i się ogarnąć bo City przy takiej postawie zrobi nam z d... jesień średniowiecza.
0
Dokładnie ;)
0
Arrivederci liderze...teraz to już tylko cud.