4

Zielone światło aby zasiąść wygodnie na trybunach ma się rozumieć...

0

Jak zacznie grac bardziej ofensywnie to dopiero wtedy zostanie obnażona "wybitna" gra Busiego.

0

Zainteresuj się proszę jak to wyglądało wcześniej w Barcelonie. Barca zawsze oddawała za darmo zdecydowana większość piłkarzy. Nie ważne kto sprawował władzę. Więc formułowanie z tego powodu zarzutów w stosunku tylko i wyłącznie do Zubiego jest zwyczajnie niesprawiedliwe.

1

Dokładnie. Ja jestem bardzo zadowolony z Polaka w szeregach FCB. Mimo iż koszykówka to nie do końca moja bajka. Miło tez ze strony Maćka że się zgodził na taką współpracę.
Ps. Bardzo fajny avatar.

0

Na razie jest lepszy biorąc pod uwagę wszystkie rozegrane mecze w tym sezonie.
CR -8 meczy 12 bramek i 3 asysty. Leo -5 meczy 3 bramki 6 asyst.

0

dobre ;) Czyżby subtelny przytyk w stronę waszego portero partnera Sandry Carbonero ? ;) Tak mi się zrymowało...

45

To jest skandal ,że człowiek płacąc niemałe pieniądze za abonament ma takie samo prawo głosu jak jakiś gówniarz, który głosuje na złość. Gdyby większość abonentów nc+ zdecydowała ,że woli oglądać makaroniarzy to powiedziałbym ok trudno. W obecnej sytuacji te głosowania nie mają sensu bo przeradzają się w debilną wojnę smarkaczy uprawiających masowy trolling.

4

Ja również jestem zdruzgotany tą wiadomością, powinni przecież brać przykład z polskiego PZPNu. Tutaj zasłużeni pracuja do śmierci i wszyscy sa szczęśliwi.

1

"Liczę też na naszych "gimbów"! Przydajcie się chociaż raz!"
nice one ;)
Podbijam , niechaj całe kohorty a nawet legiony młodych kibiców idą na wirtualny bój z hala dzieciarnią ;)

0

Po co mu treningi w Barcelonie przecież i tak wszyscy graja na Messiego...

0

Na stronie Realu znalazło się tłumaczenie tego samego wywiadu i jest ono z deka inne niż zamieszczone na tej stronie. Dlaczego? Bo jak się przeczyta całość to wychodzi trochę inny kontekst.
Tutaj trochę przypomina to fakt czy inny super ekspres gdzie wyrywa się z całości kilka fraz i szczuje tym publikę.

0

Gra w Barcelonie jest spełnieniem marzeń ... firmy Traffic i mojego menadżera :)

1

Ok dzieki za odp. Nie miałem przyjemności oglądać tamtego meczu i śledzić wszystkich bieżących spraw. Na filmik natrafiłem przypadkiem. Zdziwiony tylko jestem ,że nie zrobiono z tego kampanii medialnej pt" Ronaldo pobił Godina".
Ps. Godin prowokował Ronaldo mocno go "obejmując" ale gwiazdor Królewskich powinien jednak zachować zimną krew.

1

offtop
Nie wiem czy ten temat był już poruszany na forum, ale ciekawy jest brak echa tego zachowania.


Co oczywiste na RM.pl jak makiem zasiał. Ronaldo chyba jednak zbyt "aktywnie" walczy o pozycję. Najwyraźniej gwiazdora dopadła mała frustracja. Rozumiem że takie zachowanie jest zgodne z duchem sportu i ideałami fair play i o żadnej karze nie może być mowy.

0

Dla moich oczu jeszcze piękniejszy był widok Messiego wracającego po piłkę, biorącego aktywny udział w pressingu.

0

Skończ bredzić ! Nikt Ciebie nie obraża. "Statystki nie pokazuja co zawodnik pokazuje na boisku" nie ma to jak sypnąć wyświechtanym frazesem dodatkowo robiąc w tym stwierdzeniu błąd stylistyczny. Cesc grał zawsze słabo w drugiej połowie sezonu i każdy o tym wie (oprócz paru szczeniaków , którzy pyszczą w necie).

5

Ja osobiście mam już dość czytania kompletnych bzdur , które wypisują tu ludzie. Wszystko źle, wszystko niedobrze. Ku..a ile można?
Najlepsze jest to, że po tych wszystkich wzmocnieniach idioci dalej piszą Zubi debil, zarząd won...

0

Żeby nie było ja jestem fanem talentu Reusa. Uważam go za bardzo dobrego gracza tylko nie uważam go za transfer niezbędny. Jak przyjdzie nie będę płakał po nocach a wręcz przeciwnie ;)

0

Spoko, jestem zaznajomiony z terminem "rywalizacja". Osobiście uważam ,że Reus nie jest niezbędny. Świat się nie zawali jak go nie sprowadzimy. Najczęstszy argument to "brać go bo ktoś inny weźmie", argument rodem z Madrytu.
Nie jestem kibicem, który musi co roku oglądać potrójna koronę. Ja byłbym w stanie poświęcić nawet rok na oszlifowanie diamentów La Massi. Aby stwierdzić czy się małolaci nadają czy nie to muszą grać. Transfer Reusa muruje wielu młodym dostęp do składu.

