Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Numerem jeden w bramce jest ten, który lepiej broni. Pewniej prezentuje się Claudio i to on słusznie jest podstawowym bramkarzem. Sympatie, preferencje nie powinny tu zupełnie być brane pod uwagę. Młody Niemiec dostaje szanse w PK i LM, nie ma na co narzekać. Nie widzę problemu wręcz przeciwnie. Chyba pierwszy raz w historii mamy tak dobrze obsadzoną bramkę.
1
Będzie dobrze. W lekkich bólach, ale wykrystalizowała się wreszcie podstawowa 11, taki pierwszy garnitur. Gramy u siebie co jest kolosalnym atutem. Po przerwie świątecznej nastąpiło katharsis naszego zespołu. Ci co mieli sobie coś do powiedzenia po męsku sobie to powiedzieli i mam nadzieję, że takie doświadczenie scementuje ich na długi okres.
Czekam na ładny mecz. Przy formie Neymara i Messiego liczę na wygraną 1-2 bramkami.
12
Czyli co, nawet jak dalej będzie lepszy od młodego Niemca to grać ma Ter Stegen? Dla zasady? Dziwne...
10
Kolejny dobry mecz, wspaniały wynik a tutaj nic się nie zmienia. Dalej źle, dalej leją się hektolitry pomyj wylewanych na głowę Enrique. Dalej w modzie jest defetyzm, wieczne jęczenie, narzekanie, doszukiwanie się wszędzie tylko i wyłącznie minusów.
Nie twierdzę, że robią to wszyscy ale duża część.
Nie chodzi mi o to aby popadać w huraoptymizm, ale ludzie ile można? Już nawet nie chce wspominać co się tutaj działo w grudniu.
Dla gówniarstwa, rozwydrzonych małolatów powinny być serwowane bezterminowe bany za obrażanie legend tego klubu.
Bo czym innym jest konstruktywna krytyka, a czym innym chamskie, prostackie, obrzydliwe bluzgi miotane w stronę Luisa, Zubiego czy zarządu.
Pobłażanie takiemu zachowaniu tylko i wyłącznie je potęguje. Gówniarze czują się bezkarni, mało tego zrobiła się na to moda. Rozumiem, że w czasach kiedy wszystko się ma na jedno kliknięcie, po złotej erze Barcy niektórzy zostali zupełnie oderwani od rzeczywistości. Rozumiem też, że im więcej użytkowników i wpisów tym więcej wszelkiej maści idiotów, trolli i innych gamoni. Rozumiem, że ciężko się z tym walczy. Ale może jednak warto się zastanowić nad jakimś rozwiązaniem. Bo czasami aż przykro się robi czytając niektóre wpisy.
Wg mnie za bezczelną obrazę zawodników, trenera, legend tego klubu powinien być bezterminowy ban i tyle.
2
Od paru lat? Zdecydowane się nie zgadzam. W tym roku są bardzo ładne klasyczne, w tamtym roku też były niczego sobie.
Można napisać, że ten projekt jest fatalny, bo jest, ale pisanie, że nike robi od lat "straszne projekty" to gruba przesada.
0
Ja tam jestem zwolennikiem zachowania umiaru w tego typu sytuacjach. Do póki Pan w takim szaliku nie łamie prawa, nie zachowuje się obscenicznie, to niech sobie siedzi na trybunach.
Takim a nie innym wzorem na szaliku wystawia sobie sam etykietę.
Chciałbym również zauważyć że w Hiszpanii są bardzo wybiórczy w zwalczaniu różnych "symboli". Oczywiście zakazana jest swastyka,"celta" itp. ale już sierp i młot czy Che Guevara jest ok. Duża część, środowisk hools i ultras w Hiszpani jest lewacka. Pewnie dlatego tak się dzieje bo ludzie w zachodniej Europie nie mieli "przyjemności" wypróbować na własnej skórze "dobrodziejstw" tego systemu, stąd taka ignorancja.
0
A tam zastrzelić od razu w imię "wolności", "równości" itd. ;)
0
Aha czyli dobrze postąpiła policja? Rozumiem, że kara finansowa tez adekwatna? To jaką kare wymierzyłbyś rozumując tymi kategoriami dla tego Pana?
Czy dla niego to nie bo swój?
0
Otóż to. Zobacz jednak ilu "cule" z tej zacnej strony popiera takie działania. Śmiem twierdzić, że duża ich część wybornie bawiła celebracja mistrzostwa przez Eto i jego śpiewka "Madrid cabrón salud el campeón".
4
Bardzo lubię Rafę. Pamiętam wywiad w którym ujął mnie oświadczeniem, że będzie grał dla Brazylii, mimo że koniunktura piłkarska nie wskazywała aby taki wybór był najlepszy. Wybrał kraj "skąd pochodzą jego przodkowie". Brawo. W tych czasach większość uznałoby to stwierdzenie za przejaw "kołtuństwa" i "niezdrowego przywiązania do narodowości". Mnie osobiście "kupił" tym stwierdzeniem. Brawo. Życzę mu wielkich sukcesów w Barcelonie. Bardzo wierzę w jego talent i mu kibicuje.
