1

Poprzedni sezon miał przeciętny. Trapiły go kontuzje i nie mógł złapać odpowiedniego rytmu. Sezon wcześniej był najlepszym defensorem ligi angielskiej deklasując np. Kompanego. Jest idealna opcją wychowanek Ajaxu, nienaganna technika, wyprowadzenie piłki, bramkostrzelny, w miarę szybki( na bank szybszy od Bartry, Pique i Hummelsa) dobrze gra głową. Czego jeszcze oczekiwać? To ,że popełnił kilka błędów? A kto ich nie popełnia? Tylko ten co nic nie robi.

0

Limit farta Brazylii się wyczerpał i w dwóch najważniejszych meczach turnieju zostali sprowadzeni na ziemię. Bardzo mi szkoda Meksyku, który wg. mnie został obrabowany z pierwszego miejsca w grupie. Gdyby Brazylia trafiła na Holandię w 1/8 już dawno by odpadli, natomiast ja mógłbym się dłużej delektować piękną grą Meksyku. Dlatego czuję wręcz ogromną satysfakcję z blamażu topornie grających canarinhos.

3

Duża część czarnej populacji w cywilizacji łacińskiej uwielbia grać kartą rasową, oczywiście robią to tylko wtedy kiedy jest to wygodne. Patrzcie na nas jesteśmy ciągle dyskryminowani musicie nam współczuć, bo inaczej jesteście rasistami.

0

Oby to była prawda chłopie! On już powinien tu grać od dwóch lat.

1

Brawo młody Blind!!! Będzie wysoko ;)

2

Śmiech na sali. Proszę porównać Kartka dla Robbena a Kartka dla Silvy tu i tu żółta. Brazole powinni już grać w 10.

1

Poprawna pisownia imienia i nazwiska tego zacnego piłkarza to Христо Стоичко& wg. tzw. grażdanki czyli cyrylicy bułgarskiej. Stoichkov na koszulce reprezentacyjnej oraz tej w Barcelonie pojawił się z oczywistych względów. Ludziom by oczy z orbit wychodziły na widok Стоичко& nr.8 ;) Stoichkov jest to nazwa zangielszczona.
Podobnie było ze znanym Szewą, w Milanie na koszulce miał Shevchenko, a w Chelsea Shewchenko.
Mieszkamy w Polsce więc zapis Stoiczkow jest jak najbardziej poprawny zresztą występujący powszechnie.
Pozdrawiam.

2

20 mln za Jana? Mam nadzieję, że jest w tym ziarno prawdy.Bo to by była taka sama promocja jak cena za Kroosa.

0

Dokładnie. Obaj ŚO a jak trzeba to jeden może na lewym drugi na prawym skrzydle zagrać.

2

Myślenie stadne na tej stronie jest aż nader widoczne. Powtarzanie wyświechtanych frazesów bądź ubliżanie dla poklasku.

4

Darujcie sobie dzieciaki te durne nic nie wnoszące komentarze. Afera z Neymarem wywołana została przez zachłannych brazoli bo jeden otrzymał zbyt chudą kopertę. Ten skorumpowany naród już tak ma. Trzeba było go nie sprowadzać. Prawa do niego posiadało x podmiotów gosp. Każdy wyciągał łapę ...to musiało się tak skończyć. Koka,dzi..., szampany.

0

Dokładnie przed dogrywką i w jej przerwie widać było kto ma jaja i kto jest przywódcą. Messi w tym czasie zajęty był "zraszaniem murawy", oraz odpoczynkiem na taboreciku :) Opaska kapitańska dla Messiego to bład

0

Jak zawodnik nie rozumie co się mu delikatnie po raz enty sugeruje, to trzeba pokazać drzwi i powiedzieć głośno do widzenia (w domyśle won!).Bardzo mądre i kulturalne rozwiązanie. Już myślałem, że się go nie pozbędą.