0

Tak bo jak wiadomo Reus będzie zachwycony grzaniem du.y na ławie. Jak już będzie grać to będzie rzucany po różnych pozycjach jak to było z Fabsem... nice.

0

A co zrobimy jak Messi załamie nogę, Neymar złamie rękę, Suarez dostanie 3 letniego bana na grę. Wszyscy młodzi się pochorują...co zrobimy ja się pytam ?
Dlatego trzeba szybko kupić Reusa, Cuardado, Aguero no i dla bezpieczeństwa dorzucić starego Eto. Uff tylko wtedy będę spał spokojnie...

0

Znajdą się tacy którzy powiedzą, że statystyki to nie wszystko ale z podanymi przez Ciebie liczbami ciężko polemizować. Ciekawe jak Cesc będzie się prezentował w Londynie na wiosnę? Może Mou go odmieni a moze będzie tak samo? Zobaczymy, życzę mu powodzenia...umiarkowanego ;)

0

"Najlepiej lontem od dynamitu" poprawiłeś mi humor ;)
Ps. Niektórzy dziękują za linki , które nie prowadzą do konkretnej transmisji a jedynie do stron z takowymi transmisjami. To tak jakby ktoś poprosił o wyjaśnienie jakiegoś terminu po czym otrzymał linka do wikipedi i się strasznie z tego powodu cieszył. A wystarczy tylko wujek google.

0

Zgoda, mnie też wyprowadziła z równowagi decyzja UEFA. Też uważam karę która dotknęła Legię za niesprawiedliwą. Aczkolwiek dopóki jest takie prawo a nie inne trzeba je respektować.
Z zarządu Legii osoby odpowiedzialne za tą sytuacje powinny wylecieć z hukiem!
Ps. Moja umiarkowana sympatia do Celticu prysnęła po tym dwumeczu jak bańka mydlana.

8

Boże co brednie...Najlepiej skład powiększyć do 200 i sprowadzić wszystkich dobrze zapowiadających się zawodników,oczywiście przy okazji dbać o legendy i płacić im wysokie apanaże. W innym wypadku Zubi debil i "zarząd naszego klubu jest beznadziejny."

1

Fakt wina kierownictwa Legii za niedopatrzenie to jest skandal ! Tylko, że ludzie w tych czasach zapominają o czymś co się nazywa honor. Gdyby Celtic zagrał fair i honorowo to by się wycofał i byłoby to z duchem sportu. Zostali ośmieszeni na boisku ale do Lm wpełzną tylnymi drzwiami. Przez jakiś durny kruczek prawny. Zachowajmy do jasnej cholery proporcje. To jest przejaw ewidentnego faworyzowania panów w sukienkach.
Dodatkowo już swoje kompleksy pokazali w przypadku sprzedaży praw do transmisji 2 meczu.
Ich nie da się wybronić. Legia frajersko odpada a Celtic to ... bez honoru i tyle.
A uefa mogła specjalnie wbić szpile Legii za "uefa w e love u".

0

Takiej żenady nie pamiętam jak żyję. Kiedy identyczna sytuacja zaistniała w meczu VSC Debreczyn z Liteksem Łowecz to ta pierwsza drużyna została ukarana jedynie niewysoką grzywną.
Kur... są równi i równiejsi? Nie jestem kibicem Legii ale UEFA ewidentnie w biały dzień okradła Warszawę z LM. Trzeba dodać że kierownictwo Legii też się nie popisało.
Do Celticu powinna zostać przyszyta łatka frajerów bez honoru. No ale pieniądze nie śmierdzą dla panów w sukienkach i parę milionów za grupę LM chętnie przytulą.

0

To jest żenada. Decyzja absurdalna, faworyzująca Szkotów , którzy okazali się .... bez honoru. Żenadą jest nieznajomość przepisów kierownictwa Legii. Żenadą jest też wypowiedź tego pajaca Vdorljaka czy jak mu tam, że strzelałby i trzeci raz, teraz to jego trzeba by strzelić w pysk za te dwa karne.

1

Gdzie widzisz brak szacunku?Chyba mylisz pojęcia. Dla mnie Messi nie jest materiałem na kapitana. Mimo opaski i tak repre prowadził i motywował Masche. Po co tworzyć identyczna sytuacje w Barcelonie?
Busi broni się jeszcze tym, że to Puyol go symbolicznie namaszczył przekazując mu swój numer a Karolowi ufam bezgranicznie i najwidoczniej widzi w nim to coś.
Tak czy inaczej decyzja zapadła i muszę ją zaakceptować. Nie oznacza to jednak, że musi się mi podobać i że nie mogę wyrazić swojej opinii.

18

Śmiech na sali. Już na MŚ można było zauważyć jakim przywódcą jest Messi. Kiedy Masche podrywał drużynę do walki przemawiając do wszystkich zebranych w kole zawodników Messi siedział sobie z boku na krzesełku i popijał wodę. Jak z introwertyka można robić przywódcę ? Kolejny raz decyzja podyktowana osiągnięciami sportowymi a nie predyspozycjami charakteru. Dostał opaskę bo się należało...a nie dlatego że się nadaje.
Busi też mi zupełnie nie pasuje do tej roli. No ale cóż... sami wybrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?