3
Mam absolutną rację ;)
1
Oczywiście, że wiem King. Jak najbardziej masz rację, nie ma osoby, która by była w stanie stanąć do walki z Laportą, co mnie osobiście smuci. Cóż może będzie dobrze. Byłem wielkim entuzjastą wyboru Sandro na prezydenta i się srogo po pewnym czasie rozczarowałem, mimo iż uważam, że kurs obrany na oszczędności był słuszny. Tylko ta cała reszta... Być może w tym wypadku pomylę się w druga stronę. Tak czy inaczej na razie towarzysz Laporta wywołuje u mnie skrajnie negatywne uczucia. Aczkolwiek jeżeli zostanie sternikiem FCB wtedy zagryzę żeby i będę mu życzył udanej kadencji obfitującej w sukcesy. Do tego czasu chyba będę omijał takie artykuły bo mam po prostu alergię na tego pana i kiedy czytam peany na jego cześć dostaje torsji i mdłości... szkoda zdrowia.
1
To prawda, szanse na tzw. trzecią opcję są praktycznie równe zeru. Za mało czasu, za dużo pracy do wykonania. Cóż wybory jeszcze się nie odbyły a rezultat jest już praktycznie znany. W sumie dla mnie to i papa smerf może zostać prezydentem oby tylko ogarnął ten b... nieporządek, który od roku czasu narasta wokół klubu.
1
Ja mu niczego nie życzę. Ciągle dostaje niestrawności kiedy patrzę na jego facjatę. Chciałbym aby zwyciężyła 3 opcja, chociaż wiem, że to mało realne i pewnie Joan obejmie stery Barcy. Wtedy będę mu życzył wszystkiego naj.
Poczytaj komentarze choćby pod tym artykułem. Ludzie wierzą, że dzięki niemu wróci Pep i zostanie... dyrektorem sportowym, szkółka zacznie masowo produkować talenty, co roku przynajmniej finał LM i inne bzdety. haha dobre...
2
Za takie wypowiedzi powinien być ban za "ultra głupotę". Nigdy nie byłem zwolennikiem terminu "sezonowiec", ale do Twojej osoby pasuje jak ulał!
1
Oczywiście masz rację, te sensacje to o kant .... rozbić. Użytkownik sojerrr bardzo mądrze to opisał powyżej. "Odkąd pamiętam, zawsze takie artykuły się pojawiały po stracie punktów. Ani temu nie da się zaprzeczyć, ani potwierdzić".
Ot zwykłe igrzyska dla tłuszczy.
3
Dokładnie tak! Tez tak pisałem. Puyol to człowiek honoru i zachował się jak przystało na człowieka honoru. Wiem, że niektórzy tego nie mogą pojąć... co jest w sumie smutne.
1
Tak zachowuje się człowiek honoru!!! Śledząc całą karierę tego wybitnego piłkarza jestem wręcz pewien, że zrezygnował nie dlatego bo zarząd jest be(gdyby tak uważał nie przyjął by posady we wrześniu), tylko poczuwał się pewnie do podjęcia takiej decyzji ze względu na zwolnienie Zubiego, którego był asystentem. Brawo, brawo, brawo. Człowiek z klasą, człowiek honoru.
2
Z jednej strony można ta decyzję uzasadnić racjonalnie. W lato Barca dostała szansę "uzbroić" się do 2016 roku. Było to okienko niezwykle ważne, ważniejsze niż jakiekolwiek poprzednie ze względu na transferowy zakaz. Od tego czasu minęło pół sezonu i można wyciągnąć pierwsze wnioski robiąc bilans zysków i strat. Bilans jest zdecydowanie ujemny, do tego dochodzi miażdżąca krytyka mediów i kibiców więc podziękowano Zubiemu za współpracę.
Jest jednak druga strona medalu, winnego już wskazali, kogo typują na "wybawcę"? Oby nie chciano na miejsce Zubiego wstawić Puyola tylko dlatego aby podnieść sondaże i przychylność socios. Nie chcę dyskredytować Legendy(Zubi też był i jest Legendą) ale czy Puyol będzie lepszy od Zubiego? Nie wiem. Mam nadzieję tylko, że rozjuszona tłuszcza za 2-3 lata nie będzie wycierała sobie pysków Karolem jak miało to miejsce z Andonim.
0
Tak zgadza się :) Cos mi edycja nie działa, zaraz poprawię.
1
Proponuję wyluzować. Skład rzeczywiście bardzo dziwny i zaskakujący, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Mam nadzieje, że Luis nie wystawił takiego aby dla zasady być najbardziej nieprzewidywalnym trenerem LL.
Widzę tu mały plus. Zobaczymy jak zagra Suarez kiedy nie będzie największą gwiazdą w ataku i gra będzie na niego.