1

Nie ma co Brazylia zapisała się w annałach historii :) Ukarani za obrabowanie "Mehiko" z pierwszego miejsca haha gdyby nie to to już dawno by odpadli z Holandią.

1

Co jak co ale kurtis ma racje. Też uważam, że szukanie konfliktu jest nieprofesjonalne ale szczerze to obok tak bezczelnych wzmianek mundo i sportu ciężko przejść obok obojętnie. Tu nie chodzi o to czy to prawda czy nie tylko o wyczucie czasu. Nie przychodzi się na pogrzeb z roszczeniami do majątku zmarłego...Klasę się ma albo nie.

5

Wy naprawdę wierzycie w te bzdury, że Abidal zrobił to ze względu na Valdka?
Już w maju gruchnęła informacja, że obecny właściciel Monaco przegrał proces rozwodowy i musi oddać dla żony połowę swoje majątku czyli coś około 4,5 mld dolarów !! Tak miliarda. Kogoś jeszcze dziwi, że plany budowy potęgi piłkarskiej za setki milionów runęły w gruzach? Jestem wręcz pewien, że większość najlepszych piłkarzy opuści Monaco w tym okienku.
Falcao juz jest jedną nogą w Realu.

0

Oliwa sprawiedliwa...

1

Navas to chyba jakiegoś czarodzieja czy wiedźmę zatrudnił przed meczem i odprawiali jakieś gusła...bo jak inaczej wytłumaczyć to co się dzieje, człowiek ściana.

0

hehe dokładnie. Pozdrawiam kibica "Pomarańczy". O awans jestem spokojny pytanie tylko w jakim stylu. Oby zagrali z polotem jak potrafią.

3

Kostaryka jako "czarny koń" swoją rolę już odegrała. Teraz będziemy świadkami jak Holandia pokaże jak się gra w piłkę po "europejsku".
Półfinał będzie zacny (Argentyna -Holandia), już dawno tak bardzo nie czekałem z wypiekami na twarzy na mecz. Będzie się działo.

0

Teraz czas na lekcję piłki nożnej, której udzieli Kostaryce niezawodna "Pomarańcza". Swoja rolę (czarnego konia) Kostaryka już odegrała na tych mistrzostwach. W środę czekam na wielki mecz Holandia -Argentyna.

1

Zgoda. Tylko gdzie według Ciebie leży problem? Bo ja się nieustannie zastanawiam i nie mogę wpaść na żadna odpowiedź. Kuracja hormonalna, problemy zdrowotne, psychika ... nie wiem.
Tak czy inaczej jego człapanie po boisku doprowadza mnie często do szewskiej pasji...

3

Sabella wreszcie zastosował jakąkolwiek taktykę. Dziś Argentyna wreszcie wyglądała w miarę przyzwoicie jako kolektyw.
Ps. Też się cieszę będzie genialny półfinał Holandia-Argentyna( z całym szacunkiem dla Kostaryki).

1

Dokładnie nie ma sensu się za bardzo spinać ja również darzę go sympatią ;)

0

Dokładnie, ja mam dużą dozę wyrozumiałości bo słucham go( tak jak Ty) już kupę lat. Fakt potrafi czasem irytować ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i muszę powiedzieć, że darze go nawet umiarkowaną sympatią.To oczywiści była odpowiedzieć do kris81

0

Nic dodać nic ująć. Miło znaleźć chociaż jedną osobę, która myśli tak samo jak ja.

0

Święte słowa brachu.

1

Gdyby tak jeszcze Suarez docenił Twoją jakość jako człowieka, sportowca i zechciał się na Tobie wzorować to by było idealnie. Karol na przywitanie dla Luisa dwa płaskie z zastrzeżeniem, że będzie więcej jak się nie ogarnie ;)

2

Daj sobie siana... nie ma sensu prostować takich rzeczy to jak walka z wiatrakami.

2

Pełna zgoda. Dodam tylko, że brzydzę się obecnym systemem fiskalnym. Podatek od sprzedaży wizerunku? Kur.. co oni jeszcze wymyślą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?