3
Miło jest widzieć kilku użytkowników, którzy nie powtarzają bezrefleksyjnie haseł z tego forum i potrafią zachować własne zdanie. Zgadzam się jak najbardziej z Wami panowie.
0
Dziękuję. Pozdrawiam.
0
Dokładnie. Sam chętnie poprę Twoją kandydaturę jeżeli byłbyś zainteresowany ;)
Dziwna sprawa nie mogę zgłosić tych głupich, długich postów trolla fenira. Gość chyba znalazł lukę. Nie wiem czy tak maja wszyscy. Tak czy inaczej strona powinna zabezpieczać się na wypadek takiego trolla.
1
Wiem że dużą część użytkowników boli tyłek bo spadli z wysokiego konia i zderzenie z ziemią czyli normalnością i rzeczywistością jest bolesne.
Kochani "To se ne vrati". Bajdurzenie o najlepszej szkółce na świecie która zacznie masowo produkować mega cracków tylko dlatego, że stery klubu przejmie ten czy inny człowiek jest nie tylko infantylne, ale zwyczajnie głupie! Nieustanny, nieznośny wręcz klangor tego forum dotyczący hasła "mes que un club", mitycznych wartości i innych takich mnie osobiście tylko śmieszy.
Mi się też nie podoba sponsor na koszulkach, tylko jaka jest alternatywa pozyskiwania ogromnej kasy aby wypłacać niebotyczne pensje dla naszych gwiazd. Każdy Barce kocha itd. ale nikt o obniżce pensji słyszeć nie chce.
Spokojnie zraz rusza druga część sezonu. Mamy dobrych piłkarzy, wszystko przed nami. Więcej wiary, pokory i dystansu ludzie to nie koniec świata!
Mnie bardziej od zakazu transferowego przeraża wizja czytania na tej zacnej stronie całych ton histerycznych komentarzy przez najbliższy rok.
0
Wyluzuj i nie damatyzuj tak. Talenty w szkółce mają co roku obradzać jak te słynne złote pokolenie...ach pokolenie sukcesów Pep Teamu. Wszystkie plusy które wymieniłeś wynikają z jednego prostego jak drut powodu. Trafiło się nam wybitne pokolenie które pociągnęło Barcę i Hiszpanię na Mount Everest wyników sposrtowych i to się pewnie nie powtórzy.
Niedobrze już się robi od wzdychania za "mes que un club" i robienie z Barcy Bóg wie czego. Szkólka nie wspiera? Czyli co jak co roku nie pojawia się nowy Puyol czy Xavi to dupa blada i dramat? Reklamy be? Dawaj biznes plan aby móc olać taką kasę.
Zarząd jest do d... ale k... trochę dystansu i mniej jęczenia ile można?
0
Pełna zgoda co Suareza i jego obecnej przewagi sportowej nad Alexisem. Specjalnie napisałem obecnej bo nie wiadomo jak się wszystko potoczy. Urus powoli zaczyna kumać o co chodzi w FCB i chyba też stał się w pewnym stopniu więźniem taktyki i przysłowiowej "gry pod Messiego" bo zawsze go szuka niczym Alexis, nawet kiedy może strzelać. Co do Cuencki to pozwolę sobie się nie zgodzić. Fakt gra w Barcelonie na skrzydle wymaga wyjątkowej specyfiki, ale ten młody zawodnik zawsze mnie strasznie irytował. Zapamiętałem go jako bardzo dobrego zawodnika jeśli chodzi o technikę i podania na krótkim dystansie ale jago przewracanie się od podmuchu wiatru... nie potrafiłem go polubić.
2
Oczywiście Szybkość i waleczność potrzebuje MIEJSCA. Bardzo celne spostrzeżenie, grając w Arsenalu nie jest "spętany" taktyką i może w pełni rozwinąć swoje skrzydła.
6
Potrzebował ewidentnie środowiska gdzie to on będzie w centrum uwagi, w centrum gry i gdzie będzie miał miejsce rozwinąć swoje największe atuty, czyli waleczność i szybkość. Lubię Sancheza więc życzę mu aby zapisał się na kartach historii w Kanonierach.
1
Narody klękajcie. Jednak to prawda, im większe zainteresowanie stroną, tym więcej "geniuszy" wypisuje swoje wiekopomne mądrości. Tak jak napisał poniżej redaktor blazeq, gówniarze kompletnie zignorowali mecz i swoją postawą chcieli zademonstrować jak to nie są na trenera sfochowani za jego wypowiedź. Wysoka przegrana i szczyle osiągnęli co chcieli bo w komentarzach już słychać aby wywalić na zbity pysk Eusebio, którego jeszcze niedawno noszono na rękach... To ewidentnie był sabotaż( nie pierwszy, nie ostatni w historii piłki) i trzeba wziąć za pysk gówniarstwo z młodą gwiazdeczką z Chorwacji na czele!